Kokoelma:

Phytotherapy

  • Herbaldi Ginger Powder 100Gr.
    -35%

    Herbaldi-inkiväärijauhe 100 g.

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 100gr
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €5,52
    Säästät: -€1,92
    3,6 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Mugwort 1Kg.
    -13%

    Herbaldi-artemisia-yrtti 1 kg.

    Normaalihinta €18,00 1,8 € / 100gr
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €20,65
    Säästät: -€2,65
    1,8 € / 100gr
  • Herbaldi White Tea 50Gr.
    -37%

    Herbaldi Te Blanco 50 g

    Normaalihinta €3,50 7,0 € / 100gr
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €5,52
    Säästät: -€2,02
    7,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Serpol 40Gr.
    -39%

    Herbaldi Serpol-yrtti 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  • Herbaldi Te Puerh Red 1Kg.
    -21%

    Herbaldi Te Puerh Rojo 1 kg.

    Normaalihinta €30,58 3,06 € / 100gr
    Alennushinta €30,58 Normaalihinta €38,61
    Säästät: -€8,03
    3,06 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Hawthorn Herb Crushed 1Kg.
    -11%

    Herbaldi: Murskattu valkoinen orapihlaja, 1 kg.

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100gr
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€2,77
    2,17 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Estragon 25Gr.
    -40%

    Herbaldi-rakuuna 25 g.

    Normaalihinta €2,40 9,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,57
    9,6 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Peppermint Leaf 1Kg.
    -11%

    Herbaldi-piparminttu, lehdet, 1 kg.

    Normaalihinta €30,40 3,04 € / 100gr
    Alennushinta €30,40 Normaalihinta €34,12
    Säästät: -€3,72
    3,04 € / 100gr
  • Herbaldi Black Tea 1Kg.
    -23%

    Herbaldi musta tee, 1 kg.

    Normaalihinta €22,36 2,24 € / 100gr
    Alennushinta €22,36 Normaalihinta €28,96
    Säästät: -€6,60
    2,24 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Sen Sen Foliculos 1Kg.
    -22%

    Herbaldi Sen-yrtti karvatupille, 1 kg.

    Normaalihinta €16,60 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,73
    1,66 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Tila Flower 1Kg.
    -14%

    Herbaldi-limonkukka, 1 kg.

    Normaalihinta €56,40 5,64 € / 100gr
    Alennushinta €56,40 Normaalihinta €65,30
    Säästät: -€8,90
    5,64 € / 100gr
  • Herbaldi Golden Flax Seeds 1Kg.
    -6%

    Herbaldi kultaisen pellavan siemenet 1 kg.

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100gr
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€1,03
    1,56 € / 100gr
  • Herbaldi Fenugreek Herb Seeds 1Kg.
    -9%

    Herbaldi Alholvas-ruoho, siemenet, 1 kg.

    Normaalihinta €15,10 1,51 € / 100gr
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€1,53
    1,51 € / 100gr
  • Herbaldi Fenugreek Herb Powder 1Kg.
    -27%

    Herbaldi Alholvas-yrttijauhe 1 kg.

    Normaalihinta €12,90 1,29 € / 100gr
    Alennushinta €12,90 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,83
    1,29 € / 100gr
  • Herbaldi Raspberry Herb Leaf 1Kg.
    -18%

    Herbaldi Vadelmanlehti 1 kg.

    Normaalihinta €21,30 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €25,82
    Säästät: -€4,52
    2,13 € / 100gr
  • Herbaldi Ginkgo Biloba Herb Crushed 1Kg.
    -10%

    Herbaldi Ginkgo biloba -jauhe 1 kg.

    Normaalihinta €29,10 2,91 € / 100gr
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €32,21
    Säästät: -€3,11
    2,91 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Rose Hips 1Kg.
    -11%

    Herbaldi Ruusunmarjayrtti 1 kg.

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100gr
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€2,77
    2,17 € / 100gr
  • Herbaldi Ginger Root 1Kg.
    -25%

    Herbaldi-inkivääri, juuri, 1 kg.

    Normaalihinta €25,20 2,52 € / 100gr
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,45
    Säästät: -€8,25
    2,52 € / 100gr
  • Herbaldi Pennyroyal Mint 1Kg.
    -7%

    Herbaldi-yrtti: puoleo ja minttu, 1 kg.

    Normaalihinta €25,90 2,59 € / 100gr
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,89
    Säästät: -€1,99
    2,59 € / 100gr
  • Heliosar Tuspag Immunity 150Ml
    -24%

    Heliosar Tuspag Immunity 150 ml

    Normaalihinta €15,80 10,53 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€5,04
    10,53 € / 100ml
  • Heliosar Caberdin , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Caberdin, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€6,91
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Defensas Prodiosar , 30 Capsules
    -25%

    Heliosar Defensas Prodiosar, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €29,86
    Säästät: -€7,46
    0,75 € / 1ud
  • Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml
    -38%

    Heliosar Bicolcin Procesum 50 ml

    Normaalihinta €17,61 35,22 € / 100ml
    Alennushinta €17,61 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€10,59
    35,22 € / 100ml
  • Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Prinadap , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Prinadap, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€9,79
    0,4 € / 1ud
  • Heliosar Prinformat , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Prinformat, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,91
    Säästät: -€8,11
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Complemel , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Complemel, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €34,04
    Säästät: -€8,24
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Compleflem , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Compleflem, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €33,98
    Säästät: -€8,48
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Complesan , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Complesan, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,83
    Säästät: -€8,63
    0,42 € / 1ud
  • Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud