Kokoelma:

Oral hygiene

  • PHB Junior Mouthwash 500ml For 6 years and older
    -11%

    PHB Junior-suuvesi 500 ml, 6-vuotiaille ja sitä vanhemmille

    Normaalihinta €6,30
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,05
    Säästät: -€0,75
  • FITTYDENT SUPER ADHESIVE DENTURE ADHESIVE 20 ML
    -20%

    FITTYDENT SUPER HAMMASPROTEESILIIMA 20 ML

    Normaalihinta €5,80 29,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,26
    Säästät: -€1,46
    29,0 € / 100ml
  • KIN KIN Gentle Brush 2X1
    -15%

    KIN KIN-harja, pehmeä, 2×1

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,61
    Säästät: -€0,71
    3,9 € / 1ud
  • Lacer Lingual Cleanser
    -13%

    Lacer-kielenpuhdistaja

    Normaalihinta €4,80 4,8 € / 1ud
    Alennushinta €4,80 Normaalihinta €5,50
    Säästät: -€0,70
    4,8 € / 1ud
  • Perio Aid Oral Spray 50 ml
    -16%

    Perio Aid suusuihke 50 ml

    Normaalihinta €9,10 18,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,89
    Säästät: -€1,79
    18,2 € / 100ml
  • Yotuel Microbiome Erosion Teeth And Gums 100 Ml
    -20%

    Yotuel Microbiome Erosion Hampaat ja ikenet 100 ml

    Normaalihinta €14,00 14,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,00 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€3,48
    14,0 € / 100ml
  • Fluocaril Bi-Fluore Mouthwash 500 ml
    -20%

    Fluocaril Bi-Fluore -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €6,00 1,2 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €7,50
    Säästät: -€1,50
    1,2 € / 100ml
  • Waterpik Pik Pocket Wp-100/300/350/450/700/900 Replacement Mouthpiece 2 pieces
    -16%

    Waterpik Pik Pocket -suutin, varaosa, WP-100/300/450/700/900, 2 kpl

    Normaalihinta €16,50 8,25 € / 1ud
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €19,68
    Säästät: -€3,18
    8,25 € / 1ud
  • Oralchup 12 Tablets
    -18%

    Oralchup 12 pastillia

    Normaalihinta €10,50 10,5 € / 1ud
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €12,78
    Säästät: -€2,28
    10,5 € / 1ud
  • Kukident Duplo Pro Ultimate Fresh Taste, 2 X 57 Gr
    -18%

    Kukident Duplo Pro Ultimate, raikas maku, 2 x 57 g

    Normaalihinta €24,50 21,49 € / 100gr
    Alennushinta €24,50 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€5,40
    21,49 € / 100gr
  • Corega Duplo Max Fixation + Comfort Fixing Cream for Dentures, 2 x 40 gr
    -29%

    Corega Duplo Max Kiinnitys + Mukavuus Hammasproteesien kiinnityskreemi, 2 x 40 g

    Normaalihinta €16,50 20,63 € / 100gr
    Alennushinta €16,50 Normaalihinta €23,18
    Säästät: -€6,68
    20,63 € / 100gr
  • Marvis Aquatic Mint Toothpaste 85 ml
    -12%

    Marvis Aquatic Mint -hammastahna 85 ml

    Normaalihinta €11,00
    Alennushinta €11,00 Normaalihinta €12,56
    Säästät: -€1,56
  • KIN Junior Brush 2X1
    -7%

    KIN Junior-harja 2X1

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,21
    Säästät: -€0,31
    3,9 € / 1ud
  • Oral-B Pro-3Dwhite Clinical 38 Medium , 1 unit
    -22%

    Oral-B Pro-3Dwhite Clinical 38, keskikova, 1 kpl

    Normaalihinta €3,20 3,2 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,11
    Säästät: -€0,91
    3,2 € / 1ud
  • Aftamed High Density Concentrated Oral Gel Shield 10 ml
    -33%

