Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Plantapol Carbopol 60 Capsules
    -34%

    Plantapol Carbopol 60 kapselia

    Normaalihinta €7,50 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,36
    Säästät: -€3,86
    0,13 € / 1ud
  • Plantapol Artichoke 100 Tablets
    -33%

    Plantapol Artisoka 100 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,66
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulin 100 Tablets
    -30%

    Plantapol Aloe-Sen-Frangula-Inulina 100 tablettia

    Normaalihinta €12,00 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €17,16
    Säästät: -€5,16
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Ginger 600Mg. 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Inkivääri 600 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €13,50 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,23 € / 1ud
  • Plantapol Drenaspol With Stevia 500Ml.
    -37%

    Plantapol Drenaspol, steviaa sisältävä, 500 ml.

    Normaalihinta €23,20 4,64 € / 100ml
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €36,79
    Säästät: -€13,59
    4,64 € / 100ml
  • Plantapol Rdsc Plus Lion's Mane + Rose Hips 60 Capsules
    -33%

    Plantapol Rdsc Plus Melena De Leon + Ruusunmarja 60 kapselia

    Normaalihinta €37,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €37,90 Normaalihinta €56,57
    Säästät: -€18,67
    0,63 € / 1ud
  • Plantapol Soya Lecithin 400Gr. Mg Bag
    -36%

    Plantapol-soijalesitiini, 400 g:n pussi, Mg

    Normaalihinta €12,50 3,13 € / 100gr
    Alennushinta €12,50 Normaalihinta €19,64
    Säästät: -€7,14
    3,13 € / 100gr
  • Plantapol F Transfer 1 80 Capsules
    -17%

    Plantapol F Transfer 1 80 kapselia

    Normaalihinta €32,60 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €39,19
    Säästät: -€6,59
    0,41 € / 1ud
  • Plantapol Coral Ph 60 Capsules
    -38%

    Plantapol Coral Ph 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €28,36
    Säästät: -€10,86
    0,29 € / 1ud
  • Plantapol Enzypapaya 90 Tablets
    -33%

    Plantapol Enzypapaya 90 tablettia

    Normaalihinta €13,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,09
    Säästät: -€6,59
    0,15 € / 1ud
  • Marnys Phytalgem Depu 20Vials
    -25%

    Marnys Phytalgem Depu 20 ampullia

    Normaalihinta €26,00 1,3 € / 1ud
    Alennushinta €26,00 Normaalihinta €34,79
    Säästät: -€8,79
    1,3 € / 1ud
  • Marnys Chitomar 120 Capsules
    -25%

    Marnys Chitomar 120 kapselia

    Normaalihinta €24,80 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €24,80 Normaalihinta €33,15
    Säästät: -€8,35
    0,21 € / 1ud
  • Plannatur Easy Digest 60 Capsules
    -29%

    Plannatur Easy Digest 60 kapselia

    Normaalihinta €20,40 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €28,88
    Säästät: -€8,48
    0,34 € / 1ud
  • Plannatur Igenorm 30 Capsules
    -30%

    Plannatur Igenorm 30 kapselia

    Normaalihinta €22,60 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €22,60 Normaalihinta €32,33
    Säästät: -€9,73
    0,75 € / 1ud
  • Plannatur Varifluid 60 Capsules
    -27%

    Plannatur Varifluid 60 kapselia

    Normaalihinta €17,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €17,50 Normaalihinta €24,06
    Säästät: -€6,56
    0,29 € / 1ud
  • Plannatur Dren Pur 250Ml.
    -5%

    Plannatur Dren Pur 250 ml.

    Normaalihinta €14,81 5,92 € / 100ml
    Alennushinta €14,81 Normaalihinta €15,59
    Säästät: -€0,78
    5,92 € / 100ml
  • Plannatur Antiacido 30 Tablets
    -27%

    Plannatur Antasidi 30 tablettia

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €19,36
    Säästät: -€5,26
    0,47 € / 1ud
  • Alpha Herbal L-Glycine Powder 200Gr.
    -26%

    Alfa Herbal L-glysiini, jauhe, 200 g.

    Normaalihinta €21,50 10,75 € / 100gr
    Alennushinta €21,50 Normaalihinta €29,08
    Säästät: -€7,58
    10,75 € / 100gr
  • Alpha Herbal Magnesium Citrate Powder 200Gr.
    -21%

    Alfa Herbal Magnesiumcitraattijauhe 200 g

    Normaalihinta €13,65 6,83 € / 100gr
    Alennushinta €13,65 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€3,64
    6,83 € / 100gr
  • Alpha Herbal Sea Buckthorn Omega 7 90Pearls
    -25%

    Alfa Herbal Keltapiikkipensas Omega 7 90 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,05
    Säästät: -€6,85
    0,22 € / 1ud
  • Alpha Herbal Methyl-Cellulose 90 Capsules
    -27%

    Alfa Herbal Metyyliselluloosa 90 kapselia

    Normaalihinta €15,40 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €15,40 Normaalihinta €21,15
    Säästät: -€5,75
    0,17 € / 1ud
  • Alpha Herbal Magnesium Citrate 90 Capsules
    -25%

    Alfa Herbal Magnesiumcitraatti 90 kapselia

    Normaalihinta €20,20 0,22 € / 1ud
    Alennushinta €20,20 Normaalihinta €27,02
    Säästät: -€6,82
    0,22 € / 1ud
  • Integralia Artichoke Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Artisokan uute 60 kapselia.

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Integralia Boldo Extract 60Vcaps.
    -29%

    Integralia Boldo -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €16,54
    Säästät: -€4,84
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Harpagofito Extract 60Vcaps.
    -8%

    Integralia Harpagofito -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,70 11,7 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €12,66
    Säästät: -€0,96
    11,7 € / 1ud
  • Integralia Green Tea Dry Extract 60V Capsules
    -28%

    Integralia Vihreä tee - kuivauute, 60V kapselia

    Normaalihinta €10,60 10,6 € / 1ud
    Alennushinta €10,60 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,22
    10,6 € / 1ud
  • Integralia Cranberry Syrup 500ml.
    -41%

    Integralia Cranberry -siirappi 500 ml.

    Normaalihinta €14,90 2,98 € / 100ml
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €25,05
    Säästät: -€10,15
    2,98 € / 100ml
  • Integralia Echinacea Concentrate 50Ml.
    -39%

    Integralia Echinacea -tiiviste 50 ml.

    Normaalihinta €17,94 35,88 € / 100ml
    Alennushinta €17,94 Normaalihinta €29,39
    Säästät: -€11,45
    35,88 € / 100ml
  • Integralia Olivo Complex Extract 50Ml.
    -44%

    Integralia Olivo Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €10,90 21,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,90 Normaalihinta €19,38
    Säästät: -€8,48
    21,8 € / 100ml
  • Integralia Valerian Complex Extract 50Ml.
    -35%

    Integralia Valeriana Complex -uute 50 ml.

    Normaalihinta €12,60 25,2 € / 100ml
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €19,38
    Säästät: -€6,78
    25,2 € / 100ml