Kokoelma:

Toothpaste

  • Isdin Bexident Daily Use Gum Toothpaste 125 Ml
    -16%

    Isdin Bexident -ienhoitohammastahna päivittäiseen käyttöön, 125 ml

    Normaalihinta €8,15 6,52 € / 100ml
    Alennushinta €8,15 Normaalihinta €9,65
    Säästät: -€1,50
    6,52 € / 100ml
  • Marvis Toothpaste Whitening Mint 85 ml
    -28%

    Marvis Whitening Mint -hammastahna 85 ml

    Normaalihinta €8,15
    Alennushinta €8,15 Normaalihinta €11,27
    Säästät: -€3,12
  • Lacer Gingilacer Duplo -hammastahna, 125 ml
    -16%

    Lacer Gingilacer Duplo -hammastahna, 125 ml

    Normaalihinta €10,80 8,64 € / 100ml
    Alennushinta €10,80 Normaalihinta €12,80
    Säästät: -€2,00
    8,64 € / 100ml
  • Lacer Toothpaste 200 ml
    -16%

    Lacer-hammastahna 200 ml

    Normaalihinta €6,50
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,20
  • Oral-B Proexpert Professional Protection Paste 2 x 100 ml
    -14%

    Oral-B Proexpert Professional Protection -hammastahna 2 x 100 ml

    Normaalihinta €7,70 7,7 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,92
    Säästät: -€1,22
    7,7 € / 100ml
  • VITIS Duplo Toothpaste Gums 2 x 150 ml
    -15%

    VITIS Duplo hammasgeeli ikenille 2 x 150 ml

    Normaalihinta €13,90 9,27 € / 100ml
    Alennushinta €13,90 Normaalihinta €16,31
    Säästät: -€2,41
    9,27 € / 100ml
  • Xeros Dentaid Toothpaste 75 ml
    -10%

    Xeros Dentaid hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €8,50 11,33 € / 100ml
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,44
    Säästät: -€0,94
    11,33 € / 100ml
  • Desensin Repair Pack Paste 75 ml + Mouthwash 500 ml
    -13%

    Desensin Pack Repair -hammaspasta 75 ml + suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €15,80 21,07 € / 100ml
    Alennushinta €15,80 Normaalihinta €18,11
    Säästät: -€2,31
    21,07 € / 100ml
  • Desensin Plus Duplo Toothpaste 2 x 150 ml
    -18%

    Desensin Plus Duplo hammastahna 2 x 150 ml

    Normaalihinta €13,20 8,8 € / 100ml
    Alennushinta €13,20 Normaalihinta €16,11
    Säästät: -€2,91
    8,8 € / 100ml
  • VITIS Aloe Vera Toothpaste 2 units x 150 ml
    -12%

    VITIS Aloe Vera -hammastahna, 2 kpl x 150 ml

    Normaalihinta €10,10 5,05 € / 1ud
    Alennushinta €10,10 Normaalihinta €11,54
    Säästät: -€1,44
    5,05 € / 1ud
  • Colgate Duraphat 5000 Ppm Fluoride Toothpaste 51 ml
    -19%

    Colgate Duraphat 5000 ppm fluoria sisältävä hammastahna 51 ml

    Normaalihinta €14,10
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €17,48
    Säästät: -€3,38
  • GingiKIN B5 Paste 125 ml, Pack 2 units
    -8%

    GingiKIN B5 -hammastahna 125 ml, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €12,00 9,6 € / 100ml
    Alennushinta €12,00 Normaalihinta €12,99
    Säästät: -€0,99
    9,6 € / 100ml
  • VITIS Gingival Toothpaste 150 ml
    -18%

    VITIS-hammasgeeli 150 ml

    Normaalihinta €7,50
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,18
    Säästät: -€1,68
  • Desensin Repair Toothpaste 75 ml
    -13%

    Desensin Repair -hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,70 8,93 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,70
    Säästät: -€1,00
    8,93 € / 100ml
  • VITIS Orthodontic Toothpaste Apple Mint Flavour 100 ml
    -14%

    VITIS Orthodontic hammastahna, omena-minttu-maku, 100 ml

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,77
    Säästät: -€1,07
    6,7 € / 100ml
  • VITIS Cpc Protect Paste 100 ml
    -16%

    VITIS Cpc Protect -tahna 100 ml

    Normaalihinta €5,20 5,2 € / 100ml
    Alennushinta €5,20 Normaalihinta €6,19
    Säästät: -€0,99
    5,2 € / 100ml
  • Desensin Sensitive Teeth Anti-Cavity Toothpaste, 125 ml
    -17%

