Kokoelma:

Phytotherapy

  • Granero Valeriana Forte , 75 tablets of 630 mg
    -11%

    Granero Valeriana Forte, 75 tablettia à 630 mg

    Normaalihinta €8,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,07
    0,11 € / 1ud
  • Granero S Peloforte , 100 capsules of 490 mg
    -7%

    Granero S Peloforte, 100 kapselia à 490 mg

    Normaalihinta €18,40 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €19,89
    Säästät: -€1,49
    0,18 € / 1ud
  • Gsn Digestif 50 Tabletsx1180Mg. (New Formula)
    -5%

    Gsn Digestif 50 tablettia à 1180 mg (uusi koostumus)

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,48
    9,2 € / 1ud
  • Gsn Iron 60 Tablets
    -15%

    Gsn Hierro 60 tablettia

    Normaalihinta €6,60 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,60 Normaalihinta €7,73
    Säästät: -€1,13
    0,11 € / 1ud
  • Gsn Melatonin 1Mg Complex With Passionflower 120 Tablets
    -8%

    Gsn Melatoniini 1 mg -kompleksi, jossa on passifloraa, 120 tablettia

    Normaalihinta €10,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €10,84
    Säästät: -€0,84
    0,08 € / 1ud
  • Hawa Pharma Hawa Normacol 60 Capsules
    -25%

    Hawa Pharma Hawa Normacol 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €32,07
    Säästät: -€8,07
    0,4 € / 1ud
  • Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 Capsules
    -26%

    Hawa Pharma Hawa Prosta Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €38,57
    Säästät: -€9,97
    0,48 € / 1ud
  • Hawlik Auricularia Pure Extract 60Vcaps.
    -14%

    Hawlik Auricularia - puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,90 28,9 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €33,80
    Säästät: -€4,90
    28,9 € / 1ud
  • Hawlik Maitake Pure Extract 60Vcaps.
    -37%

    Hawlik Maitake -puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €28,80 28,8 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €45,87
    Säästät: -€17,07
    28,8 € / 1ud
  • Hawlik Polypore Umbellate Pure Extract 60Vcaps.
    -19%

    Hawlik-polyporo-uute, puhdas, 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,90 26,9 € / 1ud
    Alennushinta €26,90 Normaalihinta €33,20
    Säästät: -€6,30
    26,9 € / 1ud
  • Hawlik Coprinus Pure Extract 60Vcaps.
    -19%

    Hawlik Coprinus -puhdas uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €30,60 30,6 € / 1ud
    Alennushinta €30,60 Normaalihinta €37,90
    Säästät: -€7,30
    30,6 € / 1ud
  • Hawlik Immune 120V Capsules
    -18%

    Hawlik Inmune 120V -kapselit

    Normaalihinta €49,30 49,3 € / 1ud
    Alennushinta €49,30 Normaalihinta €59,90
    Säästät: -€10,60
    49,3 € / 1ud
  • Health Aid Vit A 5000Ui With Vit D 400Ui 100Cap.
    -24%

    Health Aid Vit A 5000 IU ja Vit D 400 IU, 100 kapselia.

    Normaalihinta €13,90 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €18,40
    Säästät: -€4,50
    0,14 € / 1ud
  • Health Aid Lycopene 25Mg. 30Comp.
    -17%

    Health Aid Lykopeeni 25 mg, 30 tablettia.

    Normaalihinta €32,00 32,0 € / 1ud
    Alennushinta €32,00 Normaalihinta €38,70
    Säästät: -€6,70
    32,0 € / 1ud
  • Health Aid Acidophilus Plus 4 Billion 60Cap.
    -18%

    Health Aid Acidophilus Plus 4 miljardia, 60 kapselia.

    Normaalihinta €26,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€5,90
    0,43 € / 1ud
  • Health Aid Psyllium Husk Fibre 300Gr.
    -23%

    Health Aid Psylliumkuitujauhe 300 g.

    Normaalihinta €28,20 9,4 € / 100gr
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €36,80
    Säästät: -€8,60
    9,4 € / 100gr
  • Health Aid Msm Methylsulfonylmethane 1000Mg. 90Comp.
    -17%

    Health Aid MSM-metyylisulfonyylimetaani 1000 mg. 90 tablettia.

    Normaalihinta €22,80 22,8 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €27,60
    Säästät: -€4,80
    22,8 € / 1ud
  • Health Aid Feverfew (Feverfew) 60Comp.
    -8%

    Health Aid Matricaria (Feverfew) 60 tablettia

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 1ud
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €15,16
    Säästät: -€1,16
    14,0 € / 1ud
  • Health Aid Black Garlic (S-Allylcysteine Rich) 30Vcap.
    -43%

    Health Aid Musta valkosipuli (runsaasti S-allyylikysteiiniä) 30 kapselia.

    Normaalihinta €15,60 15,6 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €27,57
    Säästät: -€11,97
    15,6 € / 1ud
  • Health Aid Cranprobio 30Vcap.
    -17%

    Health Aid Cranprobio 30 kapselia.

    Normaalihinta €25,50 25,5 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€5,30
    25,5 € / 1ud
  • Herboplanet Dispepsol 60 Tablets
    -26%

    Herboplanet Dispepsol 60 tablettia

    Normaalihinta €24,94 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €24,94 Normaalihinta €33,50
    Säästät: -€8,56
    0,42 € / 1ud
  • Herboplanet Qsa Anice Stellato Drops 10Ml.
    -24%

    Herboplanet Qsa Anice Stellato -tipat, 10 ml.

    Normaalihinta €24,70 247,0 € / 100ml
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€7,70
    247,0 € / 100ml
  • Herboplanet Qsa Lavender Drops 10Ml.
    -29%

    Herboplanet Qsa Laventeli-tipat 10 ml.

    Normaalihinta €23,00 230,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,00 Normaalihinta €32,40
    Säästät: -€9,40
    230,0 € / 100ml
  • Herboplanet Ulce-Gel 40Ml.
    -24%

    Herboplanet Ulce-Gel 40 ml.

    Normaalihinta €23,40 58,5 € / 100ml
    Alennushinta €23,40 Normaalihinta €30,79
    Säästät: -€7,39
    58,5 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 211 Tamaris Tablets Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Hs 211 Tamaris Tabletit, tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Hs 310 Viburnum Tablets 50Ml.
    -19%

    Herboplanet Hs 310 Viburnum tabletit 50 ml.

    Normaalihinta €23,90 47,8 € / 100ml
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€5,65
    47,8 € / 100ml
  • Herboplanet Diuresol Drops 100Ml.
    -22%

    Herboplanet Diuresol -tipat, 100 ml.

    Normaalihinta €29,53 29,53 € / 100ml
    Alennushinta €29,53 Normaalihinta €37,68
    Säästät: -€8,15
    29,53 € / 100ml
  • Herboplanet Gastrosol Drops 50Ml.
    -29%

    Herboplanet Gastrosol -tipat, 50 ml.

    Normaalihinta €21,00 42,0 € / 100ml
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €29,55
    Säästät: -€8,55
    42,0 € / 100ml
  • Herboplanet Prostasol Forte 48 Capsules
    -29%

    Herboplanet Prostasol Forte 48 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €36,32
    Säästät: -€10,52
    0,54 € / 1ud
  • Herboplanet Immunosol 36 Tablets
    -25%

    Herboplanet Immunosol 36 tablettia

    Normaalihinta €36,78 1,02 € / 1ud
    Alennushinta €36,78 Normaalihinta €49,28
    Säästät: -€12,50
    1,02 € / 1ud