• Miniland Thermibag Azure 500Ml
-36%

Miniland Thermibag Azure 500 ml

SKU-koodiMI8413082892418
Thermibag Azure 500 ml:n lämpöeristetty pussi
Normaalihinta €9,29 1,86 € / 100ml
Alennushinta €9,29 Normaalihinta €14,50
Säästät: -€5,21
1,86 € / 100ml
Miniland Thermibag Azure 500Ml
Miniland Thermibag Azure 500 ml
Normaalihinta €9,29 1,86 € / 100ml
Alennushinta €9,29 Normaalihinta €14,50
Säästät: -€5,21
1,86 € / 100ml

 

 
Käytännöllinen lämpöeristyskassi 500 ml:n termospulloille ja tuttipulloille. Se tarjoaa ylimääräisen eristyskerroksen, joka suojaa termospulloja ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja pitää niiden lämpötilan vakaana pidempään.