• Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
-26%

Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml

SKU-koodiEQ8436003021636
Värähtelylisä, joka liittyy maan energian tasapainoon.
Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,88
Säästät: -€8,18
45,4 € / 100ml
Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml
Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,88
Säästät: -€8,18
45,4 € / 100ml

 

 

Mikä on Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml?

Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml on tarkoitettu seuraavaan käyttötarkoitukseen: värähtelylisä, joka liittyy maan energian tasapainoon. Tuote on saatavana 50 ml:n pakkauksena.

Valmisteen käyttötarkoitus

Sen koostumus ja pakkausmuoto on suunniteltu edellä kuvattua käyttötarkoitusta varten tuotteen käyttöohjeiden mukaisesti.

Tärkeimmät ominaisuudet

  • Tuotteen nimi on Equisalud Vibroextract Tierra, ja sen ainesosat ja pitoisuudet on ilmoitettu etiketissä.
  • Pakkauskoko: 50 ml.
  • Aikuiset, jotka ovat kiinnostuneita maan energian tasapainoon liittyvästä värähtelyhoidosta.

Käyttöohjeet ja varotoimet

Noudata pakkauksessa ilmoitettua annostusta ja käyttöohjeita. Älä ylitä suositeltua päivittäistä annosta. Ravintolisät eivät korvaa monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota. Kysy neuvoa terveydenhuollon ammattilaiselta raskauden tai imetyksen aikana, jos käytät lääkkeitä tai jos sinulla on jokin sairaus.