Kokoelma:

Phytotherapy

  • Ifigen Phosphorus (P) Trace elements 150Ml.
    -13%

    Ifigen Fosforo (P) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €16,80 11,2 € / 100ml
    Alennushinta €16,80 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,50
    11,2 € / 100ml
  • Ifigen Molybdenum Oligopharm , 150 ml
    -11%

    Ifigen Molybdeeni Oligopharm, 150 ml

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€2,16
    11,47 € / 100ml
  • Ifigen Vanadium (V) Trace Elements 150Ml.
    -11%

    Ifigen Vanadio (V) Hivenaineet 150 ml.

    Normaalihinta €17,20 11,47 € / 100ml
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €19,30
    Säästät: -€2,10
    11,47 € / 100ml
  • Ifigen Vr 90Cap.
    -19%

    Ifigen Vr 90 kapselia.

    Normaalihinta €60,70 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €60,70 Normaalihinta €75,00
    Säästät: -€14,30
    0,67 € / 1ud
  • Ifigen Phyto-Min Black Currant 150Ml.
    -11%

    Ifigen Phyto-Min mustaherukka 150 ml.

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€3,21
    17,73 € / 100ml
  • Ifigen Phyto-Min Watercress 150Ml.
    -11%

    Ifigen Phyto-Min Berro 150 ml.

    Normaalihinta €26,60 17,73 € / 100ml
    Alennushinta €26,60 Normaalihinta €29,81
    Säästät: -€3,21
    17,73 € / 100ml
  • Ifigen Melatonin Plus 30Cap.
    -14%

    Ifigen Melatonina Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €6,60 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,64
    Säästät: -€1,04
    0,22 € / 1ud
  • Ifigen Oligen Sugar Control 60Cap.
    -8%

    Ifigen Oligen Sugar Control 60 kapselia.

    Normaalihinta €17,90 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €19,37
    Säästät: -€1,47
    0,3 € / 1ud
  • Inovance Immunovance 15 Capsules
    -5%

    Inovance Immunovance 15 kapselia

    Normaalihinta €13,90 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €14,63
    Säästät: -€0,73
    0,93 € / 1ud
  • Inovance Borage-Cassis 100 Capsules
    -23%

    Inovance Borraja-Cassis 100 kapselia

    Normaalihinta €23,30 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €23,30 Normaalihinta €30,21
    Säästät: -€6,91
    0,23 € / 1ud
  • Inovance Hepatovance 300Ml.
    -42%

    Inovance Hepatovance 300 ml.

    Normaalihinta €16,70 5,57 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €28,86
    Säästät: -€12,16
    5,57 € / 100ml
  • Inovance Immunovance 30 Capsules
    -8%

    Inovance Immunovance 30 kapselia

    Normaalihinta €23,90 0,8 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €25,90
    Säästät: -€2,00
    0,8 € / 1ud
  • Inovance Joints, 75 Tablets
    -32%

    Inovance nivelvalmiste, 75 tablettia

    Normaalihinta €25,29 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €25,29 Normaalihinta €37,29
    Säästät: -€12,00
    0,34 € / 1ud
  • Inovance Noctivance 30 Capsules
    -30%

    Inovance Noctivance 30 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €25,14
    Säästät: -€7,64
    0,58 € / 1ud
  • Intersa Balsamo Malgache 100Gr.
    -14%

    Intersa Balsamo Malgache 100 g.

    Normaalihinta €23,80 23,8 € / 100gr
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €27,56
    Säästät: -€3,76
    23,8 € / 100gr
  • Intersa Phytobiopole Mix For St 9 , 50 ml
    -17%

    Intersa Phytobiopole Mix Para St 9, 50 ml

    Normaalihinta €13,50 27,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,81
    27,0 € / 100ml
  • Intersa Balsamo Malgache 350Gr.
    -10%

    Intersa Malgash-balsami 350 g.

    Normaalihinta €66,65 19,04 € / 100gr
    Alennushinta €66,65 Normaalihinta €74,26
    Säästät: -€7,61
    19,04 € / 100gr
  • Intersa Aprolis Proponorm 250 Mg , 60 capsules
    -10%

    Intersa Aprolis Proponorm 250 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €15,30 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €15,30 Normaalihinta €16,95
    Säästät: -€1,65
    0,26 € / 1ud
  • Intersa Soy Lecithin With Flavonoids , 90 capsules
    -6%

    Intersa: Soijalesitiini ja flavonoidit, 90 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €16,22
    Säästät: -€1,02
    0,17 € / 1ud
  • Intersa Oligo - Complex , 20 ampoules
    -27%

    Intersa Oligo - Complex, 20 ampullia

    Normaalihinta €15,60 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€5,76
    0,78 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Epa , 50 ml
    -10%

    Intersa Phytobiopole Mix Epa, 50 ml

    Normaalihinta €13,10 26,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,10 Normaalihinta €14,55
    Säästät: -€1,45
    26,2 € / 100ml
  • Intersa Phytobiopole Mix Urin , 50 ml
    -14%

    Intersa Phytobiopole Mix Urin, 50 ml

    Normaalihinta €13,40 26,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,61
    Säästät: -€2,21
    26,8 € / 100ml
  • Inmunelab C-Ovir 60 Capsules
    -19%

    Inmunelab C-Ovir 60 kapselia

    Normaalihinta €66,00 1,1 € / 1ud
    Alennushinta €66,00 Normaalihinta €81,13
    Säästät: -€15,13
    1,1 € / 1ud
  • Inmunelab Psychoimmune 30 Capsules
    -29%

    Inmunelab Psicoinmune 30 kapselia

    Normaalihinta €42,60 1,42 € / 1ud
    Alennushinta €42,60 Normaalihinta €59,87
    Säästät: -€17,27
    1,42 € / 1ud
  • Inmunelab Psychoimmune 60 Capsules
    -12%

    Inmunelab Psicoinmune 60 kapselia

    Normaalihinta €76,60 1,28 € / 1ud
    Alennushinta €76,60 Normaalihinta €87,16
    Säästät: -€10,56
    1,28 € / 1ud
  • Inmunelab Inmunerelax 30 Capsules
    -19%

    Inmunelab Inmunerelax 30 kapselia

    Normaalihinta €37,60 1,25 € / 1ud
    Alennushinta €37,60 Normaalihinta €46,53
    Säästät: -€8,93
    1,25 € / 1ud
  • Inmunelab Inmunerelax 60 Capsules
    -11%

    Inmunelab Inmunerelax 60 kapselia

    Normaalihinta €58,30 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €58,30 Normaalihinta €65,16
    Säästät: -€6,86
    0,97 € / 1ud
  • Inmunelab Inmunedk 50Ml.
    -36%

    Inmunelab Inmunedk 50 ml.

    Normaalihinta €38,60 77,2 € / 100ml
    Alennushinta €38,60 Normaalihinta €59,87
    Säästät: -€21,27
    77,2 € / 100ml
  • Inmunelab Triptofem 30 Capsules
    -26%

    Inmunelab Triptofem 30 kapselia

    Normaalihinta €34,60 1,15 € / 1ud
    Alennushinta €34,60 Normaalihinta €46,53
    Säästät: -€11,93
    1,15 € / 1ud
  • Inmunelab Triptofem 60 Capsules
    -20%

    Inmunelab Triptofem 60 kapselia

    Normaalihinta €59,90 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €59,90 Normaalihinta €74,88
    Säästät: -€14,98
    1,0 € / 1ud