Kokoelma:

Horses

  • Isopro 2000 Electrolytes 10Kg.
    -5%

    Isopro 2000 Elektrolyytit 10 kg.

    Normaalihinta €112,00 11,2 € / 1kg
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    11,2 € / 1kg
  • Muscle Up 960 Ml
    -5%

    Muscle Up 960 ml

    Normaalihinta €181,99 18,96 € / 100ml
    Alennushinta €181,99 Normaalihinta €191,57
    Säästät: -€9,58
    18,96 € / 100ml
  • Penta-Froth Biotin Shampoo 1L
    -10%

    Penta-Froth Biotin -shampoo 1 l

    Normaalihinta €8,90 0,89 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €9,89
    Säästät: -€0,99
    0,89 € / 100ml
  • Neutracid 3.75 Litres
    -5%

    Neutracid 3,75 litraa

    Normaalihinta €102,00 2,72 € / 100ml
    Alennushinta €102,00 Normaalihinta €107,37
    Säästät: -€5,37
    2,72 € / 100ml
  • Staysound 1.5Kg- Greda
    -5%

    Staysound 1,5 kg – Greda

    Normaalihinta €18,55 12,37 € / 1kg
    Alennushinta €18,55 Normaalihinta €19,53
    Säästät: -€0,98
    12,37 € / 1kg
  • Staysound 5Kg Greda
    -5%

    Staysound 5 kg savi

    Normaalihinta €39,15 7,83 € / 1kg
    Alennushinta €39,15 Normaalihinta €41,21
    Säästät: -€2,06
    7,83 € / 1kg
  • Staysound 11.350Kg Greda
    -5%

    Staysound 11 350 kg Greda

    Normaalihinta €70,95 6,25 € / 1kg
    Alennushinta €70,95 Normaalihinta €74,68
    Säästät: -€3,73
    6,25 € / 1kg
  • Staysound 20Kg - Greda
    -5%

    Staysound 20 kg – Greda

    Normaalihinta €110,99 5,55 € / 1kg
    Alennushinta €110,99 Normaalihinta €116,83
    Säästät: -€5,84
    5,55 € / 1kg
  • Stride 30X50 Gr
    -5%

    Stride 30 x 50 g

    Normaalihinta €147,00 98,0 € / 1kg
    Alennushinta €147,00 Normaalihinta €154,74
    Säästät: -€7,74
    98,0 € / 1kg
  • Stride Maintenance 60X20 Gr.
    -5%

    Stride -huoltotuote 60 x 20 g

    Normaalihinta €149,99 124,99 € / 1kg
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    124,99 € / 1kg
  • Superlyte Syringe 3 X 70Gr
    -33%

    Superlyte-ruisku 3 x 70 g

    Normaalihinta €24,79 17,71 € / 1kg
    Alennushinta €24,79 Normaalihinta €36,74
    Säästät: -€11,95
    17,71 € / 1kg
  • Superlyte Syrup 3.75 Litres
    -5%

    Superlyte-siirappi 3,75 litraa

    Normaalihinta €82,95 2,21 € / 100ml
    Alennushinta €82,95 Normaalihinta €87,32
    Säästät: -€4,37
    2,21 € / 100ml
  • Vita E Plus 5 Kg.
    -5%

    Vita E Plus 5 kg.

    Normaalihinta €176,99 35,4 € / 1kg
    Alennushinta €176,99 Normaalihinta €186,31
    Säästät: -€9,32
    35,4 € / 1kg
  • Vita E Plus 10Kg
    -5%

    Vita E Plus 10 kg

    Normaalihinta €340,00 34,0 € / 1kg
    Alennushinta €340,00 Normaalihinta €357,89
    Säästät: -€17,89
    34,0 € / 1kg
  • Vita E Plus 30X50 Gr.
    -5%

    Vita E Plus 30 x 50 g

    Normaalihinta €61,40 40,93 € / 1kg
    Alennushinta €61,40 Normaalihinta €64,63
    Säästät: -€3,23
    40,93 € / 1kg
  • Calphormin 10 Kg Pellets
    -12%

    Calphormin 10 kg, rakeet

    Normaalihinta €157,01 15,7 € / 1kg
    Alennushinta €157,01 Normaalihinta €177,55
    Säästät: -€20,54
    15,7 € / 1kg
  • Iron X Cell 1,2L.
    -5%

    Iron X Cell 1,2 l.

