Kokoelma:

Phytotherapy

  • Pilfood Complex Plus 45 90 capsules
    -21%

    Pilfood Complex Plus 45, 90 kapselia

    Normaalihinta €28,00 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €28,00 Normaalihinta €35,30
    Säästät: -€7,30
    0,31 € / 1ud
  • Chromium Picolinate, 322 Mg 60 Capsules
    -36%

    Kromipikolinaatti, 322 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €5,70 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €5,70 Normaalihinta €8,90
    Säästät: -€3,20
    0,1 € / 1ud
  • Phytovit Pqq + Mangostan , 30 capsules
    -18%

    Phytovit Pqq + mangosteen, 30 kapselia

    Normaalihinta €47,70 1,59 € / 1ud
    Alennushinta €47,70 Normaalihinta €58,21
    Säästät: -€10,51
    1,59 € / 1ud
  • Physiorelax Ultra Heat, 75 ml
    -13%

    Physiorelax Ultra Heat, 75 ml

    Normaalihinta €14,40 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€2,23
    19,2 € / 100ml
  • Physiorelax Polar, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Polar, 75 ml

    Normaalihinta €12,60 16,8 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€4,03
    16,8 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 75 ml
    -24%

    Physiorelax Forte Plus, 75 ml

    Normaalihinta €9,70 12,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €12,74
    Säästät: -€3,04
    12,93 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus, 250 ml
    -23%

    Physiorelax Forte Plus, 250 ml

    Normaalihinta €19,30 7,72 € / 100ml
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€5,89
    7,72 € / 100ml
  • Physalis Krill Omega 3, 60 Capsules
    -31%

    Physalis Krill Omega 3, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,90 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,90 Normaalihinta €35,85
    Säästät: -€10,95
    0,42 € / 1ud
  • Physalis Epilobium Parviflorum , 100 ml
    -13%

    Physalis Epilobium Parviflorum, 100 ml

    Normaalihinta €13,60 13,6 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,68
    Säästät: -€2,08
    13,6 € / 100ml
  • Physalis Chlorella + Spirulina , 200 tablets
    -27%

    Physalis Chlorella + Spirulina, 200 tablettia

    Normaalihinta €15,60 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,51
    Säästät: -€5,91
    0,08 € / 1ud
  • Pharysol Cough Syrup Single Dose 16 sachets
    -16%

    Pharysol-yskänlääke, yksiannosliuos, 16 pussia

    Normaalihinta €11,90 0,74 € / 1ud
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,17
    Säästät: -€2,27
    0,74 € / 1ud
  • Pharysol Cough 170 ml
    -5%

    Pharysol Yskä 170 ml

    Normaalihinta €9,30 5,47 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€0,50
    5,47 € / 100ml
  • Pharysol Spray 30 ml
    -15%

    Pharysol-suihke 30 ml

    Normaalihinta €8,50 28,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €10,03
    Säästät: -€1,53
    28,33 € / 100ml
  • Pharysol Sinus Fast Acting 15 ml
    -10%

    Pharysol Sinus Nopeavaikutteinen 15 ml

    Normaalihinta €7,50 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €8,33
    Säästät: -€0,83
    0,5 € / 1ud
  • Pharmanord Activecomplex Melatonin 30 tablets
    -26%

    Pharmanord Activecomplex Melatoniini 30 tablettia

    Normaalihinta €10,40 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €10,40 Normaalihinta €14,05
    Säästät: -€3,65
    0,35 € / 1ud
  • Pharma Otc Alpha Aloe Vera System , 20 ampoules x 5 grams
    -34%

    Pharma Otc Alfa Aloe Vera -järjestelmä, 20 ampullia à 5 g

    Normaalihinta €15,00 300,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,86
    300,0 € / 100gr
  • Pharma 3 Triple Action 25 Pouches
    -5%

    Pharma 3 Triple Accion 25 pussia

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,28
  • Peseax , 30 capsules
    -19%

    Peseax, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,80 0,89 € / 1ud
    Alennushinta €26,80 Normaalihinta €32,93
    Säästät: -€6,13
    0,89 € / 1ud
  • Pascoe Basentabs Ph Balance , 100 tablets
    -13%

    Pascoe Basentabs Ph Balance, 100 tablettia

    Normaalihinta €17,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€2,69
    0,17 € / 1ud
  • Paracelsia Paracelsia 23 Frutamar , 90 tablets of 450 mg
    -10%

    Paracelsia Paracelsia 23 Frutamar, 90 tablettia à 450 mg

    Normaalihinta €73,80 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €73,80 Normaalihinta €82,30
    Säästät: -€8,50
    0,82 € / 1ud
  • Paracelsia 46 Diurance, 1 Liter
    -11%

    Paracelsia 46 Diurance, 1 litra

    Normaalihinta €93,20 9,32 € / 100ml
    Alennushinta €93,20 Normaalihinta €105,23
    Säästät: -€12,03
    9,32 € / 100ml
  • Paracelsia 21 Arnica Gel , 200 ml
    -17%

    Paracelsia 21 Arnica-geeli, 200 ml

    Normaalihinta €36,30 18,15 € / 100ml
    Alennushinta €36,30 Normaalihinta €43,91
    Säästät: -€7,61
    18,15 € / 100ml
  • Papiloxyl, 30 Capsules
    -14%

    Papiloxyl, 30 kapselia

    Normaalihinta €26,90 0,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €31,40
    Säästät: -€4,50
    0,9 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sueño, 3 x 30 kpl:n purukumipakkaus

    Normaalihinta €32,90 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €32,90 Normaalihinta €44,55
    Säästät: -€11,65
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sueño, 2 x 30 kpl:n purukumipakkaus

    Normaalihinta €22,10 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €22,10 Normaalihinta €29,70
    Säästät: -€7,60
    0,37 € / 1ud
  • Phytovit Bifidusflora Phytoflavourless, Bottle of 60 capsules
    -17%

    Phytovit Bifidusflora ilman fosfaattia, purkki 60 kapselia

    Normaalihinta €31,70 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €31,70 Normaalihinta €38,04
    Säästät: -€6,34
    0,53 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, 2 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €28,60 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma-pakkaus, 2 kpl, Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia
    -15%

    Aboca Neobianacid, 2 x 45 tablettia

    Normaalihinta €29,90 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €35,00
    Säästät: -€5,10
    0,33 € / 1ud
  • Osato Immun'Age Maxi , 60 sachets
    -40%

    Osato Immun'Age Maxi, 60 annospussia

    Normaalihinta €91,10 1,52 € / 1ud
    Alennushinta €91,10 Normaalihinta €151,56
    Säästät: -€60,46
    1,52 € / 1ud