• Miniland Thermibag Palms 500Ml
-32%

Miniland Thermibag Palms 500 ml

SKU-koodiMI8413082894528

500 ml:n lämpöeristetty pussi. Palms.

Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml
Miniland Thermibag Palms 500Ml
Miniland Thermibag Palms 500 ml
Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml

 

 

Auttaa pitämään lämpötilan vakaana. Lisäeristekerros termospulloille, joka suojaa niitä ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja auttaa pitämään juomien lämpötilan vakaana. Iloinen lisä kaiken kokoisiin termospulloihin

Thermibag-eristyssuojat on suunniteltu erityisesti termospulloille ja juomapulloille, joiden tilavuus on mallista riippuen noin 500 ml, ja niiden kahden eri värivaihtoehdon ansiosta termospullot ja juomapullot voidaan koristella vanhempien suosikkivärillä. Lisäksi ne sopivat erinomaisesti käytettäväksi yhdessä Minilandin thermy-termospullojen ja juomapullojen kanssa. Kestäviä materiaaleja parempaan suojaan Valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista, jotka parantavat termospullojen ja juomapullojen suojaa kulutusta vastaan ja suojaavat niitä iskuilta ja naarmuilta. Mukaan minne tahansa

Vanhemmat voivat viedä termospullonsa tai juomapullonsa mihin tahansa. Täydellinen matkalle tai kun vauva jätetään toisen henkilön hoitoon. Lisäksi pussissa on kahva, jonka avulla sen voi ripustaa vaunuun mukavasti. Yläosassa vetoketjullinen aukko Lämpöpussin yläosassa olevan vetoketjullisen aukon ansiosta termospulloa tai juomapulloa voi käyttää kätevästi ilman, että sitä tarvitsee ottaa pussista pois.