Kokoelma:

Oral hygiene

  • VITIS Dental Floss Without Wax, 50 M
    -13%

    VITIS Vahaamaton hammaslanka, 50 m

    Normaalihinta €4,30 4,3 € / 1ud
    Alennushinta €4,30 Normaalihinta €4,95
    Säästät: -€0,65
    4,3 € / 1ud
  • Corega Super Ultra -voide, erittäin vahva, 70 g
    -29%

    Corega Super Ultra -voide, erittäin vahva, 70 g

    Normaalihinta €11,40 16,29 € / 100gr
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €16,02
    Säästät: -€4,62
    16,29 € / 100gr
  • VITIS Toothpaste with Aloe Vera Mint Flavour 100 ml
    -14%

    VITIS hammasahko, jossa on aloe veraa, mintunmakuinen, 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,79
    Säästät: -€0,79
    5,0 € / 100ml
  • Interprox Mini Interproximal Toothbrush 14 units
    -15%

    Interprox Mini -interproksimaalinen hammasharja, 14 kpl

    Normaalihinta €11,30 0,81 € / 1ud
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €13,35
    Säästät: -€2,05
    0,81 € / 1ud
  • Corega Extra Fuerte mauton liimavoide, 40 g
    -32%

    Corega Extra Fuerte mauton liimavoide, 40 g

    Normaalihinta €7,50 18,75 € / 100gr
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€3,50
    18,75 € / 100gr
  • Sensilacer-hammastahna, 75 ml
    -25%

    Sensilacer-hammastahna, 75 ml

    Normaalihinta €5,80 7,73 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,90
    7,73 € / 100ml
  • VITIS Toothbrush Surgery
    -24%

    VITIS Kirurginen hammasharja

    Normaalihinta €5,40 5,4 € / 1ud
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €7,08
    Säästät: -€1,68
    5,4 € / 1ud
  • Lacer Interdental Angular Interdental Brush Extrafine Soft Yellow, 6 pieces
    -16%

    Lacer kulmikas, erittäin ohut ja pehmeä hammasväliharja, keltainen, 6 kpl

    Normaalihinta €4,70 0,78 € / 1ud
    Alennushinta €4,70 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€0,90
    0,78 € / 1ud
  • Lacer Interdental Angular Extrafine Soft Interdental Brush 6 pieces
    -18%

    Lacer kulmikas, erittäin ohut ja pehmeä hammasväliharja, 6 kpl

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€1,00
    4,6 € / 1ud
  • Gum Soft Picks Fluorinated 40 unitsoma
    -46%

    Gum Soft Picks -fluoripitoiset hammastikkuja, 40 kpl

    Normaalihinta €5,00 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€4,22
    0,13 € / 1ud
  • Lacer Ultrafine Interdental Brush 10 pieces
    -17%

    Lacer ultrahieno hammasväliharja, 10 kpl

    Normaalihinta €6,90 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €8,32
    Säästät: -€1,42
    0,69 € / 1ud
  • KIN Hydrat Spray 40 ml
    -29%

    KIN Hidrat -suihke 40 ml

    Normaalihinta €10,00 25,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,99
    25,0 € / 100ml
  • Lacer Interdental Brush Straight Ultrafine
    -20%

    Lacer suorat, erittäin ohut hammasväliharjat

    Normaalihinta €4,50
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€1,10
  • KIN OrthoKIN Rinse 500 ml
    -14%

    KIN OrthoKIN suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,60 2,32 € / 100ml
    Alennushinta €11,60 Normaalihinta €13,54
    Säästät: -€1,94
    2,32 € / 100ml
  • Reig Jofre Potassium Chloride 30 tablets Dry Mouth
    -34%

    Reig Jofre Kaliumkloridi 30 tablettia Suun kuivuminen

    Normaalihinta €4,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€2,39
    0,15 € / 1ud
  • Lacerfresh Mouthwash, 600 ml
    -10%

