Kokoelma:

Digestive disorders

  • Kijimea Irritable Colon Pro, 84 Capsules
    -18%

    Kijimea Colon Irritable Pro, 84 kapselia

    Normaalihinta €78,50 0,93 € / 1ud
    Alennushinta €78,50 Normaalihinta €96,01
    Säästät: -€17,51
    0,93 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel Pro 28 capsules
    -25%

    Kijimea Colon Irritable Pro 28 kapselia

    Normaalihinta €32,60 1,16 € / 1ud
    Alennushinta €32,60 Normaalihinta €43,22
    Säästät: -€10,62
    1,16 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Colon Pro 14 capsules
    -10%

    Kijimea Colon Irritable Pro 14 kapselia

    Normaalihinta €19,80 1,41 € / 1ud
    Alennushinta €19,80 Normaalihinta €22,00
    Säästät: -€2,20
    1,41 € / 1ud
  • Kijimea Irritable Bowel 28 capsules
    -34%

    Kijimea Ärtynyt paksusuoli 28 kapselia

    Normaalihinta €25,80 0,92 € / 1ud
    Alennushinta €25,80 Normaalihinta €39,24
    Säästät: -€13,44
    0,92 € / 1ud
  • Jellybell Megaleon C, 60 Capsules
    -10%

    Jellybell Megaleon C, 60 kapselia

    Normaalihinta €35,90 0,6 € / 1ud
    Alennushinta €35,90 Normaalihinta €39,93
    Säästät: -€4,03
    0,6 € / 1ud
  • Izalo Oxizal , 30 sachets
    -20%

    Izalo Oxizal, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,40 0,61 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €23,01
    Säästät: -€4,61
    0,61 € / 1ud
  • Integralia Carbon Plus , 60 capsules
    -18%

    Integralia Carbon Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €9,90 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €9,90 Normaalihinta €12,03
    Säästät: -€2,13
    0,17 € / 1ud
  • Herbora Regulax Doypack, 100 Gr
    -10%

    Herbora Regulax Doypack, 100 g

    Normaalihinta €8,00 8,0 € / 100gr
    Alennushinta €8,00 Normaalihinta €8,87
    Säästät: -€0,87
    8,0 € / 100gr
  • Granero S Pancreogran Complex , 585 mg tablets
    -17%

    Granero S Pancreogran Complex, 585 tablettia, mg

    Normaalihinta €28,40 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €28,40 Normaalihinta €34,25
    Säästät: -€5,85
    0,05 € / 1ud
  • Granero S Organic Ginger 500 Mg , 90 capsules
    -26%

    Granero S Luomuintern 500 mg, 90 kapselia

    Normaalihinta €13,40 0,15 € / 1ud
    Alennushinta €13,40 Normaalihinta €17,99
    Säästät: -€4,59
    0,15 € / 1ud
  • Gavinatura Indigestion and Heartburn Relief, 14 Tablets
    -22%

    Gavinatura – helpotusta ruoansulatushäiriöihin ja närästykseen, 14 tablettia

    Normaalihinta €7,50 0,54 € / 1ud
    Alennushinta €7,50 Normaalihinta €9,58
    Säästät: -€2,08
    0,54 € / 1ud
  • Gallexier Herbal Syrup Formula 250 ml
    -13%

    Gallexier Formula Herbal -siirappi 250 ml

    Normaalihinta €15,00 6,0 € / 100ml
    Alennushinta €15,00 Normaalihinta €17,29
    Säästät: -€2,29
    6,0 € / 100ml
  • Forza Vita Quintessence Peppermint, 10 Ml
    -17%

    Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml

    Normaalihinta €28,10 281,0 € / 100ml
    Alennushinta €28,10 Normaalihinta €33,84
    Säästät: -€5,74
    281,0 € / 100ml
  • Physioenema 250 ml
    -6%

    Fisioenema 250 ml

    Normaalihinta €7,70 3,08 € / 100ml
    Alennushinta €7,70 Normaalihinta €8,21
    Säästät: -€0,51
    3,08 € / 100ml
  • Fenioux Mare's Milk 280 Mg , 200 capsules
    -31%

