• Rio Loros 20Kg
-41%
Rio

Rio Loros 20 kg

SKU-koodiRI4602533786114
Rio Loros 20 kg on erityisesti papukaijoille ja linnuille kehitetty rehu. Se sisältää tasapainoisen sekoituksen siemeniä, jyviä ja hedelmiä, jotka tarjoavat terveelliseen ruokavalioon tarvittavat ravintoaineet. Tämä rehu edistää lintujen terveyttä ja hyvinvointia auttamalla niitä säilyttämään kiiltävän höyhenpeitteen ja vahvan immuunijärjestelmän. Se on ihanteellinen valinta papukaijojesi ja lintujesi onnellisuuden ja terveyden ylläpitämiseen.
Normaalihinta €60,87 3,04 € / 1kg
Alennushinta €60,87 Normaalihinta €102,31
Säästät: -€41,44
3,04 € / 1kg
Loppuunmyyty
Rio Loros 20Kg
Rio Loros 20 kg
Normaalihinta €60,87 3,04 € / 1kg
Alennushinta €60,87 Normaalihinta €102,31
Säästät: -€41,44
3,04 € / 1kg

 

 

Rio Loros 20 kg on erityisesti papukaijoille ja linnuille suunniteltu rehu. Tuote tarjoaa tasapainoisen ja kattavan ravinnon, joka täyttää näiden lemmikkien ravitsemustarpeet. Se on valmistettu korkealaatuisista ainesosista, jotka edistävät lintujen terveyttä ja hyvinvointia. Rio Loros 20 kg sisältää sekoituksen siemeniä, jyviä ja kuivattuja hedelmiä, jotka tarjoavat immuunijärjestelmälle ja yleiselle terveydelle välttämättömiä vitamiineja, kivennäisaineita ja antioksidantteja. Tämä rehu auttaa myös ylläpitämään kiiltävää höyhenpeitettä ja hyvää ruoansulatusta. Se on ihanteellinen valinta papukaijojesi ja lintujesi onnellisuuden ja terveyden ylläpitämiseen.