Kokoelma:

Phytotherapy

  • Equisalud Globalvital 60 Capsules
    -31%

    Equisalud Globalvital 60 kapselia

    Normaalihinta €29,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €29,00 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€12,93
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Licorice Dgl 50 Capsules
    -37%

    Equisalud Holofit Lakritsi DGL 50 kapselia

    Normaalihinta €20,10 0,4 € / 1ud
    Alennushinta €20,10 Normaalihinta €31,72
    Säästät: -€11,62
    0,4 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Ayurveda Tulsi 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Ayurveda Tulsi 50 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €31,42
    Säästät: -€12,42
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Pulmvital , 60 capsules
    -21%

    Equisalud Pulmvital, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €36,11
    Säästät: -€7,61
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Detoxvital 60 Capsules
    -38%

    Equisalud Detoxvital 60 kapselia

    Normaalihinta €29,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,30 Normaalihinta €47,17
    Säästät: -€17,87
    0,49 € / 1ud
  • Equisalud Digestvital 60 Capsules
    -40%

    Equisalud Digestvital 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €47,17
    Säästät: -€18,67
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Ciralic 90Pearls
    -39%

    Equisalud Holofit Ciralic 90 kapselia

    Normaalihinta €17,30 0,19 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €28,53
    Säästät: -€11,23
    0,19 € / 1ud
  • Equisalud Inmunovital , 60 capsules
    -13%

    Equisalud Inmunovital, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,60 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €32,96
    Säästät: -€4,36
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Brainvital 60 Capsules
    -32%

    Equisalud Brainvital 60 kapselia

    Normaalihinta €28,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €28,50 Normaalihinta €41,93
    Säästät: -€13,43
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Enami Nadh 180 Capsules
    -7%

    Equisalud Holoram Enami Nadh 180 kapselia

    Normaalihinta €141,29 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €141,29 Normaalihinta €152,51
    Säästät: -€11,22
    0,78 € / 1ud
  • Equisalud Liposomal Coq10 , 250 ml
    -5%

    Equisalud Liposomal CoQ10, 250 ml

    Normaalihinta €66,00 26,4 € / 100ml
    Alennushinta €66,00 Normaalihinta €69,47
    Säästät: -€3,47
    26,4 € / 100ml
  • Equisalud Lipolife Liposomal Hydroxy B12 60Ml.
    -36%

    Equisalud Lipolife Liposomaalinen Hydroxy B12 60 ml.

    Normaalihinta €26,40 44,0 € / 100ml
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €41,40
    Säästät: -€15,00
    44,0 € / 100ml
  • Equisalud Lipolife Liposomal Immu-Pow 250Ml.
    -36%

    Equisalud Lipolife Liposomal Immu-Pow 250 ml.

    Normaalihinta €38,80 15,52 € / 100ml
    Alennushinta €38,80 Normaalihinta €60,87
    Säästät: -€22,07
    15,52 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Ayurveda Manjistha 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Ayurveda Manjistha 50 kapselia

    Normaalihinta €19,00 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,00 Normaalihinta €31,42
    Säästät: -€12,42
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Reflugas 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holofit Reflugas 50 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €39,67
    Säästät: -€15,67
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Reflugas , 180 capsules
    -13%

    Equisalud Holofit Reflugas, 180 kapselia

    Normaalihinta €85,40 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €85,40 Normaalihinta €97,85
    Säästät: -€12,45
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Stonebreaker , 50 capsules
    -20%

    Equisalud Holofit Rompepiedras, 50 kapselia

    Normaalihinta €19,20 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €19,20 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€4,75
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Dolarticul 180 Capsules
    -32%

    Equisalud Holofit Dolarticul 180 kapselia

    Normaalihinta €120,75 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €120,75 Normaalihinta €177,83
    Säästät: -€57,08
    0,67 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Glycation-Stop 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega Glycation-Stop 50 kapselia

    Normaalihinta €28,80 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €28,80 Normaalihinta €47,63
    Säästät: -€18,83
    0,58 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Fertihombre 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega Fertihombre 50 kapselia

    Normaalihinta €38,40 0,77 € / 1ud
    Alennushinta €38,40 Normaalihinta €63,51
    Säästät: -€25,11
    0,77 € / 1ud
  • Equisalud Liposomal Glutathione Flavoured , 250 ml
    -10%

    Equisalud maustettu liposomaalinen glutationi, 250 ml

    Normaalihinta €46,70 18,68 € / 100ml
    Alennushinta €46,70 Normaalihinta €51,61
    Säästät: -€4,91
    18,68 € / 100ml
  • Equisalud Holomega Oseonutrient 50 Capsules
    -39%

    Equisalud Holomega Oseonutrient 50 kapselia

    Normaalihinta €30,20 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €30,20 Normaalihinta €49,85
    Säästät: -€19,65
    0,6 € / 1ud
  • Equisalud Retroviu Forte 60 Capsules
    -40%

    Equisalud Retroviu Forte 60 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €37,42
    Säästät: -€14,82
    0,38 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Artiflex 50 Capsules
    -40%

    Equisalud Holomega Artiflex 50 kapselia

    Normaalihinta €24,00 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €24,00 Normaalihinta €39,67
    Säästät: -€15,67
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Artiflex 180 Capsules
    -32%

    Equisalud Holomega Artiflex 180 kapselia

    Normaalihinta €86,19 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €86,19 Normaalihinta €126,94
    Säästät: -€40,75
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Melatonin Sleep 50Ml.
    -5%

    Equisalud Holoextract Melatoniini Uni 50 ml.

    Normaalihinta €15,71 31,42 € / 100ml
    Alennushinta €15,71 Normaalihinta €16,62
    Säästät: -€0,91
    31,42 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Osteomax 60 Capsules
    -41%

    Equisalud Holoram Osteomax 60 kapselia

    Normaalihinta €35,40 0,59 € / 1ud
    Alennushinta €35,40 Normaalihinta €59,93
    Säästät: -€24,53
    0,59 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Osteomax 180 Capsules
    -36%

    Equisalud Holoram Osteomax 180 kapselia

    Normaalihinta €117,50 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €117,50 Normaalihinta €182,97
    Säästät: -€65,47
    0,65 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Lipoflash 30 Capsules
    -37%

    Equisalud Holoram Lipoflash 30 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,94 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €44,92
    Säästät: -€16,62
    0,94 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Caprylic Acid 50 Capsules
    -35%

    Equisalud Holomega Kapryylihappo 50 kapselia

    Normaalihinta €21,31 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,31 Normaalihinta €32,96
    Säästät: -€11,65
    0,43 € / 1ud