Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Dis Carboflatol , 30 capsules 500 mg
    -12%

    Dis Carboflatol, 30 kapselia à 500 mg

    Normaalihinta €13,00 0,43 € / 1ud
    Alennushinta €13,00 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€1,84
    0,43 € / 1ud
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18%

    Integralia Carbon Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,03
    Säästät: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  • Salus Intestcare , 250 ml
    -21%

    Salus Intestcare, 250 ml

    Normaalihinta €22,20 8,88 € / 100ml
    Alennushinta €22,20 Normaalihinta €28,18
    Säästät: -€5,98
    8,88 € / 100ml
  • Trepatdiet Karbofin Forte , 60 capsules
    -5%

    Trepatdiet Karbofin Forte, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,70 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €23,89
    Säästät: -€1,19
    0,38 € / 1ud
  • Erlingen Defined 93A , 60 capsules
    -16%

    Erlingen Definido 93A, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €33,42
    Säästät: -€5,22
    0,47 € / 1ud
  • Naturmil Cascara Sagrada 500 Mg , 90 tablets
    -17%

    Naturmil Cascara Sagrada 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,57
    Säästät: -€1,67
    0,09 € / 1ud
  • Cumediet Cume Gastrol Forte , 60 tablets
    -24%

    Cumediet Cume Gastrol Forte, 60 tablettia

    Normaalihinta €33,00 0,55 € / 1ud
    Alennushinta €33,00 Normaalihinta €43,41
    Säästät: -€10,41
    0,55 € / 1ud
  • Enzimesab Zinseis , 60 tablets
    -5%

    Enzimesab Zinseis, 60 tablettia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €18,63
    Säästät: -€0,93
    0,3 € / 1ud
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma-pakkaus, 2 kpl, Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 capsules
    -34%

    Arkopharma Arkocápsulas Aloe Vera Bio, 30 kapselia

    Normaalihinta €8,60 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,60 Normaalihinta €13,00
    Säästät: -€4,40
    0,29 € / 1ud
  • Eladiet Fennel 330 Mg, 60 tablets
    -26%

    Eladiet Hinojo 330 mg, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,50 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,79
    Säästät: -€2,29
    0,11 € / 1ud
  • Enzimesab D-Mannose + Cranberry 50% Pacs, 60 Capsules
    -23%

    Enzimesab D-mannosa + punainen mustikka 50 % Pacs, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,50 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,50 Normaalihinta €35,55
    Säästät: -€8,05
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Ayurveda Bacopa, 50 Capsules
    -23%

    Equisalud Ayurveda Bacopa, 50 kapselia

    Normaalihinta €23,90 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €23,90 Normaalihinta €31,17
    Säästät: -€7,27
    0,48 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Parasistop, 50 Ml
    -25%

    Equisalud Holoextract Parasistop, 50 ml

    Normaalihinta €15,70 31,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€5,34
    31,4 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
    -26%

    Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,88
    Säästät: -€8,18
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Holofit Wormwood 350 Mg, 50 Capsules
    -25%

    Equisalud Holofit Koiruoho 350 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €20,40
    Säästät: -€5,20
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Holofungi Lion's Mane, 50 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofungi Melena De Leon, 50 kapselia

    Normaalihinta €33,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €42,67
    Säästät: -€9,47
    0,66 € / 1ud
  • Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml
    -25%

    Equisalud Yap 02 Vatsa ja haima, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,04
    Säästät: -€4,74
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules
    -22%

    Equisalud Holoram Digest, 180 kapselia

    Normaalihinta €83,93 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €83,93 Normaalihinta €107,02
    Säästät: -€23,09
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 31M, 3 Litres
    -22%

    Equisalud Holopai 31M, 3 litraa

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,14
    Säästät: -€4,04
    0,47 € / 100ml
  • Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules
    -26%

    Equisalud Microbiota Saccharomyces boulardii, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €45,77
    Säästät: -€11,87
    0,57 € / 1ud
  • Erlingen Base 2E, 60 Tablets
    -25%

    Erlingen Base 2E, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €35,04
    Säästät: -€8,74
    0,44 € / 1ud
  • Herbora Regulax Doypack, 100 Gr
    -10%

    Herbora Regulax Doypack, 100 g

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,87
    Säästät: -€0,87
    8,0 € / 100gr
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10%

    Jellybell Megaleon C, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Margan Synerga,
    -21%

    Margan Synerga,

    Normaalihinta €51,40 51,4 € / 1ud
    Alennushinta €51,40 Normaalihinta €64,84
    Säästät: -€13,44
    51,4 € / 1ud
  • Mederi Nut Mederzym, 500 Tablets
    -21%

    Mederi Nut Mederzym, 500 tablettia

    Normaalihinta €186,20 0,37 € / 1ud
    Alennushinta €186,20 Normaalihinta €235,37
    Säästät: -€49,17
    0,37 € / 1ud
  • Microviver Carbon-V Active, 140 Gr
    -20%

    Microviver Carbon-V Activo, 140 g

    Normaalihinta €19,50 13,93 € / 100gr
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €24,42
    Säästät: -€4,92
    13,93 € / 100gr
  • Integralia Helicriso Forte 500Ml.
    -26%

    Integralia Helicriso Forte 500 ml.

    Normaalihinta €17,50 3,5 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€6,20
    3,5 € / 100ml
  • Integralia Curcuma Flex 20Vials
    -44%

    Integralia Curcuma Flex 20 ampullia

    Normaalihinta €17,40 0,87 € / 1ud
    Alennushinta €17,40 Normaalihinta €31,10
    Säästät: -€13,70
    0,87 € / 1ud
  • Integralia Fennel Extract 60 Capsules
    -30%

    Integralia Hinojo -uute, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,30 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,52
    0,17 € / 1ud