Kokoelma:

Horses

  • Kurasyn Dogs 540Ml
    -5%

    Kurasyn Koirat 540 ml

    Normaalihinta €47,50 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €47,50 Normaalihinta €50,00
    Säästät: -€2,50
    8,8 € / 100ml
  • Ovega 3, 1 Litre
    -5%

    Ovega 3, 1 litra

    Normaalihinta €30,80 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €30,80 Normaalihinta €32,42
    Säästät: -€1,62
    3,08 € / 100ml
  • Ovega 3, 4.5 Litres
    -5%

    Ovega 3, 4,5 litraa

    Normaalihinta €112,00 2,49 € / 100ml
    Alennushinta €112,00 Normaalihinta €117,89
    Säästät: -€5,89
    2,49 € / 100ml
  • Vetnova Liverade 1L
    -9%

    Vetnova Liverade 1 l

    Normaalihinta €48,00 4,8 € / 100ml
    Alennushinta €48,00 Normaalihinta €52,99
    Säästät: -€4,99
    4,8 € / 100ml
  • Vetnova Aptima Total 1,2 Kg
    -9%

    Vetnova Aptima Total 1,2 kg

    Normaalihinta €40,80 20,4 € / 1kg
    Alennushinta €40,80 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€4,19
    20,4 € / 1kg
  • Vetnova Whole 60 ml
    -9%

    Vetnova Entero 60 ml

    Normaalihinta €22,70 37,83 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €24,99
    Säästät: -€2,29
    37,83 € / 100ml
  • Vetnova Red Cell 900 ml
    -5%

    Vetnova Red Cell 900 ml

    Normaalihinta €30,00 3,33 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €31,58
    Säästät: -€1,58
    3,33 € / 100ml
  • Vetnova Endure Insecticide, 3,785 L
    -5%

    Vetnova Endure -hyönteismyrkky, 3,785 L

    Normaalihinta €241,90 6,39 € / 100ml
    Alennushinta €241,90 Normaalihinta €254,63
    Säästät: -€12,73
    6,39 € / 100ml
  • Vetnova Aptima Neuro 900 g
    -5%

    Vetnova Aptima Neuro 900 g

    Normaalihinta €57,10 63,44 € / 1kg
    Alennushinta €57,10 Normaalihinta €60,11
    Säästät: -€3,01
    63,44 € / 1kg
  • Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml
    -9%

    Vetnova Aptima Calm & Repair 120 ml

    Normaalihinta €31,10 25,92 € / 100ml
    Alennushinta €31,10 Normaalihinta €33,99
    Säästät: -€2,89
    25,92 € / 100ml
  • Legra Bilateral Mustad
    -7%

    Mustad Bilateral Legra

    Normaalihinta €29,70 29,7 € / 1ud
    Alennushinta €29,70 Normaalihinta €31,83
    Säästät: -€2,13
    29,7 € / 1ud
  • Foal Booster Syringe 15Ml
    -5%

    Foal Booster -ruiskupullo, 15 ml

    Normaalihinta €10,55 70,33 € / 100ml
    Alennushinta €10,55 Normaalihinta €11,11
    Säästät: -€0,56
    70,33 € / 100ml
  • Cribox Spray 250 Ml
    -17%

    Cribox-suihke 250 ml

    Normaalihinta €17,90 7,16 € / 100ml
    Alennushinta €17,90 Normaalihinta €21,53
    Säästät: -€3,63
    7,16 € / 100ml
  • Fly Mask Amigo C/Ear Size S
    -9%

    Amigo-hyönteisverkko, korvakkeilla, koko S

    Normaalihinta €33,00 33,0 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €36,44
    Säästät: -€3,44
    33,0 € / 1ud
  • Vetnova Vetrolin White 'N Brite 946 ml
    -5%

    Vetnova Vetrolin White 'N Brite 946 ml

    Normaalihinta €44,00 4,65 € / 100ml
    Alennushinta €44,00 Normaalihinta €46,32
    Säästät: -€2,32
    4,65 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 300 ml
    -7%

