Kokoelma:

Phytotherapy

  • Herbora Inf.Herboplant Digflat No. 3 20Sbrs
    -42%

    Herbora Inf. Herboplant Digflat nro 3 20 Sbrs

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€2,90
    4,0 € / 1ud
  • Herbora Inf.Herboplant Obes L Laxative 20Sbrs.
    -41%

    Herbora Inf. Herboplant Obes L -laksatiivi, 20 tablettia.

    Normaalihinta €4,10 4,1 € / 1ud
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €6,90
    Säästät: -€2,80
    4,1 € / 1ud
  • Herbora Tea Tree Essential Oil 15Ml. Bio
    -18%

    Herbora Teepuu-eteerinen öljy 15 ml. Luomu

    Normaalihinta €11,20 74,67 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,68
    Säästät: -€2,48
    74,67 € / 100ml
  • Herbora Fotoderma Finiquito Bio Antimosquito Spray 125Ml.
    -38%

    Herbora Fotoderma Finiquito Bio hyttyskarkotussuihke 125 ml.

    Normaalihinta €12,00 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€7,36
    9,6 € / 100ml
  • Herbora Fortederma Virgin Rosehip Oil 30Ml. Bio
    -32%

    Herbora Fortederma Neitsytruusuöljy 30 ml. Luomu

    Normaalihinta €17,80 59,33 € / 100ml
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €26,02
    Säästät: -€8,22
    59,33 € / 100ml
  • Herbora Stimulin Children's Jelly 20Vials
    -29%

    Herbora Stimulin -lasten geeli, 20 ampullia

    Normaalihinta €22,20 1,11 € / 1ud
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €31,16
    Säästät: -€8,96
    1,11 € / 1ud
  • Herbora Artibon Dolocalm Gel 100Ml. Bio
    -12%

    Herbora Artibon Dolocalm -geeli 100 ml. Luomu

    Normaalihinta €14,80 14,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,80 Normaalihinta €16,78
    Säästät: -€1,98
    14,8 € / 100ml
  • Herbora Saffron Spray , 30 ml
    -14%

    Herbora Azafran -suihke, 30 ml

    Normaalihinta €12,50 41,67 € / 100ml
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €14,51
    Säästät: -€2,01
    41,67 € / 100ml
  • Herbora Previactiv Hepatic S/A 250Ml.
    -40%

    Herbora Previactiv Hepatico S/A 250 ml.

    Normaalihinta €12,10 4,84 € / 100ml
    Alennushinta €12,10 Normaalihinta €20,33
    Säästät: -€8,23
    4,84 € / 100ml
  • Herbora Newme Hepactiv , 30 tablets of 1250 mg
    -12%

    Herbora Newme Hepactiv, 30 tablettia à 1250 mg

    Normaalihinta €13,40 0,45 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €15,26
    Säästät: -€1,86
    0,45 € / 1ud
  • Herbora Digestic , 12 sticks of 4 grams
    -21%

    Herbora Digestic, 12 annospussia à 4 g

    Normaalihinta €11,20 280,0 € / 100gr
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €14,25
    Säästät: -€3,05
    280,0 € / 100gr
  • Herbora Suprigas 30 Capsules
    -39%

    Herbora Suprigas 30 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€6,50
    0,34 € / 1ud
  • Herbora Ella Jelly 20Vials
    -38%

    Herbora Jalea Ella 20 ampullia

    Normaalihinta €21,60 1,08 € / 1ud
    Alennushinta €21,60 Normaalihinta €35,09
    Säästät: -€13,49
    1,08 € / 1ud
  • Herbora Vital Go Impulse 20Vials
    -26%

    Herbora Vital Go Impulso 20 ampullia

    Normaalihinta €27,70 1,39 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €37,31
    Säästät: -€9,61
    1,39 € / 1ud
  • Herbora Vital Go Potencia Plus 20Amp.
    -26%

    Herbora Vital Go Potencia Plus 20 amp.

    Normaalihinta €26,00 26,0 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €35,19
    Säästät: -€9,19
    26,0 € / 1ud
  • Herbora Actifens Activit Alergold 30 Capsules
    -43%

    Herbora Actifens Activit Alergold 30 kapselia

    Normaalihinta €13,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,70 Normaalihinta €24,08
    Säästät: -€10,38
    0,46 € / 1ud
  • Herbora Diet Prime Celulit Oil Bio 125Ml.
    -35%

    Herbora Diet Prime Bio-selluliittiöljy 125 ml.

