• Miniland Thermibag Mediterranean 500Ml
-32%

Miniland Thermibag Mediterranean 500 ml

SKU-koodiMI8413082893316

500 ml:n lämpöeristetty pussi. Mediterranean.

Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml
Miniland Thermibag Mediterranean 500Ml
Miniland Thermibag Mediterranean 500 ml
Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml

 

 

Lisäeristekerros termospulloille, joka suojaa niitä ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja auttaa pitämään juomien lämpötilan tasaisena.

Iloinen lisä kaiken kokoisiin termospulloihin. Thermibag-eristyssuojat on suunniteltu erityisesti noin 350 ml:n ja 500 ml:n termospulloille mallista riippuen. Lisäksi ne sopivat erinomaisesti käytettäväksi yhdessä Minilandin thermy mediterranean -termospullojen kanssa. Kestäviä materiaaleja parempaan suojaan Valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista, jotka parantavat termospullon kestävyyttä kulutusta vastaan ja suojaavat sitä iskuilta ja naarmuilta.

Mukaan minne tahansa Vanhemmat voivat valita kullekin termospullolle parhaiten sopivan koon ja ottaa sen mukaan minne tahansa.

Täydellinen matkalle tai kun vauva jätetään toisen henkilön hoitoon. Lisäksi laukussa on kahva, jonka avulla sen voi ripustaa vaunuun mukavasti. Yläosassa vetoketjullinen aukko Lämpölaukun yläosassa sijaitsevan vetoketjullisen aukon ansiosta termospulloa voi käyttää kätevästi ilman, että sitä tarvitsee ottaa laukusta pois.