• Miniland Thermibag Rose 500Ml
-20%

Miniland Thermibag Rose 500 ml

SKU-koodiMI8413082892432
Thermibag Rosé -eristyspussi, 500 ml
Normaalihinta €11,59 2,32 € / 100ml
Alennushinta €11,59 Normaalihinta €14,50
Säästät: -€2,91
2,32 € / 100ml
Miniland Thermibag Rose 500Ml
Miniland Thermibag Rose 500 ml
Normaalihinta €11,59 2,32 € / 100ml
Alennushinta €11,59 Normaalihinta €14,50
Säästät: -€2,91
2,32 € / 100ml

 

 
Käytännöllinen lämpöeristetty laukku 500 ml:n termospulloille ja tuttipulloille. Se tarjoaa ylimääräisen eristyskerroksen, joka suojaa termospulloja ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja pitää niiden lämpötilan vakaana pidempään.