Kokoelma:

Infusions and teas

  • Ynsadiet Fucus, 70 g
    -5%

    Ynsadiet Fucus, 70 g

    Normaalihinta €2,24 3,2 € / 100gr
    Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
    Säästät: -€0,12
    3,2 € / 100gr
  • Ynsadiet-minttu, 30 g
    -25%

    Ynsadiet-minttu, 30 g

    Normaalihinta €1,20 4,0 € / 100gr
    Alennushinta €1,20 Normaalihinta €1,61
    Säästät: -€0,41
    4,0 € / 100gr
  • Ynsadiet-fenkolihedelmä, 60 g
    -25%

    Ynsadiet-fenkolihedelmä, 60 g

    Normaalihinta €1,74 2,9 € / 100gr
    Alennushinta €1,74 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,58
    2,9 € / 100gr
  • Ynsadiet Hipericon, 50 g
    -19%

    Ynsadiet Hipericon, 50 g

    Normaalihinta €1,49 2,98 € / 100gr
    Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,36
    2,98 € / 100gr
  • Ynsadiet Pilkottu inkivääri, 70 g
    -25%

    Ynsadiet Pilkottu inkivääri, 70 g

    Normaalihinta €1,89 2,7 € / 100gr
    Alennushinta €1,89 Normaalihinta €2,53
    Säästät: -€0,64
    2,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Malva Flor, 30 g
    -30%

    Ynsadiet Malva Flor, 30 g

    Normaalihinta €3,94 13,13 € / 100gr
    Alennushinta €3,94 Normaalihinta €5,62
    Säästät: -€1,68
    13,13 € / 100gr
  • Ynsadiet Manzanilla Dulce Flor, 30 g
    -5%

    Ynsadiet Manzanilla Dulce Flor, 30 g

    Normaalihinta €2,24 7,47 € / 100gr
    Alennushinta €2,24 Normaalihinta €2,36
    Säästät: -€0,12
    7,47 € / 100gr
  • Ynsadiet Melissa-lehti, 30 g
    -25%

    Ynsadiet Melissa-lehti, 30 g

    Normaalihinta €1,31 4,37 € / 100gr
    Alennushinta €1,31 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,44
    4,37 € / 100gr
  • Ynsadiet Piparminttu, 40 g
    -25%

    Ynsadiet Piparminttu, 40 g

    Normaalihinta €1,48 3,7 € / 100gr
    Alennushinta €1,48 Normaalihinta €1,98
    Säästät: -€0,50
    3,7 € / 100gr
  • Ynsadiet Milenrama, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Milenrama, 40 g

    Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
    Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
    Säästät: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet Malvavisco, 50 g
    -23%

    Ynsadiet Malvavisco, 50 g

    Normaalihinta €2,88 5,76 € / 100gr
    Alennushinta €2,88 Normaalihinta €3,73
    Säästät: -€0,85
    5,76 € / 100gr
  • Ynsadiet-oliivilehti, 70 g
    -5%

    Ynsadiet-oliivilehti, 70 g

    Normaalihinta €1,72 2,46 € / 100gr
    Alennushinta €1,72 Normaalihinta €1,81
    Säästät: -€0,09
    2,46 € / 100gr
  • Ynsadiet Poleo-minttu, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Poleo-minttu, 40 g

    Normaalihinta €1,77 4,43 € / 100gr
    Alennushinta €1,77 Normaalihinta €1,86
    Säästät: -€0,09
    4,43 € / 100gr
  • Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g
    -19%

    Ynsadiet-lakritsijuuri, paloiteltu, 60 g

    Normaalihinta €1,49 2,48 € / 100gr
    Alennushinta €1,49 Normaalihinta €1,85
    Säästät: -€0,36
    2,48 € / 100gr
  • Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g
    -5%

    Ynsadiet-seljanmarjan kukka, 30 g

    Normaalihinta €3,39 11,3 € / 100gr
    Alennushinta €3,39 Normaalihinta €3,57
    Säästät: -€0,18
    11,3 € / 100gr
  • Ynsadiet musta tee, 50 g
    -5%