    Aftamed Escudo -suunhoitogeeli, tiivistetty, korkea pitoisuus, 10 ml

    Normaalihinta €13,30 133,0 € / 100ml
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €19,99
    Säästät: -€6,69
    133,0 € / 100ml
  • Plac Control Dentaid Liquid
    -15%

    Plac Control Dentaid -neste

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,09
    Säästät: -€0,89
    5,2 € / 1ud
  • Lacer Interdental Brush Straight Fine 6 units
    -20%

    Lacer Suora, ohut hammasväliharja, 6 kpl

    Normaalihinta €4,50 0,75 € / 1ud
    Alennushinta €4,50 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€1,10
    0,75 € / 1ud
  • KIN SensiKIN Gel 15 ml
    -14%

    KIN SensiKIN -geeli 15 ml

    Normaalihinta €6,20 0,41 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,19
    Säästät: -€0,99
    0,41 € / 1ud
  • GUM Medium Adult Toothbrush Tecnique Pro
    -34%

    GUM Tecnique Pro -hammasharja aikuisille, keskikova

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €4,40
    Säästät: -€1,50
    2,9 € / 1ud
  • Aftex Oral Gel
    -38%

    Aftex-suugeeli

    Normaalihinta €10,70 10,7 € / 1ud
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €17,20
    Säästät: -€6,50
    10,7 € / 1ud
  • Benfix Adhesive Cream Denture Cream 50 gr
    -30%

    Benfix hammasproteesien kiinnityskreemi 50 g

    Normaalihinta €8,00 16,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €11,45
    Säästät: -€3,45
    16,0 € / 100gr
  • Gum Technique Pro Adult Toothbrush
    -45%

    Gum Technique Pro -hammasharja aikuisille

    Normaalihinta €2,90 2,9 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €5,28
    Säästät: -€2,38
    2,9 € / 1ud
  • PHB Flexipicks Interdental Size S 40 units
    -9%

    PHB Flexipicks -hammasharjapalat, koko S, 40 kpl

    Normaalihinta €5,20 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €5,70
    Säästät: -€0,50
    0,13 € / 1ud
  • Interprox Micro Interproximal Toothbrush 6 pieces
    -15%

    Interprox Micro -interproksimaalinen hammasharja, 6 kpl

    Normaalihinta €5,60 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €5,60 Normaalihinta €6,59
    Säästät: -€0,99
    0,93 € / 1ud
  • Dr.Brown's Natural Strawberry Toothpaste
    -33%

    Dr. Brown's luonnollinen mansikkahammastahna

    Normaalihinta €5,90 5,9 € / 1ud
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €8,78
    Säästät: -€2,88
    5,9 € / 1ud
  • Dr.Brown's Toothbrush Pink
    -35%

    Dr. Brown’s vaaleanpunainen hammasharja

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 1ud
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €7,69
    Säästät: -€2,69
    5,0 € / 1ud
  • Yotuel Whitening Pen 5 gr
    -22%

    Yotuel-valkaisukynä 5 g

    Normaalihinta €15,70 314,0 € / 100gr
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €20,13
    Säästät: -€4,43
    314,0 € / 100gr
  • Dentiblanc Intensive Whitener 100 ml
    -8%

    Dentiblanc Intensiivinen valkaisuaine 100 ml

    Normaalihinta €9,00 9,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €9,80
    Säästät: -€0,80
    9,0 € / 100ml
  • Lacer Technic Strong Toothbrush
    -14%

    Lacer Technic -hammasharja, vahva

    Normaalihinta €3,80
    Alennushinta €3,80 Normaalihinta €4,42
    Säästät: -€0,62
  • KIN Interdental Brush Conical 1,3
    -36%

    KIN kartiomainen hammasväliharja 1,3

    Normaalihinta €4,00 4,0 € / 1ud
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€2,25
    4,0 € / 1ud