    Normaalihinta €21,20 16,96 € / 100ml
    Alennushinta €21,20 Normaalihinta €32,67
    Säästät: -€11,47
    16,96 € / 100ml
  • Herbora Urove Cranberin Plus 30Vcaps.
    -40%

    Herbora Urove Cranberin Plus 30 kapselia.

    Normaalihinta €17,90 17,9 € / 1ud
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €29,89
    Säästät: -€11,99
    17,9 € / 1ud
  • Herbes del Ajenjo Planta Eco , 40 gr
    -12%

    Herbes Del Ajenjo -luomukasvi, 40 g

    Normaalihinta €2,56 6,4 € / 100gr
    Alennushinta €2,56 Normaalihinta €2,92
    Säästät: -€0,36
    6,4 € / 100gr
  • Herbes Del Boldo Leaves Eco , 35 gr
    -11%

    Herbes Del Boldo -lehdet (luomua), 35 g

    Normaalihinta €2,60 7,43 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €2,92
    Säästät: -€0,32
    7,43 € / 100gr
  • Herbes Del Gentiana Root Eco , 70 gr
    -21%

    Herbes Del Genciana Raiz Eco, 70 g

    Normaalihinta €4,65 6,64 € / 100gr
    Alennushinta €4,65 Normaalihinta €5,92
    Säästät: -€1,27
    6,64 € / 100gr
  • Herbes Del Oregano Leaves Eco , 30 gr
    -17%

    Herbes Del Oregano -luomulehdet, 30 g

    Normaalihinta €2,20 7,33 € / 100gr
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,64
    Säästät: -€0,44
    7,33 € / 100gr
  • Herbes del Ortiga Verde Eco , 25 gr
    -18%

    Herbes Del Ortiga Verde Eco, 25 g

    Normaalihinta €1,90 7,6 € / 100gr
    Alennushinta €1,90 Normaalihinta €2,31
    Säästät: -€0,41
    7,6 € / 100gr
  • Herbes Del Romero Leaves Eco , 70 gr
    -13%

    Herbes Del Romero -lehdet (luomua), 70 g

    Normaalihinta €2,00 2,86 € / 100gr
    Alennushinta €2,00 Normaalihinta €2,31
    Säästät: -€0,31
    2,86 € / 100gr
  • Herbes Del Salvia Leaf Eco , 35 gr
    -23%

    Herbes Del Salvia -lehti, luomua, 35 g

    Normaalihinta €2,10 6,0 € / 100gr
    Alennushinta €2,10 Normaalihinta €2,73
    Säästät: -€0,63
    6,0 € / 100gr
  • Drasanvi Oseogen Rescue Roll-On Gel 60Ml , 60 ml
    -25%

    Drasanvi Oseogen Rescue Gel Roll-On 60 ml, 60 ml

    Normaalihinta €9,80 16,33 € / 100ml
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €13,05
    Säästät: -€3,25
    16,33 € / 100ml
  • Herbovita Relavan Night 30Cap.
    -8%

    Herbovita Relavan Noche 30 kapselia.

    Normaalihinta €20,50 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€1,71
    0,68 € / 1ud
  • Herbovita C-Fensa 90Cap.
    -16%

    Herbovita C-Fensa 90 kapselia.

    Normaalihinta €23,50 0,26 € / 1ud
    Alennushinta €23,50 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€4,36
    0,26 € / 1ud
  • Herdibel Herdimin Dis Nerves 30Amp
    -5%

    Herdibel Herdimin Dis Nervios 30Amp

    Normaalihinta €36,00 36,0 € / 1ud
    Alennushinta €36,00 Normaalihinta €37,89
    Säästät: -€1,89
    36,0 € / 1ud
  • Herbaldi Herb Centella Asiatica 50Gr.
    -38%

    Herbaldi Centella Asiatica -yrtti 50 g.

    Normaalihinta €2,90 5,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,67
    Säästät: -€1,77
    5,8 € / 100gr