• Ynsadiet Espino Blanco, 40 g
-5%

Ynsadiet Espino Blanco, 40 g

SKU-koodiYN8412016990794
Valkoinen orapihlaja sydän- ja verisuonijärjestelmän hoitoon.
Normaalihinta €2,46 6,15 € / 100gr
Alennushinta €2,46 Normaalihinta €2,59
Säästät: -€0,13
6,15 € / 100gr
Ynsadiet Espino Blanco, 40 g
Ynsadiet Espino Blanco, 40 g
Normaalihinta €2,46 6,15 € / 100gr
Alennushinta €2,46 Normaalihinta €2,59
Säästät: -€0,13
6,15 € / 100gr

 

 
Kasvi, jolla on sydäntä suojaavia ominaisuuksia. Se auttaa säätelemään verenpainetta, parantaa verenkiertoa ja vaikuttaa rauhoittavasti hermostoon.

Koostumus

Valkoinen orapihlaja.

Käyttöohje

Hauduta 1 teelusikallinen kuumassa vedessä 5–10 minuuttia.

Apteekkarin neuvo

Suositellaan lievästä verenpaineesta kärsiville. Älä käytä yhdessä sydänlääkkeiden kanssa ilman lääkärin ohjeita.