Kokoelma:

Oral hygiene

  • Nano-B Toothbrush Gold Carbon Crystal Colour
    -30%

    Nano-B-hammasharja, kulta-hiili, kristalliväri

    Normaalihinta €11,30
    Alennushinta €11,30 Normaalihinta €16,14
    Säästät: -€4,84
  • VITIS Duplo Orthodontic Protective Wax Orthodontics
    -16%

    VITIS Duplo Orthodontic -suojavaha oikomishoitoon

    Normaalihinta €6,70 6,7 € / 1ud
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €7,93
    Säästät: -€1,23
    6,7 € / 1ud
  • KIN Cariax Gingival Mouth Rinse 500 ml + 100 ml
    -12%

    KIN Cariax Gingival suuvesi 500 ml + 100 ml

    Normaalihinta €9,10 9,1 € / 100ml
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,31
    Säästät: -€1,21
    9,1 € / 100ml
  • Oral-B iO Ultimate Clean Replacement Brush Heads, 2-Pack
    -24%

    Oral-B iO Ultimate Clean -vaihtopäät, 2 kpl:n pakkaus

    Normaalihinta €17,70 8,85 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €23,26
    Säästät: -€5,56
    8,85 € / 1ud
  • Fluocaril Oral Spray Fluocaril Oral Spray 15 ml
    -22%

    Fluocaril-suusuihke Fluocaril 15 ml

    Normaalihinta €3,20 0,21 € / 1ud
    Alennushinta €3,20 Normaalihinta €4,10
    Säästät: -€0,90
    0,21 € / 1ud
  • Oral-B Braun Braun iO3S Electric Toothbrush Ice Blue
    -28%

    Oral-B Braun iO3S -sähköhammasharja, jääsininen

    Normaalihinta €79,50 79,5 € / 1ud
    Alennushinta €79,50 Normaalihinta €110,95
    Säästät: -€31,45
    79,5 € / 1ud
  • Lacer Chlorhexidine Mouthwash 200 ml
    -21%

    Lacer-suuvesi, klooriheksidiini 200 ml

    Normaalihinta €5,80 2,9 € / 100ml
    Alennushinta €5,80 Normaalihinta €7,36
    Säästät: -€1,56
    2,9 € / 100ml
  • Oral-B Braun Electric Toothbrush Pro 1 Black
    -29%

    Oral-B Braun Pro 1 -sähköhammasharja, musta

    Normaalihinta €31,50 31,5 € / 1ud
    Alennushinta €31,50 Normaalihinta €44,59
    Säästät: -€13,09
    31,5 € / 1ud
  • Ozoaqua Ozonated Oil Toothpaste, 75 ml
    -10%

    Ozoaqua - hammasvoide, jossa on otsonoitua öljyä, 75 ml

    Normaalihinta €9,00 12,0 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€1,00
    12,0 € / 100ml
  • Lacer Oros Toothpaste 75 ml
    -25%

    Lacer Oros hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,00 8,0 € / 100ml
    Alennushinta €6,00 Normaalihinta €8,03
    Säästät: -€2,03
    8,0 € / 100ml
  • Oddent Spray Forte 20 ml
    -10%

    Oddent Spray Forte 20 ml

    Normaalihinta €10,50 52,5 € / 100ml
    Alennushinta €10,50 Normaalihinta €11,70
    Säästät: -€1,20
    52,5 € / 100ml
  • Oral-B Braun Spiderman Electric Toothbrush Refills, 4 pcs.
    -27%

    Oral-B Braun Spiderman -sähköhammasharjan vaihtopäät, 4 kpl

    Normaalihinta €13,30 3,33 € / 1ud
    Alennushinta €13,30 Normaalihinta €18,13
    Säästät: -€4,83
    3,33 € / 1ud
  • Lacer Angular Conical Interdental Brush 6 pieces
    -13%

    Lacer kulmikas kartiomainen hammasväliharja, 6 kpl

    Normaalihinta €4,90 0,82 € / 1ud
    Alennushinta €4,90 Normaalihinta €5,60
    Säästät: -€0,70
    0,82 € / 1ud
  • KIN Gingival Complex Paste 75 ml
    -48%

    KIN Gingival Complex -hammasahna 75 ml

    Normaalihinta €7,30
    Alennushinta €7,30 Normaalihinta €13,99
    Säästät: -€6,69
  • PHB Duplo Fluoride & Mint Dental Floss With Wax 2 x 50 M
    -8%

    PHB Duplo hammaslanka, fluori ja minttu, vahattu, 2 x 50 m

    Normaalihinta €6,80 6,8 € / 1ud
    Alennushinta €6,80 Normaalihinta €7,37
    Säästät: -€0,57
    6,8 € / 1ud
  • Lacer Xerolacer Toothpaste 75 ml
    -20%

