• Ynsadiet Romero Hoja, 60 g
-5%

Ynsadiet Romero Hoja, 60 g

SKU-koodiYN8412016991654
Rosmariinilehtiä virkistävään yrttiteeseen.
Normaalihinta €1,94 3,23 € / 100gr
Alennushinta €1,94 Normaalihinta €2,04
Säästät: -€0,10
3,23 € / 100gr
Ynsadiet Romero Hoja, 60 g
Ynsadiet Romero Hoja, 60 g
Normaalihinta €1,94 3,23 € / 100gr
Alennushinta €1,94 Normaalihinta €2,04
Säästät: -€0,10
3,23 € / 100gr

 

 
Rosmariinilehdillä on virkistäviä ja ruoansulatusta edistäviä ominaisuuksia. Ne auttavat parantamaan verenkiertoa ja ruoansulatusta sekä antavat energiaa ja elinvoimaa.

Koostumus

Rosmariinilehdet.

Käyttöohje

Hauduta 1 teelusikallinen kuumassa vedessä 5–10 minuuttia.

Apteekkarin neuvo

Hyödyllinen henkilöille, joilla on hidas ruoansulatus. Ei suositella korkean verenpaineen tai epilepsian tapauksissa. Ota yhteyttä lääkäriin, jos olet epävarma.