Kokoelma:

Dry mouth

  • Xeros Dentaid Moisturising Gel 50 ml
    -10%

    Xeros Dentaid kosteuttava geeli 50 ml

    Normaalihinta €13,60 27,2 € / 100ml
    Alennushinta €13,60 Normaalihinta €15,11
    Säästät: -€1,51
    27,2 € / 100ml
  • XEROSTOM Dry Mouth Toothpaste 50 ml
    -13%

    XEROSTOM Suun kuivumiseen tarkoitettu hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €5,80 11,6 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €6,63
    Säästät: -€0,83
    11,6 € / 100ml
  • Xerostom Dry Mouth Gel 25 ml
    -23%

    Xerostom Suun kuivumista lievittävä geeli 25 ml

    Normaalihinta €8,80 35,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €11,38
    Säästät: -€2,58
    35,2 € / 100ml
  • Xerostom Dry Mouth Mouthwash 250 Ml
    -10%

    Xerostom Suun kuivuminen - suuvesi 250 ml

    Normaalihinta €8,00 3,2 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,88
    Säästät: -€0,88
    3,2 € / 100ml
  • Xerostom Dry Mouth Sucking Tablet 30 pieces
    -10%

    Xerostom - suun kuivumista lievittävä imutabletti, 30 kpl

    Normaalihinta €10,00 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €11,05
    Säästät: -€1,05
    0,33 € / 1ud
  • Xerostom Dry Mouth Spray 15 ml
    -15%

    Xerostom suun kuivumisen hoitoon tarkoitettu suihke 15 ml

    Normaalihinta €5,20 0,35 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,11
    Säästät: -€0,91
    0,35 € / 1ud
  • KIN Hydrat Spray 40 ml
    -29%

    KIN Hidrat -suihke 40 ml

    Normaalihinta €10,00 25,0 € / 100ml
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€3,99
    25,0 € / 100ml
  • KIN PerioKIN Spray 40 ml
    -15%

    KIN PerioKIN -suihke 40 ml

    Normaalihinta €11,70 29,25 € / 100ml
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €13,80
    Säästät: -€2,10
    29,25 € / 100ml
  • Perio Aid Oral Spray 50 ml
    -16%

    Perio Aid suusuihke 50 ml

    Normaalihinta €9,10 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,89
    Säästät: -€1,79
    18,2 € / 100ml
  • KIN Sensikin Spray 40 ml
    -16%

    KIN Sensikin -suihke 40 ml

    Normaalihinta €11,50 28,75 € / 100ml
    Alennushinta €11,50 Normaalihinta €13,61
    Säästät: -€2,11
    28,75 € / 100ml
  • KIN Hidrat Paste 125 ml
    -14%

    KIN Hidrat -tahna 125 ml

    Normaalihinta €8,80 7,04 € / 100ml
    Alennushinta €8,80 Normaalihinta €10,21
    Säästät: -€1,41
    7,04 € / 100ml
  • KIN Hidrat Gel 2 gr x 30 Sachets
    -8%

    KIN Hidrat Gel 2 g x 30 pussia

    Normaalihinta €17,80
    Alennushinta €17,80 Normaalihinta €19,26
    Säästät: -€1,46
  • Lacer Xerolacer Topical Gel 50 ml
    -12%

    Lacer Xerolacer -voide 50 ml

    Normaalihinta €8,90 17,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,10
    Säästät: -€1,20
    17,8 € / 100ml
  • Lacer Xerolacer Spray 30 ml
    -19%

    Lacer Xerolacer -suihke 30 ml

    Normaalihinta €6,50 21,67 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €8,00
    Säästät: -€1,50
    21,67 € / 100ml
  • Reig Jofre Potassium Chloride 30 tablets Dry Mouth
    -34%

    Reig Jofre Kaliumkloridi 30 tablettia Suun kuivuminen

    Normaalihinta €4,60 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,99
    Säästät: -€2,39
    0,15 € / 1ud
  • Salifresh Cherry Flavour - 20 Candies
    -26%

    Salifresh Kirsikka - 20 karkkia

    Normaalihinta €4,60 4,6 € / 1ud
    Alennushinta €4,60 Normaalihinta €6,22
    Säästät: -€1,62
    4,6 € / 1ud
  • Salifresh Lemon Flavour - 20 Candies
    -20%

