• Miniland Thermibag Rose 700Ml
-34%

Miniland Thermibag Rose 700 ml

SKU-koodiMI8413082894801

Lämpöeristetty laukku kiinteiden aineiden termospulloille ja tarvikkeille.

Normaalihinta €14,78 2,11 € / 100ml
Alennushinta €14,78 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€7,75
2,11 € / 100ml
Miniland Thermibag Rose 700Ml
Miniland Thermibag Rose 700 ml
Normaalihinta €14,78 2,11 € / 100ml
Alennushinta €14,78 Normaalihinta €22,53
Säästät: -€7,75
2,11 € / 100ml

 

 

Auttaa pitämään lämpötilan vakaana. Lisäeristekerros termospulloille, joka suojaa niitä ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja auttaa pitämään juomien lämpötilan vakaana. Iloinen lisä kaiken kokoisiin kiinteiden aineiden termospulloihin ja tarvikkeisiin

Thermibag-eristyssuojat on suunniteltu enintään 700 ml:n kiinteiden ruokien termospulloille ja muille tarvikkeille, kuten ruokalapuille tai ruokailuvälineille. Ne sopivat erinomaisesti käytettäväksi yhdessä Minilandin Food Thermy- ja Thermetic-tuotteiden kanssa. Lisäksi kahden eri värivaihtoehdon ansiosta termospullot voidaan koristella vanhempien suosikkivärillä.

Kestävät materiaalit takaavat paremman suojan Valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista, jotka parantavat termospullon kestävyyttä kulutusta vastaan ja suojaavat sitä iskuilta ja naarmuilta. Voit ottaa sen mukaan minne tahansa.

Ihanteellinen koko, jotta sen voi ottaa mukaan minne tahansa. Täydellinen matkoille tai silloin, kun vauva jätetään toisen henkilön hoitoon. Lisäksi laukussa on kahva, jonka avulla sen voi ripustaa vaunuun mukavasti. Yläosassa vetoketjullinen aukko Lämpölaukun yläosassa sijaitsevan vetoketjullisen aukon ansiosta termospulloa voi käyttää kätevästi ilman, että sitä tarvitsee ottaa laukusta pois.