• Rio Loros 3Kg
-20%
Rio

Rio Loros 3 kg

SKU-koodiRI4602533000104
Rio Loros on erityisesti papukaijoille ja vastaavan kokoisille linnuille kehitetty rehu. Tämä tuote on saatavana 3 kg:n pakkauksissa, ja se on suunniteltu tarjoamaan tasapainoista ja täysipainoista ravintoa näille lemmikeille. Korkealaatuisista raaka-aineista sekä siemenistä, jyvistä ja hedelmistä koostuvan sekoituksen ansiosta Rio Loros takaa terveellisen ja herkullisen ruokavalion papukaijoillesi ja muille linnuille.
Normaalihinta €12,70 4,23 € / 1kg
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,86
Säästät: -€3,16
4,23 € / 1kg
Rio Loros 3Kg
Rio Loros 3 kg
Normaalihinta €12,70 4,23 € / 1kg
Alennushinta €12,70 Normaalihinta €15,86
Säästät: -€3,16
4,23 € / 1kg

 

 

Rio Loros 3 kg on erityisesti papukaijoille ja vastaavan kokoisille linnuille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää näiden lemmikkien ravitsemustarpeet. Se on valmistettu korkealaatuisista ainesosista, jotka edistävät lintujen terveyttä ja hyvinvointia. Rio Loros 3 kg sisältää runsaasti vitamiineja, kivennäisaineita ja proteiineja, jotka vahvistavat immuunijärjestelmää ja auttavat ylläpitämään kiiltävää ja terveellistä höyhenpeitettä. Lisäksi 3 kg:n pakkaus takaa pitkäkestoisen ruokintavaraston papukaijoillesi ja muille linnuillesi.