• Miniland Thermibag Leaves 500Ml
-32%

Miniland Thermibag Leaves 500 ml

SKU-koodiMI8413082894535

500 ml:n lämpöeristetty pussi. Leaves.

Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml
Miniland Thermibag Leaves 500Ml
Miniland Thermibag Leaves 500 ml
Normaalihinta €10,19 2,04 € / 100ml
Alennushinta €10,19 Normaalihinta €14,90
Säästät: -€4,71
2,04 € / 100ml

 

 

Auttaa pitämään lämpötilan vakaana. Lisäeristekerros termospulloille, joka suojaa niitä ympäristön lämpötilan vaihteluilta ja auttaa pitämään juomien lämpötilan vakaana. Iloinen lisä kaiken kokoisiin termospulloihin

Thermibag-eristyssuojat on suunniteltu erityisesti termospulloille ja juomapulloille, joiden tilavuus on mallista riippuen noin 500 ml, ja niiden kahden eri värivaihtoehdon ansiosta termospullot ja juomapullot voidaan koristella vanhempien suosikkivärillä.

Lisäksi ne sopivat erinomaisesti käytettäväksi yhdessä Minilandin thermy-termospullojen ja juomapullojen kanssa. Kestäviä materiaaleja parempaan suojaukseen Valmistettu erittäin kestävistä materiaaleista, jotka parantavat termospullojen ja juomapullojen kestävyyttä kulutusta vastaan ja suojaavat niitä iskuilta ja naarmuilta. Mukana minne tahansa Vanhemmat voivat ottaa termospullon tai juomapullon mukaan minne tahansa. Täydellinen ratkaisu matkoille tai silloin, kun vauva jätetään toisen henkilön hoitoon. Lisäksi laukussa on kahva, jonka avulla sen voi ripustaa vaunuun mukavasti. Yläosassa vetoketjullinen aukko Lämpölaukun yläosassa sijaitsevan vetoketjullisen aukon ansiosta termospulloa tai juomapulloa voi käyttää mukavasti ilman, että niitä tarvitsee ottaa laukusta pois.