Kokoelma:

Phytotherapy

  • Herbaldi Passionflower Herb 50Gr.
    -35%

    Herbaldi-passiflora-yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,70 5,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,70 Normaalihinta €4,15
    Säästät: -€1,45
    5,4 € / 100gr
  • Herbaldi Birdseed 1Kg.
    -13%

    Herbaldi-kanan siemenet 1 kg.

    Normaalihinta €15,40 1,54 € / 100gr
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€2,33
    1,54 € / 100gr
  • Herbaldi Hypericum Herb Crushed 50Gr.
    -35%

    Herbaldi: Murskattu mäkikuisma, 50 g.

    Normaalihinta €2,00 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €3,10
    Säästät: -€1,10
    4,0 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Angelica Root Crushed 50Gr.
    -33%

    Herbaldi: Angeliikan juuren jauhe, 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,31
    Säästät: -€1,41
    5,8 € / 100gr
  • Herbaldi Herbal Herb Olive Leaf Crushed 1Kg.
    -7%

    Herbaldi-yrtti, oliivilehti, silputtu, 1 kg.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Herbaldi Green Nettle Herb 1Kg.
    -21%

    Herbaldi Vihreä nokkonen 1 kg.

    Normaalihinta €16,90 1,69 € / 100gr
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,43
    1,69 € / 100gr
  • Herbaldi Herba Sen Sen Foliculos 1Kg.
    -22%

    Herbaldi Sen-yrtti karvatupille, 1 kg.

    Normaalihinta €16,60 1,66 € / 100gr
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €21,33
    Säästät: -€4,73
    1,66 € / 100gr
  • Herbaldi Golden Flax Seeds 1Kg.
    -6%

    Herbaldi kultaisen pellavan siemenet 1 kg.

    Normaalihinta €15,60 1,56 € / 100gr
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €16,63
    Säästät: -€1,03
    1,56 € / 100gr
  • Herbaldi Raspberry Herb Leaf 1Kg.
    -18%

    Herbaldi Vadelmanlehti 1 kg.

    Normaalihinta €21,30 2,13 € / 100gr
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €25,82
    Säästät: -€4,52
    2,13 € / 100gr
  • Heliosar Tuspag Immunity 150Ml
    -24%

    Heliosar Tuspag Immunity 150 ml

    Normaalihinta €15,80 10,53 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €20,84
    Säästät: -€5,04
    10,53 € / 100ml
  • Heliosar Caberdin , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Caberdin, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,61
    Säästät: -€6,91
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Defensas Prodiosar , 30 Capsules
    -25%

    Heliosar Defensas Prodiosar, 30 kapselia

    Normaalihinta €22,40 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,40 Normaalihinta €29,86
    Säästät: -€7,46
    0,75 € / 1ud
  • Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml
    -38%

    Heliosar Bicolcin Procesum 50 ml

    Normaalihinta €17,61 35,22 € / 100ml
    Alennushinta €17,61 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€10,59
    35,22 € / 100ml
  • Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Prinadap , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Prinadap, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€9,79
    0,4 € / 1ud
  • Heliosar Prinformat , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Prinformat, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €33,91
    Säästät: -€8,11
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Complemel , 60 Capsules
    -24%

    Heliosar Complemel, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €34,04
    Säästät: -€8,24
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Compleflem , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Compleflem, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,50 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €33,98
    Säästät: -€8,48
    0,43 € / 1ud
  • Heliosar Complesan , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Complesan, 60 kapselia

    Normaalihinta €25,20 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €25,20 Normaalihinta €33,83
    Säästät: -€8,63
    0,42 € / 1ud
  • Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Calfluspag Calcium Fluoratum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Calsuspag Calcium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Ferfospag Ferrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Ferfospag Ferrum Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum , 60 Capsules
    -11%

    Heliosar Kamuspag Kalium Muriaticum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €21,16
    Säästät: -€2,36
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nasuspag Natrum Sulfuricum , 60 Capsules
    -29%

    Heliosar Nasuspag Natrum Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,00 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,00 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€7,22
    0,3 € / 1ud
  • Heliosar Silispag Silicea , 60 Capsules
    -32%

    Heliosar Silispag Silicea, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€8,12
    0,29 € / 1ud
  • Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Hf Natural Care Pure Aloe Vera Juice 1Litre
    -17%

    Hf Natural Care Puhdas aloe vera -mehu 1 litra

    Normaalihinta €30,80 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €37,14
    Säästät: -€6,34
    3,08 € / 100ml
  • Hf Natural Care Pure Aloe Vera Pineapple & Papaya Juice 1Litre
    -14%

    Hf Natural Care Puhdas aloe vera-, ananas- ja papaijamehu, 1 litra

    Normaalihinta €33,60 3,36 € / 100ml
    Alennushinta €33,60 Normaalihinta €39,15
    Säästät: -€5,55
    3,36 € / 100ml