    Lacer Xerolacer hammastahna 75 ml

    Normaalihinta €6,30 8,4 € / 100ml
    Alennushinta €6,30 Normaalihinta €7,90
    Säästät: -€1,60
    8,4 € / 100ml
  • Corega Super Ultra -voide, erittäin vahva, 40 g
    -10%

    Corega Super Ultra -voide, erittäin vahva, 40 g

    Normaalihinta €9,20 23,0 € / 100gr
    Alennushinta €9,20 Normaalihinta €10,22
    Säästät: -€1,02
    23,0 € / 100gr
  • PHB SENSITIVE ADULT TOOTHBRUSH
    -17%

    PHB AIKUISTEN HAMMASHARJA SENSITIVE

    Normaalihinta €5,40
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,52
    Säästät: -€1,12
  • KIN Sensikin Rinse 500 ml
    -15%

    KIN Sensikin huuhteluaine 500 ml

    Normaalihinta €11,20 2,24 € / 100ml
    Alennushinta €11,20 Normaalihinta €13,16
    Säästät: -€1,96
    2,24 € / 100ml
  • Lacerfresh Gel Duplo, 125 ml
    -26%

    Lacerfresh Gel Duplo, 125 ml

    Normaalihinta €9,00 7,2 € / 100ml
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,10
    Säästät: -€3,10
    7,2 € / 100ml
  • VITIS Duplo Whitening Toothpaste 2x150 ml
    -11%

    VITIS Duplo valkaiseva hammastahna 2 x 150 ml

    Normaalihinta €19,50 6,5 € / 100ml
    Alennushinta €19,50 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€2,50
    6,5 € / 100ml
  • VITIS Adult Hard Toothbrush Access Small Head
    -14%

    VITIS Aikuisten hammasharja, kova, Access, pieni harjaspää

    Normaalihinta €3,90 3,9 € / 1ud
    Alennushinta €3,90 Normaalihinta €4,52
    Säästät: -€0,62
    3,9 € / 1ud
  • Perio Aid Mouthwash Treatment, 150 ml
    -17%

    Perio Aid suuvesi, 150 ml

    Normaalihinta €5,40 3,6 € / 100ml
    Alennushinta €5,40 Normaalihinta €6,53
    Säästät: -€1,13
    3,6 € / 100ml
  • KIN Oralkin Rinse 500ml 2x1
    -48%

    KIN Oralkin suuvesi 500 ml 2x1

    Normaalihinta €7,20 1,44 € / 100ml
    Alennushinta €7,20 Normaalihinta €13,90
    Säästät: -€6,70
    1,44 € / 100ml
  • Isdin Bexident Fresh Breath -suuvesi 500 ml
    -10%

    Isdin Bexident Fresh Breath -suuvesi 500 ml

    Normaalihinta €16,60 3,32 € / 100ml
    Alennushinta €16,60 Normaalihinta €18,44
    Säästät: -€1,84
    3,32 € / 100ml
  • KIN Interdental Brush Ultramicro 0.6
    -30%

    KIN Ultramicro 0,6 -hammasharja

    Normaalihinta €4,40 4,4 € / 1ud
    Alennushinta €4,40 Normaalihinta €6,25
    Säästät: -€1,85
    4,4 € / 1ud
  • Kukident Pro Plus Tasteless Anticomida Barrier, 40 Gr
    -19%

    Kukident Pro Plus mauton ruokahalua hillitsevä suojakerros, 40 g

    Normaalihinta €8,90
    Alennushinta €8,90 Normaalihinta €10,99
    Säästät: -€2,09
  • VITIS Duplo Whitening Toothpaste 2x100 ml - 163860
    -14%

    VITIS Duplo valkaisutahna 2 x 100 ml – 163860

    Normaalihinta €15,20 7,6 € / 100ml
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €17,62
    Säästät: -€2,42
    7,6 € / 100ml
  • Milrosina+ Oral Solution Spray 25 ml
    -17%

    Milrosina+ suunhuuhteluliuos, sumute, 25 ml

    Normaalihinta €10,70 42,8 € / 100ml
    Alennushinta €10,70 Normaalihinta €12,94
    Säästät: -€2,24
    42,8 € / 100ml
  • VITIS Medium Daily Use Toothbrush Pack 4 Units
    -14%

    VITIS Hammasharjasetti, keskikova, päivittäiseen käyttöön, 4 kpl

    Normaalihinta €15,60
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,08
    Säästät: -€2,48