• Rio Loros 500Gr
-41%
Rio

Rio Loros 500 g

SKU-koodiRI4602533781133
Rio Loros 500 g on erityisesti papukaijoille ja linnuille kehitetty rehu. Se sisältää siemen- ja jyväsekoitusta, joka tarjoaa tasapainoiseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Tuote on runsaasti vitamiineja ja kivennäisaineita, mikä auttaa ylläpitämään lintujen terveyttä ja hyvinvointia. Lisäksi 500 gramman pakkaus on ihanteellinen ruoan tuoreuden ja laadun säilyttämiseksi.
Normaalihinta €2,40 4,8 € / 1kg
Alennushinta €2,40 Normaalihinta €4,07
Säästät: -€1,67
4,8 € / 1kg
Rio Loros 500Gr
Rio Loros 500 g
Normaalihinta €2,40 4,8 € / 1kg
Alennushinta €2,40 Normaalihinta €4,07
Säästät: -€1,67
4,8 € / 1kg

 

 

Rio Loros 500 g on erityisesti jyrsijöille ja linnuille kehitetty rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon lemmikkiesi terveyden ja hyvinvoinnin ylläpitämiseksi. Se on valmistettu korkealaatuisista raaka-aineista, jotka täyttävät jyrsijöiden ja lintujen, kuten papukaijojen ja undulaattien, erityiset ravitsemustarpeet. Rio Loros 500Gr on ihanteellinen valinta, kun haluat varmistaa lemmikeillesi asianmukaisen ja monipuolisen ruokavalion, joka edistää kasvua ja luuston vahvistumista, kiiltävää höyhenpeitettä sekä yleistä terveyttä.