• Rio Pericos 500Gr
-40%
Rio

Rio Pericos 500 g

SKU-koodiRI4602533781102
Rio Pericos 500Gr on erityisesti jyrsijöille suunniteltu ruoka. Se sisältää ravinteikkaita ainesosia, jotka tarjoavat tasapainoiseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Tämä tuote on ihanteellinen lemmikkiesi terveyden ja aktiivisuuden ylläpitämiseen.
Normaalihinta €2,10 4,2 € / 1kg
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,48
Säästät: -€1,38
4,2 € / 1kg
Rio Pericos 500Gr
Rio Pericos 500 g
Normaalihinta €2,10 4,2 € / 1kg
Alennushinta €2,10 Normaalihinta €3,48
Säästät: -€1,38
4,2 € / 1kg

 

 

Rio Pericos 500 g on erityisesti jyrsijöille ja linnuille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa näille lemmikeille tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka auttaa niitä pysymään terveinä ja aktiivisina. Se sisältää sekoituksen luonnollisia ainesosia ja välttämättömiä vitamiineja, jotka edistävät luiden, höyhenten ja hampaiden kasvua ja vahvistumista. Lisäksi sen houkutteleva rakenne ja maku tekevät siitä eläimille vastustamattoman, mikä herättää niiden ruokahalua ja varmistaa riittävän ravintoaineiden saannin.