Kokoelma:

Phytotherapy

  • Herbaldi Herb Thyme Flower 1Kg.
    -19%

    Herbaldi-yrtti, timjami, kukka, 1 kg.

    Normaalihinta €15,40 1,54 € / 100gr
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €19,08
    Säästät: -€3,68
    1,54 € / 100gr
  • Herbaldi Star Anise Herb 1Kg.
    -16%

    Herbaldi Tähtianis 1 kg.

    Normaalihinta €45,50 4,55 € / 100gr
    Alennushinta €45,50 Normaalihinta €54,05
    Säästät: -€8,55
    4,55 € / 100gr
  • Herbaldi Caraway Herb Seeds 100Gr.
    -35%

    Herbaldi-kumina, siemenet, 100 g.

    Normaalihinta €2,60 2,6 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,37
    2,6 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Azahar Flor Extra 40Gr.
    -37%

    Herbaldi-yrtti, appelsiinikukka, Extra 40 g.

    Normaalihinta €4,80 12,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,59
    Säästät: -€2,79
    12,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Cilantro 70Gr.
    -35%

    Herbaldi-korianteri 70 g.

    Normaalihinta €2,00 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,10
    2,86 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Tila Flower 15Gr.
    -35%

    Herbaldi-limonkukka 15 g.

    Normaalihinta €2,70 18,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€1,45
    18,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Verbena Crushed 50Gr.
    -36%

    Herbaldi-verbena, jauhettu, 50 g.

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€1,18
    4,2 € / 100gr
  • Herbaldi Black Tea 90Gr.
    -37%

    Herbaldi musta tee 90 g.

    Normaalihinta €2,60 2,89 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€1,55
    2,89 € / 100gr
  • Herbaldi Te Puerh Red 90Gr.
    -34%

    Herbaldi Te Puerh Rojo 90 g.

    Normaalihinta €3,90 4,33 € / 100gr
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €5,88
    Säästät: -€1,98
    4,33 € / 100gr
  • Herbaldi Herbal Herb Olive Leaf Crushed 50Gr.
    -38%

    Herbaldi-yrtti, oliivipuu, silputtu lehti, 50 g.

    Normaalihinta €1,70 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €1,70 Normaalihinta €2,76
    Säästät: -€1,06
    3,4 € / 100gr
  • Herbaldi Green Tea Ceylon 1Kg.
    -9%

    Herbaldi Ceilan-vihreä tee, 1 kg.

    Normaalihinta €22,30 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €24,47
    Säästät: -€2,17
    2,23 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Rose Hips 80Gr.
    -35%

    Herbaldi Ruusunmarjayrtti 80 g.

    Normaalihinta €2,80 3,5 € / 100gr
    Alennushinta €2,80 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€1,51
    3,5 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Cominos 100Gr.
    -17%

    Herbaldi-yrtti, kumina, 100 g.

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,83
    Säästät: -€0,83
    4,0 € / 100gr
  • Herbaldi Curcuma Powder 1Kg.
    -10%

    Herbaldi-kurkumajauhe 1 kg.

    Normaalihinta €23,50 2,35 € / 100gr
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,61
    2,35 € / 100gr
  • Herbaldi Cat's Claw Herb 50Gr.
    -37%

    Herbaldi Kissan kynsi -yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,50 5,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,50 Normaalihinta €3,97
    Säästät: -€1,47
    5,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Bean Pods 40Gr.
    -39%

    Herbaldi-yrtti, pavunpalkoja 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  • Herbaldi Hibiscus Flower (Hibiscus) 1 kg
    -25%

    Herbaldi Jamaikan kukka (hibiskus) 1 kg

    Normaalihinta €28,60 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €37,94
    Säästät: -€9,34
    2,86 € / 100gr
  • Herbaldi Curcuma Powder 100Gr.
    -38%

    Herbaldi-kurkumajauhe 100 g.

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,67
    Säästät: -€1,77
    2,9 € / 100gr
  • Herbaldi Fennel Herb Seed 1Kg.
    -18%

    Herbaldi-fenkolinsiemenet, 1 kg.

    Normaalihinta €17,50 1,75 € / 100gr
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€3,83
    1,75 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Sage Leaf Crushed 1Kg.
    -19%

    Herbaldi-salvia, hienonnettu lehti, 1 kg.

    Normaalihinta €21,70 2,17 € / 100gr
    Alennushinta €21,70 Normaalihinta €26,71
    Säästät: -€5,01
    2,17 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Angelica Root Crushed 50Gr.
    -33%

    Herbaldi: Angeliikan juuren jauhe, 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€1,41
    5,8 € / 100gr
  • Herbaldi Herbal Herb Birch Leaf Crushed 40Gr.
    -39%

    Herbaldi-koivunlehti, hienonnettu, 40 g.

    Normaalihinta €1,90 4,75 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,20
    4,75 € / 100gr
  • Herbaldi Birdseed 120Gr.
    -37%

    Herbaldi-kanan siemenet 120 g.

    Normaalihinta €2,40 2,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,79
    Säästät: -€1,39
    2,0 € / 100gr
  • Herbaldi Ginger Root 100Gr.
    -33%

    Herbaldi-inkivääri, juuri, 100 g.

    Normaalihinta €3,70 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €5,52
    Säästät: -€1,82
    3,7 € / 100gr
  • Herbaldi Pennyroyal Peppermint 50Gr.
    -36%

    Herbaldi-yrtti: poleo ja minttu, 50 g.

    Normaalihinta €2,10 4,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,28
    Säästät: -€1,18
    4,2 € / 100gr
  • Herbaldi Sarsaparilla Herb Root 100Gr.
    -28%

    Herbaldi-sarparilla-juuri 100 g.

    Normaalihinta €6,00 6,0 € / 100gr
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,28
    Säästät: -€2,28
    6,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Rosemary Leaf 1Kg.
    -14%

    Herbaldi-romero-lehtiä 1 kg.

    Normaalihinta €14,50 1,45 € / 100gr
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,84
    Säästät: -€2,34
    1,45 € / 100gr
  • Herbaldi Fucus Seaweed Crushed 100Gr.
    -34%

    Herbaldi, jauhettu Fucus-levä, 100 g.

    Normaalihinta €2,40 2,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €3,64
    Säästät: -€1,24
    2,4 € / 100gr
  • Herbaldi Herb Green Aniseed 1Kg.
    -8%

    Herbaldi Vihreä aniksen yrtti 1 kg.

    Normaalihinta €24,10 2,41 € / 100gr
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,11
    Säästät: -€2,01
    2,41 € / 100gr
  • Herbaldi Green Nettle Herb 1Kg.
    -21%

    Herbaldi Vihreä nokkonen 1 kg.

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,43
    1,69 € / 100gr