• Rio Grano De Pajaro 520Gr
-31%
Rio

Rio Grano De Pajaro 520 g

SKU-koodiRI4602533781423
Rio Grano De Pajaro 520 g on erityisesti jyrsijöille suunniteltu rehu. Tämä tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravitsemuksen, joka pitää lemmikkisi terveinä ja aktiivisina. Laadukkaista raaka-aineista valmistettu rehu sisältää runsaasti vitamiineja ja kivennäisaineita, jotka ovat välttämättömiä jyrsijöidesi hyvinvoinnille.
Normaalihinta €3,10 5,96 € / 1kg
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,50
Säästät: -€1,40
5,96 € / 1kg
Rio Grano De Pajaro 520Gr
Rio Grano De Pajaro 520 g
Normaalihinta €3,10 5,96 € / 1kg
Alennushinta €3,10 Normaalihinta €4,50
Säästät: -€1,40
5,96 € / 1kg

 

 

Rio Grano De Pajaro 520 g on erityisesti jyrsijöille ja linnuille suunniteltu rehu. Tuote koostuu jyvien ja siementen sekoituksesta, joka tarjoaa tasapainoiseen ja terveelliseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Rehu on rikastettu vitamiineilla ja kivennäisaineilla, jotka edistävät lintujen ja jyrsijöiden hyvinvointia ja kehitystä. Sitä käytetään näiden lemmikkien päivittäisenä ravintona, ja se tarjoaa niille välttämättömiä ravintoaineita, joita ne tarvitsevat pysyäkseen terveinä ja aktiivisina.