Kokoelma:

Toothpaste gel

  • Desensin Plus Dental Gel 75 ml
    -11%

    Desensin Plus -hammasgeeli 75 ml

    Normaalihinta €5,60 7,47 € / 100ml
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,31
    Säästät: -€0,71
    7,47 € / 100ml
  • KIN PerioKIN Gel 30 ml
    -9%

    KIN PerioKIN-geeli 30 ml

    Normaalihinta €8,20 27,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,20 Normaalihinta €8,99
    Säästät: -€0,79
    27,33 € / 100ml
  • KIN SensiKIN Gel 15 ml
    -14%

    KIN SensiKIN -geeli 15 ml

    Normaalihinta €6,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€0,99
    0,41 € / 1ud
  • WELEDA Fluoride-free Vegetal Toothpaste Gel 75 ml
    -18%

    WELEDA kasviperäinen hammasgeeli ilman fluoria 75 ml

    Normaalihinta €5,90 7,87 € / 100ml
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,20
    Säästät: -€1,30
    7,87 € / 100ml
  • APIVITA Children's Toothpaste with Pomegranate & Propolis
    -23%

    APIVITA: lasten hammastahna, jossa on granaattiomenaa ja propoleumia

    Normaalihinta €6,40
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €8,30
    Säästät: -€1,90
  • Fluocaril Junior Red Fruit Gel 75 ml
    -12%

    Fluocaril Junior -geeli, punaiset marjat, 75 ml

    Normaalihinta €3,90 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,52
    5,2 € / 100ml
  • Fluocaril Junior 6-12 Years Bubble Gel 75 ml
    -16%

    Fluocaril Junior 6–12-vuotiaille, kuplageeli 75 ml

    Normaalihinta €3,70 4,93 € / 100ml
    Alennushinta €3,70 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,72
    4,93 € / 100ml
  • Lacer Chlorhexidine Bioadhesive Gel 50 ml
    -22%

    Lacer Klorheksidiini-bioadheesio-geeli 50 ml

    Normaalihinta €9,10 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €11,60
    Säästät: -€2,50
    18,2 € / 100ml
  • Lacer Chlorhexidine Toothpaste 75 ml
    -18%

    Lacer Klooriheksidiini-hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,40 8,53 € / 100ml
    Alennushinta €6,40 Normaalihinta €7,80
    Säästät: -€1,40
    8,53 € / 100ml
  • VITIS Junior Toothpaste Gel 75 ml
    -19%

    VITIS Junior -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €4,50 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,54
    Säästät: -€1,04
    6,0 € / 100ml
  • VITIS Duplo Access Medium Toothbrush + Whitening Toothpaste 15 ml
    -13%

    VITIS Duplo -harja, keskikova, Access + valkaisuvoide 15 ml

    Normaalihinta €7,30 0,49 € / 1ud
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €8,41
    Säästät: -€1,11
    0,49 € / 1ud
  • Aboca Oroben Aftagen Oral Gel, 15 ml
    -20%

    Aboca Oroben Aftagen suunhoitogeeli, 15 ml

    Normaalihinta €10,70 0,71 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €13,40
    Säästät: -€2,70
    0,71 € / 1ud
  • Xeros Dentaid Moisturising Gel 50 ml
    -10%

    Xeros Dentaid kosteuttava geeli 50 ml

    Normaalihinta €13,60 27,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€1,51
    27,2 € / 100ml
  • Lacer Xerolacer Topical Gel 50 ml
    -12%

    Lacer Xerolacer -voide 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,20
    17,8 € / 100ml
  • Aloclair Plus Bioadhesive Gel, 8 ml
    -18%

    Aloclair Plus -bioadheesiogeeli, 8 ml

    Normaalihinta €9,50
    Alennushinta €9,50 Normaalihinta €11,64
    Säästät: -€2,14
  • Trepatdiet-Esi Aloe Fresh Whitening Gel-Paste 100Ml.
    -31%

    Trepatdiet-Esi Aloe Fresh -valkaiseva tahna-geeli 100 ml.

    Normaalihinta €7,00 7,0 € / 100ml
    Alennushinta €7,00 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€3,08
    7,0 € / 100ml
  • Suavinex-geeli ikenille, 30 ml
    -21%

    Suavinex-geeli ikenille, 30 ml

    Normaalihinta €7,85 26,17 € / 100ml
    Alennushinta €7,85 Normaalihinta €9,95
    Säästät: -€2,10
    26,17 € / 100ml
  • Desensin Plus Dental Gel, 2X75 Ml
    -13%

    Desensin Plus -hammasgeeli, 2 x 75 ml

    Normaalihinta €11,00 7,33 € / 100ml
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,62
    Säästät: -€1,62
    7,33 € / 100ml
  • Fatro Stomodine Mouth Gel 30 ml
    -18%

    Fatro Stomodine suugeeli 30 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle

Oral hygiene gels are essential to feel good every day. In our online pharmacy you will find products that combine efficacy, respect for the skin and comfort of use.

What is oral hygiene gel?

It brings together products to cleanse, protect and care for every area of the body with gentle and effective formulas.

Key benefits

  • Dermatologically tested formulas.
  • Soothing and moisturising ingredients.
  • Suitable for daily use.
  • In gel, foam, cream or wipes formats.
  • Designed to respect skin balance.

Buy oral hygiene gel products online

Access a carefully selected range of oral hygiene gels from pharmacies, available to buy online with total convenience.

Discover the best oral hygiene gel products

Make hygiene a pleasant and safe experience with our specialised range.