• Rio Parakeets 3Kg
-34%
Rio

Rio Periquitos 3 kg

SKU-koodiRI4602533000081
Rio Periquitos 3 kg on erityisesti papukaijoille ja muille pienille linnuille kehitetty rehu. Tämä rehu tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka pitää linnut terveinä ja aktiivisina. Se sisältää sekoituksen siemeniä, jyviä ja muita luonnollisia ainesosia, jotka täyttävät papukaijojen erityiset ravitsemustarpeet. Lisäksi 3 kg:n pakkaus takaa pitkäaikaisen varaston lintujesi ruokintaan.
Normaalihinta €10,50 3,5 € / 1kg
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,97
Säästät: -€5,47
3,5 € / 1kg
Loppuunmyyty
Rio Parakeets 3Kg
Rio Periquitos 3 kg
Normaalihinta €10,50 3,5 € / 1kg
Alennushinta €10,50 Normaalihinta €15,97
Säästät: -€5,47
3,5 € / 1kg

 

 

Rio Periquitos 3 kg on erityisesti jyrsijöille ja linnuille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa näille lemmikeille tasapainoisen ja kattavan ravinnon ja varmistaa, että ne saavat kaikki terveyden ylläpitämiseen tarvittavat ravintoaineet. Se sisältää sekoituksen siemeniä, jyviä ja muita ainesosia, jotka on valittu vastaamaan papukaijojen ja muiden pienten lintujen erityisiä ravitsemustarpeita. Lisäksi tämä rehu edistää höyhenten kasvua ja vahvistumista sekä vahvojen luiden kehitystä. On tärkeää tarjota tätä rehua osana tasapainoista ruokavaliota lemmikkiesi hyvinvoinnin varmistamiseksi.