• Equisalud Holoextract Menodiet 50Ml.
-40%

Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml.

SKU-koodiEQ8436003027553
Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml on tuote, joka on kehitetty auttamaan naisia vaihdevuosien aikana. Se sisältää luonnollisia ainesosia, jotka voivat auttaa lievittämään vaihdevuosiin liittyviä oireita, kuten kuumia aaltoja ja mielialan vaihteluita. Tuote on saatavana 50 ml:n pullossa, ja sitä suositellaan käytettäväksi valmistajan ohjeiden mukaisesti.
Normaalihinta €15,10 30,2 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€9,87
30,2 € / 100ml
Equisalud Holoextract Menodiet 50Ml.
Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml.
Normaalihinta €15,10 30,2 € / 100ml
Alennushinta €15,10 Normaalihinta €24,97
Säästät: -€9,87
30,2 € / 100ml

 

 
Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml on tuote, joka on kehitetty auttamaan naisia vaihdevuosien aikana. Se sisältää yhdistelmän luonnollisia uutteita, jotka voivat auttaa lievittämään vaihdevuosiin liittyviä oireita, kuten kuumia aaltoja, yöhikoilua ja mielialan vaihteluita. Tätä tuotetta käytetään hormonitasapainon ylläpitämiseen ja yleisen hyvinvoinnin edistämiseen tässä elämänvaiheessa. On tärkeää neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tuotteen käyttöä.

Käyttöohjeet

Equisalud Holoextract Menodiet 50 ml -valmisteen käyttöohje vaihdevuosien hoitoon on seuraava: ota 1 ml (noin 25 tippaa) laimennettuna veteen kolme kertaa päivässä. Sekoita hyvin ennen käyttöä. On tärkeää noudattaa valmistajan ohjeita ja neuvotella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen minkään ravintolisän käytön aloittamista.