Kokoelma:

Natural products for the digestive system

  • Solaray Berberine Advanced Formula, 60 Capsules
    -24%

    Solaray Berberine Advanced Formula, 60 kapselia

    Normaalihinta €24,30 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €24,30 Normaalihinta €31,82
    Säästät: -€7,52
    0,41 € / 1ud
  • Santiveri Oatmeal-Mallow Liquid Soap 250Ml. Bio
    -32%

    Santiveri-nestesaippua, kaura-malva, 250 ml, luomua

    Normaalihinta €8,20 3,28 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €12,07
    Säästät: -€3,87
    3,28 € / 100ml
  • Santiveri Aloe Vera Juice 500Ml.
    -39%

    Santiveri Aloe Vera -mehu 500 ml.

    Normaalihinta €12,40 2,48 € / 100ml
    Alennushinta €12,40 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€7,81
    2,48 € / 100ml
  • Santiveri Kavagas 20Cap.
    -40%

    Santiveri Kavagas 20 kpl.

    Normaalihinta €11,50 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €19,29
    Säästät: -€7,79
    0,58 € / 1ud
  • Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50Ml. Bio
    -17%

    Santiveri Mixtract 12 Erbaartrum 50 ml. Luomu

    Normaalihinta €13,83 27,66 € / 100ml
    Alennushinta €13,83 Normaalihinta €16,75
    Säästät: -€2,92
    27,66 € / 100ml
  • Santiveri Sanatorium 48Comp.
    -17%

    Santiveri-sanatorio 48Comp.

    Normaalihinta €5,80 5,8 € / 1ud
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,95
    Säästät: -€1,15
    5,8 € / 1ud
  • Espadiet Triptofano-500 45Cap.
    -5%

    Espadiet Tryptofaani-500, 45 kapselia.

    Normaalihinta €25,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €26,63
    Säästät: -€1,33
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Woman 20Vials
    -9%

    Espadiet Jalea Star Oro Multi Woman 20 ampullia

    Normaalihinta €28,90 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Jalea Star Gold Multi Man 20Vials
    -9%

    Espadiet Jalea Star Oro Multi Man 20 ampullia

    Normaalihinta €28,90 1,45 € / 1ud
    Alennushinta €28,90 Normaalihinta €31,90
    Säästät: -€3,00
    1,45 € / 1ud
  • Espadiet Profloramax 45Cap.
    -17%

    Espadiet Profloramax 45 kapselia.

    Normaalihinta €25,30 0,56 € / 1ud
    Alennushinta €25,30 Normaalihinta €30,38
    Säästät: -€5,08
    0,56 € / 1ud
  • Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30Cap.
    -12%

    Espadiet Pro-Tik Flora Evo 30 kapselia.

    Normaalihinta €19,80 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,62
    Säästät: -€2,82
    0,66 € / 1ud
  • Espadiet Depur Star Forte 20Vials
    -26%

    Espadiet Depur Star Forte 20 ampullia

    Normaalihinta €25,10 1,26 € / 1ud
    Alennushinta €25,10 Normaalihinta €33,79
    Säästät: -€8,69
    1,26 € / 1ud
  • Heliosar Bicolcin Procesum 50Ml
    -38%

    Heliosar Bicolcin Procesum 50 ml

    Normaalihinta €17,61 35,22 € / 100ml
    Alennushinta €17,61 Normaalihinta €28,20
    Säästät: -€10,59
    35,22 € / 100ml
  • Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum , 60 Capsules
    -27%

    Heliosar Magfospag Magnesium Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,82
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Sulkaspag Kalium Sulfuricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum , 60 Capsules
    -25%

    Heliosar Nafospag Natrum Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,42
    0,31 € / 1ud
  • Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum , 60 Capsules
    -26%

    Heliosar Foskaspag Kalium Phosphoricum, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,70 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €25,22
    Säästät: -€6,52
    0,31 € / 1ud
  • Interapothek Artichoke 60 capsules
    -39%

    Interapothek Artisoka 60 kapselia

    Normaalihinta €4,80 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€3,10
    0,08 € / 1ud
  • Dimefar Magnesium3+B6 30Caps.
    -28%

    Dimefar Magnesio3+B6 30 kapselia.

    Normaalihinta €11,30 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €15,63
    Säästät: -€4,33
    0,38 € / 1ud
  • Dimefar Iron Vital Syrup 250ml.
    -37%

    Dimefar Iron Vital -siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €12,70 5,08 € / 100ml
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €20,21
    Säästät: -€7,51
    5,08 € / 100ml
  • Dimefar Colon Pure (Lavopto) 30Cap.
    -18%

    Dimefar Colon Pure (Lavopto) 30 kapselia.

    Normaalihinta €14,50 0,48 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€3,16
    0,48 € / 1ud
  • Dimefar Evening Primrose Dim 515Mg. 180Pearls
    -30%

    Dimefar Onagra Dim 515 mg, 180 kapselia

    Normaalihinta €26,70 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €26,70 Normaalihinta €38,29
    Säästät: -€11,59
    0,15 € / 1ud
  • Dimefar Artichoke Plus 60Cap.
    -32%

    Dimefar Alcachofa Plus 60 kapselia.

    Normaalihinta €10,70 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €15,64
    Säästät: -€4,94
    0,18 € / 1ud
  • Dimefar Bilambil Probiotic 30Cap.
    -5%

    Dimefar Bilambil -probiootti, 30 kapselia.

    Normaalihinta €15,80 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €16,70
    Säästät: -€0,90
    0,53 € / 1ud
  • Sotya Boldo Extract 50Ml.
    -26%

    Sotya Boldo-uute 50 ml.

    Normaalihinta €5,00 10,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,74
    Säästät: -€1,74
    10,0 € / 100ml
  • Sotya Dandelion Extract 50Ml.
    -39%

    Sotya-puhdistettu maitojuuriuute 50 ml.

    Normaalihinta €4,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,55
    Säästät: -€2,55
    8,0 € / 100ml
  • Plantapol Vita Glutathione Plus 60 Capsules
    -28%

    Plantapol Vita Glutation Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €42,30 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €42,30 Normaalihinta €58,44
    Säästät: -€16,14
    0,71 € / 1ud
  • Plantapol Willow 500Mg. 100 Tablets
    -29%

    Plantapol Sauce 500 mg, 100 tablettia

    Normaalihinta €11,50 0,12 € / 1ud
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €16,13
    Säästät: -€4,63
    0,12 € / 1ud
  • Plantapol Cascara Sagrada 60 Tablets
    -28%

    Plantapol Cascara Sagrada 60 tablettia

    Normaalihinta €5,10 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €5,10 Normaalihinta €7,06
    Säästät: -€1,96
    0,09 € / 1ud
  • Plantapol Polixir 02 Ed (Digestive) Syrup 250Ml.
    -38%

    Plantapol Polixir 02 Ed (ruoansulatusta edistävä) siirappi 250 ml.

    Normaalihinta €15,50 6,2 € / 100ml
    Alennushinta €15,50 Normaalihinta €25,19
    Säästät: -€9,69
    6,2 € / 100ml