• Miniland Thermibag Rose 350Ml
-36%

Miniland Thermibag Rose 350 ml

SKU-koodiMI8413082892425
Thermibag Rosé -lämpöeristyspussi, 350 ml
Normaalihinta €8,59 2,45 € / 100ml
Alennushinta €8,59 Normaalihinta €13,50
Säästät: -€4,91
2,45 € / 100ml
Miniland Thermibag Rose 350Ml
Miniland Thermibag Rose 350 ml
Normaalihinta €8,59 2,45 € / 100ml
Alennushinta €8,59 Normaalihinta €13,50
Säästät: -€4,91
2,45 € / 100ml

 

 
Käytännöllinen lämpöeristetty laukku 350 ml:n termospulloille ja tuttipulloille. Se tarjoaa ylimääräisen eristyskerroksen, joka suojaa termospulloja ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja auttaa siten säilyttämään niiden lämpötilan pidempään.