Kokoelma:

Phytotherapy

  • Eladiet Bilberry Fitotablet, 60 tablets
    -24%

    Eladiet Arandano Fitotablet, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,00 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,62
    0,08 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Dandelion, 60 tablets
    -23%

    Eladiet Fitotablet - leinikki, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €6,62
    Säästät: -€1,52
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Bearberry, 60 tabletsri of 330 mg
    -25%

    Eladiet Gayuba, 60 tablettia à 330 mg

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,67
    Säästät: -€1,67
    5,0 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Harpagofito, 60 tablets
    -28%

    Eladiet Fitotablet Harpagofito, 60 tablettia

    Normaalihinta €5,30 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €7,38
    Säästät: -€2,08
    0,09 € / 1ud
  • Eladiet Sol De Oro (Plus) Syrup 250ml
    -14%

    Eladiet Sol De Oro (Plus) -siirappi 250 ml

    Normaalihinta €16,30 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €16,30 Normaalihinta €18,95
    Säästät: -€2,65
    6,52 € / 100ml
  • Eladiet Golden Sun Cream 40Gr
    -25%

    Eladiet Sol De Oro -voide 40 g

    Normaalihinta €7,30 18,25 € / 100gr
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €9,69
    Säästät: -€2,39
    18,25 € / 100gr
  • Eladiet Tea Tree Cream 40ml
    -28%

    Eladiet Teepuu-voide 40 ml

    Normaalihinta €5,60 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €7,81
    Säästät: -€2,21
    14,0 € / 100ml
  • Eladiet Ext. Dandelion 50ml
    -30%

    Eladiet Ext. Leijonankukka 50 ml

    Normaalihinta €8,30 16,6 € / 100ml
    Alennushinta €8,30 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€3,62
    16,6 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Echinacea 50ml
    -25%

    Eladiet Echinacea-uute 50 ml

    Normaalihinta €10,99 21,98 € / 100ml
    Alennushinta €10,99 Normaalihinta €14,65
    Säästät: -€3,66
    21,98 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Ginkgo Biloba 50ml
    -22%

    Eladiet Ext. Ginkgo Biloba 50 ml

    Normaalihinta €9,62 19,24 € / 100ml
    Alennushinta €9,62 Normaalihinta €12,39
    Säästät: -€2,77
    19,24 € / 100ml
  • Eladiet Ext.White Nettle 50ml
    -25%

    Eladiet Valkoinen nokkonen -uute 50 ml

    Normaalihinta €9,60 19,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€3,15
    19,2 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Passionflower 50ml
    -25%

    Eladiet Pasiflora-uute 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€3,02
    17,8 € / 100ml
  • Eladiet Ext.Ulmaria 50ml
    -25%

    Eladiet Ext. Ulmaria 50 ml

    Normaalihinta €10,80 21,6 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €14,43
    Säästät: -€3,63
    21,6 € / 100ml
  • Eladiet Fitotablet Cat's Claw 60 tablets
    -12%

    Eladiet Fitotablet Kissan kynsi 60 tablettia

    Normaalihinta €10,49 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,49 Normaalihinta €11,92
    Säästät: -€1,43
    0,17 € / 1ud
  • Eladiet Fitotablet Sage, 60 tablets
    -25%

    Eladiet Fitotablet Salvia, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,80 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €9,05
    Säästät: -€2,25
    0,11 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Flexi, 14 Sticks
    -27%

    Eladiet Regen & Dol Flexi, 14 annospussia

    Normaalihinta €20,49 1,46 € / 1ud
    Alennushinta €20,49 Normaalihinta €27,95
    Säästät: -€7,46
    1,46 € / 1ud
  • Eladiet Melatonin Retard 30 tablets
    -25%

    Eladiet Melatonina Retard 30 tablettia

    Normaalihinta €7,00 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €9,38
    Säästät: -€2,38
    0,23 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Magnesium, 40 tablets
    -25%

    Eladiet Regen & Dol Magnesio, 40 tablettia

    Normaalihinta €10,90 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €14,50
    Säästät: -€3,60
    0,27 € / 1ud
  • Eladiet Triestop Green Coffee, 60 tablets
    -27%

    Eladiet Triestop Cafe Verde, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,59 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,59 Normaalihinta €23,95
    Säästät: -€6,36
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablets
    -15%

    Eladiet Triestop Ob-X Abdomen, 60 tablettia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €25,37
    Säästät: -€3,87
    0,36 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Amp Collagen Lemon Flavour, 30 Envelopes
    -15%

    Eladiet Regen & Dol Amp -kollageeni, sitruunanmakuinen, 30 annospussia

    Normaalihinta €19,70 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €23,10
    Säästät: -€3,40
    0,66 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Hair Skin & Nails 30 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Hiukset, iho ja kynnet 30 tablettia

    Normaalihinta €13,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €17,73
    Säästät: -€4,43
    0,44 € / 1ud
  • Eladiet Oseosan 60 tablets
    -24%

    Eladiet Oseosan 60 tablettia

    Normaalihinta €19,70 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €25,80
    Säästät: -€6,10
    0,33 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Black Cohosh 60 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Cimicifuga 60 tablettia

    Normaalihinta €8,96 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €8,96 Normaalihinta €11,95
    Säästät: -€2,99
    0,15 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Menopause 60 tablets
    -29%

    Eladiet Vita Woman Menopausia 60 tablettia

    Normaalihinta €17,30 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,50
    Säästät: -€7,20
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Vita Woman Hair Vitality 60 tablets
    -25%

    Eladiet Vita Woman Hiusten elinvoima 60 tablettia

    Normaalihinta €16,26 0,27 € / 1ud
    Alennushinta €16,26 Normaalihinta €21,68
    Säästät: -€5,42
    0,27 € / 1ud
  • Eladiet Controlhep 60 tablets
    -25%

    Eladiet Controlhep 60 tablettia

    Normaalihinta €19,30 0,32 € / 1ud
    Alennushinta €19,30 Normaalihinta €25,70
    Säästät: -€6,40
    0,32 € / 1ud
  • Eladiet Topvital Bicapa 30tablets
    -25%

    Eladiet Topvital Bicapa 30 tablettia

    Normaalihinta €12,64 0,42 € / 1ud
    Alennushinta €12,64 Normaalihinta €16,85
    Säästät: -€4,21
    0,42 € / 1ud
  • Eladiet Regen & Dol Amp Vegan, 30 tablets
    -31%

    Eladiet Regen & Dol Amp Vegan, 30 tablettia

    Normaalihinta €17,30 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €24,95
    Säästät: -€7,65
    0,58 € / 1ud
  • Eladiet Good Night Drops, 30 ml
    -25%

    Eladiet Hyvää yötä -tipat, 30 ml

    Normaalihinta €9,38 31,27 € / 100ml
    Alennushinta €9,38 Normaalihinta €12,50
    Säästät: -€3,12
    31,27 € / 100ml