    Lacerfresh-suuvesi, 600 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • KIN Fluorkin Ac Strawberry Paste 75 ml
    -5%

    KIN Fluorkin Ac -hammastahna, mansikka, 75 ml

    Normaalihinta €5,40 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €5,68
    Säästät: -€0,28
    7,2 € / 100ml
  • Corega 3 Minutos hammasproteesien puhdistus, 66 tablettia
    -11%

    Corega 3 Minutos hammasproteesien puhdistus, 66 tablettia

    Normaalihinta €13,47 13,47 € / 1ud
    Alennushinta €13,47 Normaalihinta €15,19
    Säästät: -€1,72
    13,47 € / 1ud
  • Isdin Bexident Whitening Mouthwash 500 Ml
    -19%

    Isdin Bexident valkaiseva suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €11,19 2,24 € / 100ml
    Alennushinta €11,19 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€2,61
    2,24 € / 100ml
  • Fluocaril Whitening 145 mg
    -24%

    Fluocaril valkaisuaine 145 mg

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €5,26
    Säästät: -€1,26
    4,0 € / 1ud
  • Lacer Children's Toothbrush 2-6 Years Old
    -13%

    Lacer Lasten hammasharja, 2–6-vuotiaille

    Normaalihinta €3,40
    Alennushinta €3,40 Normaalihinta €3,90
    Säästät: -€0,50
  • Oral-B Pro Junior Toothpaste 6 To 12 Years, 75 ml
    -20%

    Oral-B Pro Junior -hammastahna 6–12-vuotiaille, 75 ml

    Normaalihinta €2,20 2,93 € / 100ml
    Alennushinta €2,20 Normaalihinta €2,74
    Säästät: -€0,54
    2,93 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome One 100 Ml
    -23%

    Yotuel Microbiome One 100 ml

    Normaalihinta €13,50 13,5 € / 100ml
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€3,98
    13,5 € / 100ml
  • Lacer Dental Gel 125 ml
    -6%

    Lacer-hammasgeeli 125 ml

    Normaalihinta €5,99 4,79 € / 100ml
    Alennushinta €5,99 Normaalihinta €6,40
    Säästät: -€0,41
    4,79 € / 100ml
  • Oral-B Braun Braun iO3S Electric Toothbrush Black
    -32%

    Oral-B Braun iO3S -sähköhammasharja, musta

    Normaalihinta €75,60 75,6 € / 1ud
    Alennushinta €75,60 Normaalihinta €111,00
    Säästät: -€35,40
    75,6 € / 1ud
  • KIN FluorKIN Children's Paste 75+25 ml
    -37%

    KIN FluorKIN lasten hammastahna 75+25 ml

    Normaalihinta €5,00
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€2,99
  • Lacer Dental Tape with Fluoride, Mint Flavour 50 M
    -33%

    Lacer-hammaslanka, fluorilla, mintunmakuinen, 50 m

    Normaalihinta €4,50 4,5 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €6,70
    Säästät: -€2,20
    4,5 € / 1ud
  • Isdin Bexident karieksen ehkäisyyn tarkoitettu suuvesi 500 ml
    -14%

    Isdin Bexident karieksen ehkäisyyn tarkoitettu suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €9,85 1,97 € / 100ml
    Alennushinta €9,85 Normaalihinta €11,50
    Säästät: -€1,65
    1,97 € / 100ml
  • KIN Medium Brush 2X1
    -14%

    KIN Keskikova harja 2X1

    Normaalihinta €3,60 3,6 € / 1ud
    Alennushinta €3,60 Normaalihinta €4,20
    Säästät: -€0,60
    3,6 € / 1ud
  • Corega Biaktiivinen Happi, 30 tablettia
    -12%

    Corega Biaktiivinen Happi, 30 tablettia

    Normaalihinta €7,07 7,07 € / 1ud
    Alennushinta €7,07 Normaalihinta €7,99
    Säästät: -€0,92
    7,07 € / 1ud