    Vetnova Tri-Tec 14 300 ml

    Normaalihinta €26,50 8,83 € / 100ml
    Alennushinta €26,50 Normaalihinta €28,63
    Säästät: -€2,13
    8,83 € / 100ml
  • Vetnova Tri-Tec 14 600 ml
    -10%

    Vetnova Tri-Tec 14 600 ml

    Normaalihinta €43,60 7,27 € / 100ml
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €48,32
    Säästät: -€4,72
    7,27 € / 100ml
  • Vetnova Thermaflex Liniment Gel 355 ml
    -5%

    Vetnova Thermaflex Liniment-geeli 355 ml

    Normaalihinta €43,60 12,28 € / 100ml
    Alennushinta €43,60 Normaalihinta €45,89
    Säästät: -€2,29
    12,28 € / 100ml
  • Wahl Blade Ice Cooling Spray 400 Ml
    -5%

    Wahl Blade Ice -jäähdytyssuihke, 400 ml

    Normaalihinta €9,90 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €10,42
    Säästät: -€0,52
    2,48 € / 100ml
  • Wahl Pico Clippers - Pocket Pink
    -5%

    Wahl Pico - Pocket Rosa -karvanleikkuri

    Normaalihinta €17,70 17,7 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
    17,7 € / 1ud
  • Lister Star Clippers With Box
    -5%

    Lister Star -karstauskone säilytyslaatikolla

    Normaalihinta €389,00 389,0 € / 1ud
    Alennushinta €389,00 Normaalihinta €409,47
    Säästät: -€20,47
    389,0 € / 1ud
  • Vetnova Leather New Spray 473 ml
    -5%

    Vetnova Leather New -suihke 473 ml

    Normaalihinta €31,80 6,72 € / 100ml
    Alennushinta €31,80 Normaalihinta €33,47
    Säästät: -€1,67
    6,72 € / 100ml
  • Superlyte Syrup 1000 Ml
    -5%

    Superlyte-siirappi 1000 ml

    Normaalihinta €24,60 2,46 € / 100ml
    Alennushinta €24,60 Normaalihinta €25,89
    Säästät: -€1,29
    2,46 € / 100ml
  • Garlic Syrup 6Kg
    -5%

    Valkosipulisiirappi 6 kg

    Normaalihinta €83,25 13,88 € / 1kg
    Alennushinta €83,25 Normaalihinta €87,63
    Säästät: -€4,38
    13,88 € / 1kg
  • Gluco-Flex 1L.
    -5%

    Gluco-Flex 1 l.

    Normaalihinta €68,80 6,88 € / 100ml
    Alennushinta €68,80 Normaalihinta €72,42
    Säästät: -€3,62
    6,88 € / 100ml
  • Sandxpowder 3Kg
    -5%

    Sandxpowder 3 kg

    Normaalihinta €71,65 23,88 € / 1kg
    Alennushinta €71,65 Normaalihinta €75,42
    Säästät: -€3,77
    23,88 € / 1kg
  • Livisto Vitamin Ad3E 1 L
    -7%

    Livisto Vitamiini Ad3E 1 l

    Normaalihinta €30,00 3,0 € / 100ml
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €32,32
    Säästät: -€2,32
    3,0 € / 100ml
  • Livisto Recofast Entericum 100 G
    -15%

    Livisto Recofast Entericum 100 g

    Normaalihinta €3,50 35,0 € / 1kg
    Alennushinta €3,50 Normaalihinta €4,13
    Säästät: -€0,63
    35,0 € / 1kg
  • Livisto Recofast suun kautta otettava liuos 100 ml
    -5%

    Livisto Recofast suun kautta otettava liuos 100 ml

    Normaalihinta €6,90 6,9 € / 100ml
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€0,36
    6,9 € / 100ml
  • Livisto Zoolac Mutipaste 15Ml Dog/Cat/Other
    -5%

    Livisto Zoolac Mutipaste 15 ml koira/kissa/muut

    Normaalihinta €16,70 111,33 € / 100ml
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €17,58
    Säästät: -€0,88
    111,33 € / 100ml