• Vita E Plus 10Kg
-5%
Trm

Vita E Plus 10 kg

SKU-koodiTR5391504340569
Tehokas antioksidanttikoostumus
Normaalihinta €340,00 34,0 € / 1kg
Alennushinta €340,00 Normaalihinta €357,89
Säästät: -€17,89
34,0 € / 1kg
Vita E Plus 10Kg
Vita E Plus 10 kg
Normaalihinta €340,00 34,0 € / 1kg
Alennushinta €340,00 Normaalihinta €357,89
Säästät: -€17,89
34,0 € / 1kg

 

 
VITA-E-PLUS on hevosille tarkoitettu lisärehun, joka sisältää E- ja C-vitamiineja sekä seleeniä, joilla on keskeinen rooli solujen hapettumisen ehkäisyssä.

Koostumus ja ainesosat

E-vitamiini, C-vitamiini, B1-vitamiini, B2-vitamiini, seleeni, lysiini