    Desensin Herkät hampaat -hammasvoide, karieksen ehkäisyyn, 125 ml

    Normaalihinta €6,70 5,36 € / 100ml
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €8,05
    Säästät: -€1,35
    5,36 € / 100ml
  • VITIS Whitening Toothpaste 150 ml
    -10%

    VITIS valkaiseva hammastahna 150 ml

    Normaalihinta €9,90 6,6 € / 100ml
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €11,00
    Säästät: -€1,10
    6,6 € / 100ml
  • Yotuel Farma B5 Whitening Toothpaste 50 ml
    -23%

    Yotuel Farma B5 valkaiseva hammastahna 50 ml

    Normaalihinta €7,80 15,6 € / 100ml
    Alennushinta €7,80 Normaalihinta €10,08
    Säästät: -€2,28
    15,6 € / 100ml
  • VITIS Gingival Pack Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml
    -12%

    VITIS Pack - Ikenet: Hammastahna 100 ml + Suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €14,70 2,45 € / 100ml
    Alennushinta €14,70 Normaalihinta €16,66
    Säästät: -€1,96
    2,45 € / 100ml
  • VITIS Anticaries Toothpaste 100 ml
    -10%

    VITIS karieksen ehkäisyyn tarkoitettu hammastahna 100 ml

    Normaalihinta €6,80 6,8 € / 100ml
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,58
    Säästät: -€0,78
    6,8 € / 100ml
  • Oral-B 3Dwhite Luxe Perfection Whitening Toothpaste 75 ml
    -17%

    Oral-B 3Dwhite Luxe Perfección valkaiseva hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €4,00 5,33 € / 100ml
    Alennushinta €4,00 Normaalihinta €4,84
    Säästät: -€0,84
    5,33 € / 100ml
  • KIN SensiKIN Paste 75 ml
    -16%

    KIN SensiKIN -tahna 75 ml

    Normaalihinta €8,10 10,8 € / 100ml
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €9,70
    Säästät: -€1,60
    10,8 € / 100ml
  • KIN Gingikin B5 Paste 125 ml
    -16%

    KIN Gingikin B5 -tahna 125 ml

    Normaalihinta €9,20 7,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,98
    Säästät: -€1,78
    7,36 € / 100ml
  • VITIS Aloe Vera and Apple Toothpaste 100 ml
    -10%

    VITIS Aloe vera- ja omenahammastahna 100 ml

    Normaalihinta €5,00 5,0 € / 100ml
    Alennushinta €5,00 Normaalihinta €5,58
    Säästät: -€0,58
    5,0 € / 100ml
  • Perio Aid Periodontal Treatment Gel, 75 ml
    -10%

    Perio Aid -parodontaalinen hoitogeeli, 75 ml

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,04
    Säästät: -€1,04
  • KIN Forte Gingival Paste 125 ml
    -8%

    KIN Forte -ienvoide 125 ml

    Normaalihinta €8,50
    Alennushinta €8,50 Normaalihinta €9,22
    Säästät: -€0,72
  • VITIS Gingival Toothpaste 100 ml
    -5%

    VITIS Hammasgeeli ikenille 100 ml

    Normaalihinta €6,50 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €6,50 Normaalihinta €6,84
    Säästät: -€0,34
    6,5 € / 100ml
  • KIN Periokin Hyaluronic 1% Gel 30 ml
    -21%

    KIN Periokin Hyaluronic 1 % geeli 30 ml

    Normaalihinta €18,70 62,33 € / 100ml
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €23,69
    Säästät: -€4,99
    62,33 € / 100ml
  • KIN Care Gel 15 ml
    -16%

    KIN Care -geeli 15 ml

    Normaalihinta €9,70 0,65 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €11,48
    Säästät: -€1,78
    0,65 € / 1ud

We have selected an exclusive range of toothpastes that stand out because they are easy to buy toothpastes, easy to apply and formulated for visible results from the first applications.

What are the benefits of toothpaste products?

They are formulated to help you get better toothpaste and make it easier for you to do things like toothpaste online on a daily basis. In addition, they respond to specific needs such as recommended toothpastes or toothpastes for daily use, while maintaining a high level of safety and efficacy.

Benefits that make a difference

Using toothpastes allows you to enjoy benefits such as effective toothpastes or natural toothpastes, as well as adapting to different types of users thanks to their versatility and tolerance. With quality ingredients and pleasant textures, many of these products are recommended by experts.

Shop with confidence at Farmaciasdirect

Access our online shop and find toothpaste and toothpaste products at one click price. We offer professional service, fast delivery and an up-to-date catalogue so you always have what you need at hand.

Find out more about toothpaste

Don't miss the opportunity to try quality toothpastes, toothpastes without side effects or any other solution in this category. Fast-acting toothpastes, adult toothpastes and pharmacy toothpastes are available here, at the best price and with a full guarantee.