    Normaalihinta €25,40 2,12 € / 100ml
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€1,34
    2,12 € / 100ml
  • Calphormin 3 Kg Pellets
    -5%

    Calphormin 3 kg:n rakeet

    Normaalihinta €73,75 24,58 € / 1kg
    Alennushinta €73,75 Normaalihinta €77,63
    Säästät: -€3,88
    24,58 € / 1kg
  • Stride Ha Solution 1.183L
    -5%

    Stride Ha Solucion 1 183 L

    Normaalihinta €149,99 12,68 € / 100ml
    Alennushinta €149,99 Normaalihinta €157,88
    Säästät: -€7,89
    12,68 € / 100ml
  • Stride Ha Solution 3.75L
    -5%

    Stride Ha Solucion 3,75 l

    Normaalihinta €389,99 10,4 € / 100ml
    Alennushinta €389,99 Normaalihinta €410,52
    Säästät: -€20,53
    10,4 € / 100ml
  • Speed X Cell 3.75L
    -5%

    Speed X Cell 3,75 l

    Normaalihinta €77,95 2,08 € / 100ml
    Alennushinta €77,95 Normaalihinta €82,05
    Säästät: -€4,10
    2,08 € / 100ml
  • Speed X Cell 10L.
    -5%

    Speed X Cell 10 l.

    Normaalihinta €197,99 19,8 € / 1kg
    Alennushinta €197,99 Normaalihinta €208,41
    Säästät: -€10,42
    19,8 € / 1kg
  • Gnf 3Kg Ulcer+Probiotic
    -5%

    Gnf 3 kg Haavauma + probiootti

    Normaalihinta €133,99 44,66 € / 1kg
    Alennushinta €133,99 Normaalihinta €141,04
    Säästät: -€7,05
    44,66 € / 1kg
  • Gnf 10Kg, Ulcer + Probiotic
    -11%

    Gnf 10 kg, haavauma + probiootti

    Normaalihinta €308,99 30,9 € / 1kg
    Alennushinta €308,99 Normaalihinta €345,70
    Säästät: -€36,71
    30,9 € / 1kg
  • Hoofmaker Pellets 10Kg
    -5%

    Hoofmaker-pelletit 10 kg

    Normaalihinta €374,99 37,5 € / 1kg
    Alennushinta €374,99 Normaalihinta €394,73
    Säästät: -€19,74
    37,5 € / 1kg
  • Hemorex Paste 1 Syringe X 30Gr
    -12%

    Hemorex-tahna, 1 ruisku × 30 g

    Normaalihinta €35,00 1166,67 € / 1kg
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €39,84
    Säästät: -€4,84
    1166,67 € / 1kg
  • Vitamin E 2000 1,5Kg
    -5%

    E-vitamiini 2000 1,5 kg

    Normaalihinta €43,90 29,27 € / 1kg
    Alennushinta €43,90 Normaalihinta €46,21
    Säästät: -€2,31
    29,27 € / 1kg
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 500Ml
    -5%

    Grasa Cascos -kavihoitoaine 500 ml

    Normaalihinta €9,65 1,93 € / 100ml
    Alennushinta €9,65 Normaalihinta €10,16
    Säästät: -€0,51
    1,93 € / 100ml
  • Hoof Conditioner Hoof Grease 2.5L
    -5%

    Grasa Cascos -kaviohoitoaine 2,5 l

    Normaalihinta €42,25 1,69 € / 100ml
    Alennushinta €42,25 Normaalihinta €44,47
    Säästät: -€2,22
    1,69 € / 100ml
  • Turfmasters Premium Shampoo 500Ml
    -10%

    Turfmasters Premium -shampoo 500 ml

    Normaalihinta €9,30 1,86 € / 100ml
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €10,33
    Säästät: -€1,03
    1,86 € / 100ml