    Fenioux Leche Yegua 280 mg, 200 kapselia

    Normaalihinta €40,60 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €40,60 Normaalihinta €58,95
    Säästät: -€18,35
    0,2 € / 1ud
  • Erlingen Defined 93A , 60 capsules
    -16%

    Erlingen Definido 93A, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,20 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,20 Normaalihinta €33,42
    Säästät: -€5,22
    0,47 € / 1ud
  • Erlingen Base 4 , 60 tablets
    -15%

    Erlingen Base 4, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €30,87
    Säästät: -€4,57
    0,44 € / 1ud
  • Erlingen Base 2E, 60 Tablets
    -25%

    Erlingen Base 2E, 60 tablettia

    Normaalihinta €26,30 0,44 € / 1ud
    Alennushinta €26,30 Normaalihinta €35,04
    Säästät: -€8,74
    0,44 € / 1ud
  • Equisalud Yap 02 Stomach Pancreas, 31 Ml
    -25%

    Equisalud Yap 02 Vatsa ja haima, 31 ml

    Normaalihinta €14,30 46,13 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €19,04
    Säästät: -€4,74
    46,13 € / 100ml
  • Equisalud Vibroextract Earth, 50 Ml
    -26%

    Equisalud Vibroextract Tierra, 50 ml

    Normaalihinta €22,70 45,4 € / 100ml
    Alennushinta €22,70 Normaalihinta €30,88
    Säästät: -€8,18
    45,4 € / 100ml
  • Equisalud Microbiota Saccaromyces Boulardii, 60 Capsules
    -26%

    Equisalud Microbiota Saccharomyces boulardii, 60 kapselia

    Normaalihinta €33,90 0,57 € / 1ud
    Alennushinta €33,90 Normaalihinta €45,77
    Säästät: -€11,87
    0,57 € / 1ud
  • Equisalud Microbiota Inflamadig , 60 capsules
    -23%

    Equisalud Microbiota Inflamadig, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,70 0,46 € / 1ud
    Alennushinta €27,70 Normaalihinta €35,99
    Säästät: -€8,29
    0,46 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest, 180 Capsules
    -22%

    Equisalud Holoram Digest, 180 kapselia

    Normaalihinta €83,93 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €83,93 Normaalihinta €107,02
    Säästät: -€23,09
    0,47 € / 1ud
  • Equisalud Holoram Digest 580 Mg , 60 capsules
    -20%

    Equisalud Holoram Digest 580 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €30,00 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €30,00 Normaalihinta €37,64
    Säästät: -€7,64
    0,5 € / 1ud
  • Equisalud Holopai 31M, 3 Litres
    -22%

    Equisalud Holopai 31M, 3 litraa

    Normaalihinta €14,10 0,47 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €18,14
    Säästät: -€4,04
    0,47 € / 100ml
  • Equisalud Holofungi Lion's Mane, 50 Capsules
    -22%

    Equisalud Holofungi Melena De Leon, 50 kapselia

    Normaalihinta €33,20 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €33,20 Normaalihinta €42,67
    Säästät: -€9,47
    0,66 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Mugwort 100 Mg , 60 capsules
    -19%

    Equisalud Holofit Artemisa 100 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,70 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,70 Normaalihinta €21,88
    Säästät: -€4,18
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Wormwood 350 Mg, 50 Capsules
    -25%

    Equisalud Holofit Koiruoho 350 mg, 50 kapselia

    Normaalihinta €15,20 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €15,20 Normaalihinta €20,40
    Säästät: -€5,20
    0,3 € / 1ud
  • Equisalud Holoextract Parasistop, 50 Ml
    -25%

    Equisalud Holoextract Parasistop, 50 ml

    Normaalihinta €15,70 31,4 € / 100ml
    Alennushinta €15,70 Normaalihinta €21,04
    Säästät: -€5,34
    31,4 € / 100ml
  • Equisalud Ayurveda Triphala , 50 capsules
    -23%

    Equisalud Ayurveda Triphala, 50 kapselia

    Normaalihinta €14,50 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €14,50 Normaalihinta €18,72
    Säästät: -€4,22
    0,29 € / 1ud