Kokoelma:

GRANERO

  • Granero Wheat Germ , 300 gr
    -8%

    Vehnänalkioiden säilytysastia, 300 g

    Normaalihinta €2,00 0,67 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,17
    Säästät: -€0,17
    0,67 € / 100gr
  • Granero Soya Lecithin Ip No Gmo C/Gluten , 500 gr
    -5%

    Granero Soijalesitiini, GMO-vapaa, gluteeniton, 500 g

    Normaalihinta €13,60 2,72 € / 100gr
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €14,32
    Säästät: -€0,72
    2,72 € / 100gr
  • Granero Green Clay Bag , 1 kg
    -16%

    Granero Arcilla Verde -pussi, 1 kg

    Normaalihinta €4,60 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,49
    Säästät: -€0,89
    0,46 € / 100gr
  • Granero Organic Lavender Essential Oil , 12 ml
    -29%

    Granero Luomulavendelöljy, 12 ml

    Normaalihinta €10,94 91,17 € / 100ml
    Alennushinta €10,94 Normaalihinta €15,35
    Säästät: -€4,41
    91,17 € / 100ml
  • Granero Essential Oil Of Eucalyptus Bio , 12 ml
    -16%

    Granero Luomu-eukalyptusöljy, 12 ml

    Normaalihinta €5,40 45,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,45
    Säästät: -€1,05
    45,0 € / 100ml
  • Granero Moringa Bio, 150 Gr
    -13%

    Granero Moringa Bio, 150 g

    Normaalihinta €9,40 6,27 € / 100gr
    Alennushinta €9,40 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,35
    6,27 € / 100gr
  • Granero Tea Tree Essential Oil Bio, 12 Ml
    -30%

    Granero Luomuteepuun eteerinen öljy, 12 ml

    Normaalihinta €7,80 65,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €11,09
    Säästät: -€3,29
    65,0 € / 100ml
  • Granero Valeriana Forte , 75 tablets of 630 mg
    -11%

    Granero Valeriana Forte, 75 tablettia à 630 mg

    Normaalihinta €8,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €9,37
    Säästät: -€1,07
    0,11 € / 1ud
  • Granero Rosemary Essential Oil , 12 ml
    -34%

    Granero Rosmariinin eteerinen öljy, 12 ml

    Normaalihinta €5,90 49,17 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,89
    Säästät: -€2,99
    49,17 € / 100ml
  • Granero Pearled Oatmeal Bio , 500 g
    -35%

    Granero Luomupärlökaurat, 500 g

    Normaalihinta €2,30 0,46 € / 100gr
    Alennushinta €2,30 Normaalihinta €3,56
    Säästät: -€1,26
    0,46 € / 100gr
  • Granero Psyllium Bio , 150 gr
    -5%

    Granero Psyllium Bio, 150 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Granero Lemon Essential Oil Bio , 12 ml
    -22%

    Granero Luomulimonin eteerinen öljy, 12 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle