Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Integralia Dren Originalia 60 Capsules
    -40%

    Integralia Dren Originalia 60 kapselia

    Normaalihinta €11,80 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,80 Normaalihinta €19,72
    Säästät: -€7,92
    0,2 € / 1ud
  • Gsn Digestif 50 Tabletsx1180Mg. (New Formula)
    -5%

    Gsn Digestif 50 tablettia à 1180 mg (uusi koostumus)

    Normaalihinta €9,20 9,2 € / 1ud
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €9,68
    Säästät: -€0,48
    9,2 € / 1ud
  • Tongil Niveldol 30 Capsules
    -15%

    Tongil Niveldol 30 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,68 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€3,60
    0,68 € / 1ud
  • Tongil Nivelax (Laxabel) 30 Lineabel Capsules
    -11%

    Tongil Nivelax (Laxabel) 30 kapselia Lineabel

    Normaalihinta €13,80 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €13,80 Normaalihinta €15,50
    Säästät: -€1,70
    0,46 € / 1ud
  • Tongil Nivelhepa 40 Capsules
    -13%

    Tongil Nivelhepa 40 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Rhatma Zen Leg Rest Emulsion 250Ml
    -5%

    Rhatma Zen-rentoutusemulsio jaloille 250 ml

    Normaalihinta €25,40 10,16 € / 100ml
    Alennushinta €25,40 Normaalihinta €26,74
    Säästät: -€1,34
    10,16 € / 100ml
  • Specchiasol Ferzym Junior 10Vials
    -10%

    Specchiasol Ferzym Junior 10 ampullia

    Normaalihinta €14,28 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €14,28 Normaalihinta €15,87
    Säästät: -€1,59
    1,43 € / 1ud
  • Specchiasol Nocist Intensive 7Sbrs.
    -39%

    Specchiasol Nocist Intensive 7Sbrs.

    Normaalihinta €16,90 16,9 € / 1ud
    Alennushinta €16,90 Normaalihinta €27,86
    Säästät: -€10,96
    16,9 € / 1ud
  • Specchiasol Cotilax 170Ml.
    -26%

    Specchiasol Cotilax 170 ml.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Tongil Hawthorn Active Oils 60Pearls
    -12%

    Tongil Espino Aktiiviset öljyt 60 kapselia

    Normaalihinta €8,10 0,14 € / 1ud
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,16
    Säästät: -€1,06
    0,14 € / 1ud
  • Tongil Chitofort Green 60 Capsules Lineabel
    -16%

    Tongil Chitofort Verde 60 kapselia, Lineabel

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Tongil Ashwagandha 30V Capsules
    -16%

    Tongil Ashwagandha 30V kapselia

    Normaalihinta €15,00 15,0 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,80
    Säästät: -€2,80
    15,0 € / 1ud
  • Atika Pyrocalm 18Sticks.
    -11%

    Atika Pirocalm 18 tikkuja.

    Normaalihinta €19,70 1,09 € / 1ud
    Alennushinta €19,70 Normaalihinta €22,20
    Säästät: -€2,50
    1,09 € / 1ud
  • Atika Calmacare 60 Capsules
    -25%

    Atika Calmacare 60 kapselia

    Normaalihinta €29,10 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €38,87
    Säästät: -€9,77
    0,49 € / 1ud
  • Atika Evaprob 15 Tablets
    -17%

    Atika Evaprob 15 tablettia

    Normaalihinta €21,40 1,43 € / 1ud
    Alennushinta €21,40 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€4,28
    1,43 € / 1ud
  • Erbenobili Rhalax Grani Compost Laxative 25G
    -36%

    Erbenobili Rhalax Grani -lannoite, laksatiivi, 25 g

    Normaalihinta €8,10 32,4 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €12,57
    Säästät: -€4,47
    32,4 € / 100gr
  • Erbenobili Poppy - Scholtzia Ecolzia Extract Fitomater 50Ml
    -36%

    Erbenobili Amapola – Escoltzia Ecolzia -uute Fitomater 50 ml

    Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  • Erbenobili Hypericum Hypericum Ipericum Extract Phytomater 50Ml
    -36%

    Erbenobili Mäkikuisma-uute Fitomater 50 ml

    Normaalihinta €11,40 22,8 € / 100ml
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,46
    22,8 € / 100ml
  • Erbenobili Ananas Pineapple Extract Phytomater 50Ml
    -36%

    Erbenobili Ananas Piña -uute Fitomater 50 ml

    Normaalihinta €11,50 23,0 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,86
    Säästät: -€6,36
    23,0 € / 100ml
  • Phytovit Lombritox 250Ml.
    -33%

    Phytovit Lombritox 250Ml.

    Normaalihinta €14,40 5,76 € / 100ml
    Alennushinta €14,40 Normaalihinta €21,36
    Säästät: -€6,96
    5,76 € / 100ml
  • El Valle Infenot 30 Capsules
    -32%

    El Valle Infenot 30 kapselia

    Normaalihinta €15,60 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €22,86
    Säästät: -€7,26
    0,52 € / 1ud
  • El Valle Tostop 50Ml.
    -30%

    El Valle Tostop 50 ml.

    Normaalihinta €12,00 24,0 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€5,14
    24,0 € / 100ml
  • El Valle Naturgass 180 Tablets
    -30%

    El Valle Naturgass 180 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,07 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,14
    Säästät: -€5,14
    0,07 € / 1ud
  • Cfn Hplr Fs (Pylori Fs) 60 Capsules
    -37%

    Cfn Hplr Fs (Pylori Fs) 60 kapselia

    Normaalihinta €24,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,40 Normaalihinta €38,43
    Säästät: -€14,03
    0,41 € / 1ud
  • Cfn Berberine Aristata 90 Capsules
    -22%

    Cfn Berberina Aristata 90 kapselia

    Normaalihinta €45,52 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €45,52 Normaalihinta €58,27
    Säästät: -€12,75
    0,51 € / 1ud
  • Cfn Bacter Fs 90Pearls
    -37%

    Cfn Bacter Fs 90Pearls

    Normaalihinta €21,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €21,30 Normaalihinta €33,57
    Säästät: -€12,27
    0,24 € / 1ud
  • Cfn Entero Activ Junior 30Sticks
    -26%

    Cfn Entero Activ Junior 30 tikkuja

    Normaalihinta €29,10 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €29,10 Normaalihinta €39,40
    Säästät: -€10,30
    0,97 € / 1ud
  • Cfn Metal Exit Fs 90 Capsules
    -26%

    Cfn Metal Exit Fs 90 kapselia

    Normaalihinta €27,99 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,99 Normaalihinta €37,78
    Säästät: -€9,79
    0,31 € / 1ud
  • Cfn Ocusan 60 Capsules
    -23%

    Cfn Ocusan 60 kapselia

    Normaalihinta €30,70 0,51 € / 1ud
    Alennushinta €30,70 Normaalihinta €39,86
    Säästät: -€9,16
    0,51 € / 1ud
  • Cfn Tiro Activ Fs 60 Capsules
    -20%

    Cfn Tiro Activ Fs 60 kapselia

    Normaalihinta €21,50 0,36 € / 1ud
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €26,82
    Säästät: -€5,32
    0,36 € / 1ud