Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Plameca Flatolim 60 Capsules
    -22%

    Plameca Flatolim 60 kapselia

    Normaalihinta €9,30 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €11,85
    Säästät: -€2,55
    0,16 € / 1ud
  • Plameca Frangula Crushed Bag 100Gr.
    -37%

    Plameca Jauhettu frangula, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,40 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €5,43
    Säästät: -€2,03
    3,4 € / 100gr
  • Plameca Gentian Root Crushed Bag 100Gr.
    -12%

    Plameca Genciana, jauhettu juuri, 100 g:n pussi.

    Normaalihinta €9,90 9,9 € / 100gr
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,23
    Säästät: -€1,33
    9,9 € / 100gr
  • Plameca Red Vine Crushed Leaf Bag 50Gr.
    -43%

    Plameca Punaviini, murskattu lehti, 50 g:n pussi.

    Normaalihinta €2,40 4,8 € / 100gr
    Alennushinta €2,40 Normaalihinta €4,18
    Säästät: -€1,78
    4,8 € / 100gr
  • Plameca Boldo Crushed Leaf Bag 75Gr.
    -53%

    Plameca Boldo-lehtiä, hienonnettuja, 75 g:n pussi.

    Normaalihinta €3,30 4,4 € / 100gr
    Alennushinta €3,30 Normaalihinta €6,98
    Säästät: -€3,68
    4,4 € / 100gr
  • Plameca Echinacea Purpurea Crushed Root Bag 100Gr.
    -25%

    Plameca Echinacea Purpurea, jauhettu juuri, 100 g:n pussi.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Plameca  Curarti Attack 7 tablettia
    -35%

    Plameca Curarti Attack 7 tablettia

    Normaalihinta €9,80 1,4 € / 1ud
    Alennushinta €9,80 Normaalihinta €15,17
    Säästät: -€5,37
    1,4 € / 1ud
  • Plameca Sarsaparilla Herb Root 1Kg
    -21%

    Plameca Sarsaparilla-juuri 1 kg

    Normaalihinta €37,10 3,71 € / 100gr
    Alennushinta €37,10 Normaalihinta €46,94
    Säästät: -€9,84
    3,71 € / 100gr
  • Integralia Iron Plus 30 Capsules
    -38%

    Integralia Hierro Plus 30 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€4,60
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Nettle Extract 60Vcaps.
    -21%

    Integralia Ortiga -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €12,50 12,5 € / 1ud
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€3,33
    12,5 € / 1ud
  • Integralia Extralia Senior 20Amp.
    -37%

    Integralia Extralia Senior 20 A.

    Normaalihinta €24,70 24,7 € / 1ud
    Alennushinta €24,70 Normaalihinta €39,33
    Säästät: -€14,63
    24,7 € / 1ud
  • Integralia Helichrysum Plus 60 Capsules
    -36%

    Integralia Helicriso Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €14,35 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €14,35 Normaalihinta €22,51
    Säästät: -€8,16
    0,24 € / 1ud
  • Mundo Natu Gastroplus , 20 ampoules
    -29%

    Mundo Natu Gastroplus, 20 ampullia

    Normaalihinta €16,70 0,84 € / 1ud
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €23,40
    Säästät: -€6,70
    0,84 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Mugwort 100 Mg , 60 capsules
    -19%

    Equisalud Holofit Artemisa 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€4,18
    0,3 € / 1ud
  • Plameca Aloe Verum Bio Aloin Free , 1 l
    -26%

    Plameca Aloe Verum Bio ilman aloiinia, 1 l

    Normaalihinta €17,50 1,75 € / 100ml
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €23,70
    Säästät: -€6,20
    1,75 € / 100ml
  • Trepatdiet Trelax , 40 tablets
    -13%

    Trepatdiet Trelax, 40 tablettia

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€1,57
    10,5 € / 1ud
  • Obire Acidofilus 400 Mg , 90 capsules
    -19%

    Obire Acidophilus 400 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,32
    Säästät: -€2,32
    0,11 € / 1ud
  • Lavigor Gastrigor , 40 capsules
    -16%

    Lavigor Gastrigor, 40 kapselia

    Normaalihinta €9,20 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,95
    Säästät: -€1,75
    0,23 € / 1ud
  • Sotya Aloe Vera Juice , 1 litre
    -32%

    Sotya Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €9,20 0,92 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €13,46
    Säästät: -€4,26
    0,92 € / 100ml
  • Cfn Betaine Hcl Fs , 60 v capsules
    -10%

    Cfn Betaina Hcl Fs, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,10 24,1 € / 1ud
    Alennushinta €24,10 Normaalihinta €26,78
    Säästät: -€2,68
    24,1 € / 1ud
  • Marnys Oregano Oil Bio , 30 capsules
    -9%

    Marnys Luomu-oregaaniöljy, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€1,52
    0,48 € / 1ud
  • Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia
    -24%

    Ynsadiet Zentrum Regulaxol Forte, 30 kapselia

    Normaalihinta €7,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €7,60 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€2,35
    0,25 € / 1ud
  • Trepatdiet Digestivaid No Acid , 60 tablets
    -5%

    Trepatdiet Digestivaid No Acid, 60 tablettia

    Normaalihinta €25,90 25,9 € / 1ud
    Alennushinta €25,90 Normaalihinta €27,26
    Säästät: -€1,36
    25,9 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,64
    Säästät: -€7,64
    0,5 € / 1ud
  • Bonusan Oregano Oil , 60 pearls
    -24%

    Bonusan Villi-oreganoöljy, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €31,99
    Säästät: -€7,59
    0,41 € / 1ud
  • Robis Higastion , 20 ampoules
    -31%

    Robis Higastion, 20 ampullia

    Normaalihinta €20,00 1,0 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €29,19
    Säästät: -€9,19
    1,0 € / 1ud
  • Margan Alkala N , 150 gr
    -20%

    Margan Alkala N, 150 g

    Normaalihinta €16,70 11,13 € / 100gr
    Alennushinta €16,70 Normaalihinta €20,75
    Säästät: -€4,05
    11,13 € / 100gr
  • Equisalud Microbiota Inflamadig , 60 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Inflamadig, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,29
    0,46 € / 1ud
  • Eladiet Lombrifin Syrup, 250 ml
    -16%

    Eladiet Lombrifin -siirappi, 250 ml

    Normaalihinta €18,90 7,56 € / 100ml
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €22,50
    Säästät: -€3,60
    7,56 € / 100ml