    Ynsadiet musta tee, 50 g

    Normaalihinta €1,83 3,66 € / 100gr
    Alennushinta €1,83 Normaalihinta €1,93
    Säästät: -€0,10
    3,66 € / 100gr
  • Ynsadiet punainen tee, 50 g
    -10%

    Ynsadiet punainen tee, 50 g

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g
    -10%

    Ynsadiet Vihreä tee, lehdet, 50 g

    Normaalihinta €1,58 3,16 € / 100gr
    Alennushinta €1,58 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,17
    3,16 € / 100gr
  • Ynsadiet Tila Flor, 50 g
    -25%

    Ynsadiet Tila Flor, 50 g

    Normaalihinta €4,10 8,2 € / 100gr
    Alennushinta €4,10 Normaalihinta €5,44
    Säästät: -€1,34
    8,2 € / 100gr
  • Ynsadiet-timjami, 40 g
    -5%

    Ynsadiet-timjami, 40 g

    Normaalihinta €1,66 4,15 € / 100gr
    Alennushinta €1,66 Normaalihinta €1,75
    Säästät: -€0,09
    4,15 € / 100gr
  • Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g
    -5%

    Ynsadiet-valerianajuuri, 50 g

    Normaalihinta €3,17 6,34 € / 100gr
    Alennushinta €3,17 Normaalihinta €3,34
    Säästät: -€0,17
    6,34 € / 100gr
  • Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g
    -5%

    Ynsadiet Punaviini-lehdet, 50 g

    Normaalihinta €2,74 5,48 € / 100gr
    Alennushinta €2,74 Normaalihinta €2,88
    Säästät: -€0,14
    5,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Azahar -kukka 40 g
    -25%

    Ynsadiet Azahar -kukka 40 g

    Normaalihinta €3,51 8,78 € / 100gr
    Alennushinta €3,51 Normaalihinta €4,69
    Säästät: -€1,18
    8,78 € / 100gr
  • Ynsadiet Vihreä aniksen siemenet, 60 g
    -5%

    Ynsadiet Vihreä aniksen siemenet, 60 g

    Normaalihinta €2,65 4,42 € / 100gr
    Alennushinta €2,65 Normaalihinta €2,79
    Säästät: -€0,14
    4,42 € / 100gr
  • Ynsadiet Maarianohdake, 50 g
    -25%

    Ynsadiet Maarianohdake, 50 g

    Normaalihinta €1,74 3,48 € / 100gr
    Alennushinta €1,74 Normaalihinta €2,32
    Säästät: -€0,58
    3,48 € / 100gr
  • Ynsadiet Espino Blanco, 40 g
    -5%

    Ynsadiet Espino Blanco, 40 g

    Normaalihinta €2,46 6,15 € / 100gr
    Alennushinta €2,46 Normaalihinta €2,59
    Säästät: -€0,13
    6,15 € / 100gr
  • Ynsadiet Frangula, 60 g
    -26%

    Ynsadiet Frangula, 60 g

    Normaalihinta €2,29 3,82 € / 100gr
    Alennushinta €2,29 Normaalihinta €3,08
    Säästät: -€0,79
    3,82 € / 100gr
  • Ynsadiet Hibiscus-kukka, 30 g
    -5%

    Ynsadiet Hibiscus-kukka, 30 g

    Normaalihinta €2,87 9,57 € / 100gr
    Alennushinta €2,87 Normaalihinta €3,02
    Säästät: -€0,15
    9,57 € / 100gr
  • Ynsadiet Lavanda Espliego, 40 g
    -19%

    Ynsadiet Lavanda Espliego, 40 g

    Normaalihinta €1,80 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €1,80 Normaalihinta €2,22
    Säästät: -€0,42
    4,5 € / 100gr
  • Ynsadiet Romero Hoja, 60 g
    -5%

    Ynsadiet Romero Hoja, 60 g

    Normaalihinta €1,94 3,23 € / 100gr
    Alennushinta €1,94 Normaalihinta €2,04
    Säästät: -€0,10
    3,23 € / 100gr