Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Integralia Echinacea Plus 20Vials
    -42%

    Integralia Echinacea Plus 20 ampullia

    Normaalihinta €18,30 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €18,30 Normaalihinta €31,58
    Säästät: -€13,28
    0,92 € / 1ud
  • Integralia Isoflavones Plus 60 Capsules
    -45%

    Integralia Isoflavonas Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €33,76
    Säästät: -€15,36
    0,31 € / 1ud
  • Integralia Horsetail Complex Extract 50Ml.
    -44%

    Integralia Hevosenhäntä-kompleksi -uute 50 ml.

    Normaalihinta €9,00 18,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €15,93
    Säästät: -€6,93
    18,0 € / 100ml
  • Integralia Blocker Originalia 60 Capsules
    -36%

    Integralia Blocker Originalia 60 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €23,84
    Säästät: -€8,64
    0,25 € / 1ud
  • Integralia Milk Thistle Extract 60Vcaps.
    -25%

    Integralia Mariantähden uute 60 kapselia.

    Normaalihinta €11,87 11,87 € / 1ud
    Alennushinta €11,87 Normaalihinta €15,83
    Säästät: -€3,96
    11,87 € / 1ud
  • Integralia Harpagofito Plus 60 Capsules
    -42%

    Integralia Harpagofito Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €10,20 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €17,55
    Säästät: -€7,35
    0,17 € / 1ud
  • Integralia Aloe Vera Forte 20Vials
    -39%

    Integralia Aloe Vera Forte 20 ampullia

    Normaalihinta €23,80 1,19 € / 1ud
    Alennushinta €23,80 Normaalihinta €39,33
    Säästät: -€15,53
    1,19 € / 1ud
  • Integralia Aloe Vera Plus 100 Capsules
    -42%

    Integralia Aloe Vera Plus 100 kapselia

    Normaalihinta €12,70 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€9,20
    0,13 € / 1ud
  • Integralia Kleodermis Cold Leg Gel 100Ml.
    -31%

    Integralia Kleodermis -kylmägeeli jaloille, 100 ml.

    Normaalihinta €13,25 13,25 € / 100ml
    Alennushinta €13,25 Normaalihinta €19,24
    Säästät: -€5,99
    13,25 € / 100ml
  • Integralia Rusco Plus Tisane 15Sbrs.
    -25%

    Integralia Rusco Plus -yrttitee, 15 pussia.

    Normaalihinta €6,58 6,58 € / 1ud
    Alennushinta €6,58 Normaalihinta €8,77
    Säästät: -€2,19
    6,58 € / 1ud
  • Integralia Constifin Forte 30 Capsules
    -30%

    Integralia Constifin Forte 30 kapselia

    Normaalihinta €15,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €21,48
    Säästät: -€6,48
    0,5 € / 1ud
  • Integralia Desmodium Extract 60Vcaps.
    -30%

    Integralia Desmodium -uute, 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,30 10,3 € / 1ud
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €14,82
    Säästät: -€4,52
    10,3 € / 1ud
  • Noefar Rapidgas Plus, 50 Capsules
    -11%

    Noefar Rapidgas Plus, 50 kapselia

    Normaalihinta €12,60 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €12,60 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,51
    0,25 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 annospussia

    Normaalihinta €9,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Denzimax, 30 Capsules
    -32%

    Novadiet Denzimax, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,70 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €21,76
    Säästät: -€7,06
    0,49 € / 1ud
  • Novadiet Parastil Plus, 250 Ml
    -34%

    Novadiet Parastil Plus, 250 ml

    Normaalihinta €9,60 3,84 € / 100ml
    Alennushinta €9,60 Normaalihinta €14,53
    Säästät: -€4,93
    3,84 € / 100ml
  • Novadiet Gastrilan Plus, 20 Sachets
    -17%

    Novadiet Gastrilan Plus, 20 annospussia

    Normaalihinta €12,30 0,62 € / 1ud
    Alennushinta €12,30 Normaalihinta €14,90
    Säästät: -€2,60
    0,62 € / 1ud
  • Novadiet Nodagas, 48 Capsules
    -18%

    Novadiet Nodagas, 48 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,94
    Säästät: -€2,54
    0,24 € / 1ud
  • Novadiet Novaloe Aloe Vera Juice, 1 Litre
    -20%

    Novadiet Novaloe Aloe Vera -mehu, 1 litra

    Normaalihinta €20,50 2,05 € / 100ml
    Alennushinta €20,50 Normaalihinta €25,68
    Säästät: -€5,18
    2,05 € / 100ml
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Novadiet Pilogastril, 30 Tablets
    -18%

    Novadiet Pilogastril, 30 tablettia

    Normaalihinta €15,10 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €15,10 Normaalihinta €18,36
    Säästät: -€3,26
    0,5 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Frutas & Fibras Forte, 24 kuutiota

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Frutas & Fibras Clasico, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Phytovit Lombritox, 250 Ml
    -24%

    Phytovit Lombritox, 250 ml

    Normaalihinta €14,51 5,8 € / 100ml
    Alennushinta €14,51 Normaalihinta €19,19
    Säästät: -€4,68
    5,8 € / 100ml
  • Pinisan Lax Complex, 60 kapselia
    -21%

    Pinisan Lax Complex, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,47
    Säästät: -€2,77
    0,18 € / 1ud
  • Plameca Digestissimoh, 30 Capsules
    -19%

    Plameca Digestissimoh, 30 kapselia

    Normaalihinta €12,40 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €15,40
    Säästät: -€3,00
    0,41 € / 1ud
  • Pure Herbs Gasex, 60 Capsules
    -23%

    Pure Herbs Gasex, 60 kapselia

    Normaalihinta €6,30 0,11 € / 1ud
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€1,91
    0,11 € / 1ud
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax, 75 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,30 7,07 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18%

    Schoenenbe Higo Mana -mehu, 200 ml

    Normaalihinta €15,60 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€3,34
    7,8 € / 100ml