• Rio Mani 150Gr
-32%
Rio

Rio Mani 150 g

SKU-koodiRI4602533786312
Rio Mani 150Gr on jyrsijöille tarkoitettu rehu. Se on korkealaatuista maapähkinää sisältävä seos, joka tarjoaa näiden lemmikkien kasvulle ja kehitykselle välttämättömiä ravintoaineita. Tämä tuote on ihanteellinen jyrsijöidesi tasapainoisen ja terveellisen ruokavalion ylläpitämiseen.
Normaalihinta €1,50 10,0 € / 1kg
Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,21
Säästät: -€0,71
10,0 € / 1kg
Rio Mani 150Gr
Rio Mani 150 g
Normaalihinta €1,50 10,0 € / 1kg
Alennushinta €1,50 Normaalihinta €2,21
Säästät: -€0,71
10,0 € / 1kg

 

 

Rio Mani 150 g on tuote, jota käytetään jyrsijöiden ja lintujen ruokinnassa. Se on korkealaatuista maapähkinää sisältävä seos, joka tarjoaa näiden lemmikkien kasvulle ja kehitykselle välttämättömiä ravintoaineita. Tämä tuote on proteiinin ja terveellisten rasvojen lähde, jotka auttavat ylläpitämään tasapainoista ruokavaliota ja edistävät eläinten terveyttä. Lisäksi Rio Mani 150Gr on herkullinen ja maukas vaihtoehto, josta lemmikkisi tulevat varmasti pitämään.