• Rio Pericos 3Kg
-39%
Rio

Rio Pericos 3 kg

SKU-koodiRI4602533000098
Rio Pericos 3 kg on erityisesti jyrsijöille kehitetty rehu. Se sisältää siemen- ja jyväsekoitusta, joka tarjoaa tasapainoiseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Tämä tuote on ihanteellinen lemmikkiesi terveyden ja aktiivisuuden ylläpitämiseen.
Normaalihinta €11,00 3,67 € / 1kg
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,10
Säästät: -€7,10
3,67 € / 1kg
Rio Pericos 3Kg
Rio Pericos 3 kg
Normaalihinta €11,00 3,67 € / 1kg
Alennushinta €11,00 Normaalihinta €18,10
Säästät: -€7,10
3,67 € / 1kg

 

 

Rio Pericos on erityisesti jyrsijöille ja linnuille kehitetty rehu. Tuote on saatavana 3 kg:n pakkauksissa, ja se on suunniteltu tarjoamaan näille lemmikeille tasapainoista ja kattavaa ravintoa. Se sisältää korkealaatuisten ainesosien sekoitusta, johon kuuluu jyviä, siemeniä ja vihanneksia, jotka ovat välttämättömiä jyrsijöiden ja lintujen terveydelle ja hyvinvoinnille. Rio Pericos auttaa ylläpitämään kiiltävää turkkia, tervettä ihoa ja vahvaa immuunijärjestelmää. Lisäksi sen rakenne ja maku ovat näille lemmikeille vastustamattomia, mikä kannustaa niitä syömään ja nauttimaan tasapainoisesta ruokavaliosta.