    Salifresh sitruunanmakuinen – 20 karkkia

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €6,22
    Säästät: -€1,22
    5,0 € / 1ud
  • Salifresh Lemon Flavour, 20 Candies x 6 Sachets
    -23%

    Salifresh sitruunanmakuinen, 20 karkkia x 6 pussia

    Normaalihinta €28,70 4,78 € / 1ud
    Alennushinta €28,70 Normaalihinta €37,32
    Säästät: -€8,62
    4,78 € / 1ud
  • Salifresh Cherry Flavour - 20 Candies x 6 Sachets
    -29%

    Salifresh Kirsikka - 20 karkkia x 6 pussia

    Normaalihinta €26,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €26,40 Normaalihinta €37,32
    Säästät: -€10,92
    4,4 € / 1ud
  • Salifresh Menthol Flavour - 20 Candies
    -21%

    Salifresh Mentoli - 20 karkkia

    Normaalihinta €4,90 4,9 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €6,22
    Säästät: -€1,32
    4,9 € / 1ud
  • Salifresh Menthol Flavour - 20 Candies x 6 Sachets
    -25%

    Salifresh Mentoli - 20 karkkia x 6 pussia

    Normaalihinta €28,10 4,68 € / 1ud
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €37,32
    Säästät: -€9,22
    4,68 € / 1ud
  • Adventia Adventia Salifluss 30 Tablets
    -5%

    Adventia Adventia Salifluss 30 tablettia

    Normaalihinta €21,00 0,7 € / 1ud
    Alennushinta €21,00 Normaalihinta €22,21
    Säästät: -€1,21
    0,7 € / 1ud
  • Bucalsone Plus, 50 ml
    -17%

    Bucalsone Plus, 50 ml

    Normaalihinta €10,20 20,4 € / 100ml
    Alennushinta €10,20 Normaalihinta €12,23
    Säästät: -€2,03
    20,4 € / 100ml
  • Bucalsone, 50 ml
    -16%

    Bucalsone, 50 ml

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100ml
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€1,58
    16,0 € / 100ml
  • Reig Jofre Duplo Potassium Chloride 2 x 30 tablets Dry Mouth
    -35%

    Reig Jofre Duplo Kaliumkloridi 2 x 30 tablettia Suun kuivuminen

    Normaalihinta €9,10 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €13,98
    Säästät: -€4,88
    0,15 € / 1ud
  • Xeros Dentaid Toothpaste 75 ml
    -10%

    Xeros Dentaid hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    11,33 € / 100ml
  • Lacer Xerolacer Toothpaste 75 ml
    -20%

    Lacer Xerolacer hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,60
    8,4 € / 100ml
  • Reig Jofre Triplo Potassium Chloride 3 x 30 tablets Dry Mouth
    -36%

    Reig Jofre Triplo kaliumkloridi 3 x 30 tablettia suun kuivumiseen

    Normaalihinta €13,50 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,50 Normaalihinta €20,97
    Säästät: -€7,47
    0,15 € / 1ud
  • Xerosdentaid-kosteuttava geeli, 2 x 50 ml
    -11%

    Xerosdentaid-kosteuttava geeli, 2 x 50 ml

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Xerosdentaid imutabletit, 2 x 90 tablettia
    -15%

    Xerosdentaid imutabletit, 2 x 90 tablettia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle

Introducing a unique oral hygiene range for dry mouth, selected for its proven efficacy and excellent value for money. Perfect for those who demand real results.

What are oral hygiene products for dry mouth?

These products are aimed at improving your quality of life, helping to resolve specific discomforts, prevent complications or support everyday wellness with trusted, specialised options.

Key benefits for your wellbeing

In this category you can find items with safe formulas, pleasant textures, easy application and the backing of leading brands. Many are suitable for everyday use and recommended by healthcare professionals.

Buy with security and guarantee

At Farmaciasdirect you can buy oral hygiene for dry mouth with the peace of mind of buying from an authorised online pharmacy, with fast service and personalised attention.

Explore and choose your ideal oral care for dry mouth

Order now and take advantage of the benefits of buying products with proven efficacy and excellent ratings. Take care of your health with the guarantee of a professional and close service.