Kokoelma:

Supplements for constipation

  • Dietisa Evacumax , 150 grams
    -16%

    Dietisa Evacumax, 150 g

    Normaalihinta €11,90 7,93 € / 100gr
    Alennushinta €11,90 Normaalihinta €14,21
    Säästät: -€2,31
    7,93 € / 100gr
  • Dismag Natural Epsom Salts, 300 g
    -45%

    Dismag Sales Epsom Naturales, 300 g

    Normaalihinta €6,70 2,23 € / 100gr
    Alennushinta €6,70 Normaalihinta €12,29
    Säästät: -€5,59
    2,23 € / 100gr
  • Health Aid Kelp Algae, 240 Tablets
    -26%

    Health Aid Kelp -merilevä, 240 tablettia

    Normaalihinta €17,00 17,0 € / 1ud
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €23,07
    Säästät: -€6,07
    17,0 € / 1ud
  • Sandoz Bienestar Bifidus Single Dose 10 sachets
    -9%

    Sandoz Bienestar Bifidus Yksiannos 10 pussia

    Normaalihinta €9,10 0,91 € / 1ud
    Alennushinta €9,10 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€0,90
    0,91 € / 1ud
  • Sotya Cascara Sagrada 100 Mg, 30 + 30 Tablets
    -24%

    Sotya Cascara Sagrada 100 mg, 30 + 30 tablettia

    Normaalihinta €2,90 0,05 € / 1ud
    Alennushinta €2,90 Normaalihinta €3,82
    Säästät: -€0,92
    0,05 € / 1ud
  • Vilardell Digest Transit 14 sachets
    -27%

    Vilardell Digest Transit 14 pussia

    Normaalihinta €9,70 0,69 € / 1ud
    Alennushinta €9,70 Normaalihinta €13,31
    Säästät: -€3,61
    0,69 € / 1ud
  • Vilardell Digest Melax 6 Microenemas
    -26%

    Vilardell Digest Melax 6 mikroperäruiskeet

    Normaalihinta €7,40 7,4 € / 1ud
    Alennushinta €7,40 Normaalihinta €10,00
    Säästät: -€2,60
    7,4 € / 1ud
  • Vilardell Digest Bilax 30 tablets
    -17%

    Vilardell Digest Bilax 30 tablettia

    Normaalihinta €8,70 0,29 € / 1ud
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €10,52
    Säästät: -€1,82
    0,29 € / 1ud
  • Soria Natural Dandelion Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural - leijonankynsiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €9,68 19,36 € / 100ml
    Alennushinta €9,68 Normaalihinta €10,75
    Säästät: -€1,07
    19,36 € / 100ml
  • Soria Natural Artichoke Extract S Xxi, 50 Ml
    -10%

    Soria Natural Artisokkiuute S XXI, 50 ml

    Normaalihinta €7,92 15,84 € / 100ml
    Alennushinta €7,92 Normaalihinta €8,80
    Säästät: -€0,88
    15,84 € / 100ml
  • Serpens Feu Vegetal La Carqueja , 90 capsules
    -29%

    Serpens Feu Vegetal La Carqueja, 90 kapselia

    Normaalihinta €25,60 0,28 € / 1ud
    Alennushinta €25,60 Normaalihinta €36,14
    Säästät: -€10,54
    0,28 € / 1ud
  • Schoenenbe Mana Fig Juice, 200 Ml
    -18%

    Schoenenbe Higo Mana -mehu, 200 ml

    Normaalihinta €15,60 7,8 € / 100ml
    Alennushinta €15,60 Normaalihinta €18,94
    Säästät: -€3,34
    7,8 € / 100ml
  • Santiveri Mast-Lax Pot 75Gr.
    -14%

    Santiveri Mast-Lax, 75 g:n purkki.

    Normaalihinta €5,30 7,07 € / 100gr
    Alennushinta €5,30 Normaalihinta €6,15
    Säästät: -€0,85
    7,07 € / 100gr
  • Sakai Digescap 450 Mg, 60 Capsules
    -21%

    Sakai Digescap 450 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €10,00 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €10,00 Normaalihinta €12,73
    Säästät: -€2,73
    0,17 € / 1ud
  • Plameca Laxoflash , 30 capsules
    -25%

    Plameca Laxoflash, 30 kapselia

    Normaalihinta €6,90 0,23 € / 1ud
    Alennushinta €6,90 Normaalihinta €9,25
    Säästät: -€2,35
    0,23 € / 1ud
  • Roha Max, Pack 2x130 gr
    -7%

    Roha Max, 2 x 130 g:n pakkaus

    Normaalihinta €28,60 11,0 € / 100gr
    Alennushinta €28,60 Normaalihinta €30,74
    Säästät: -€2,14
    11,0 € / 100gr
  • Botánicapharma Pack 2 units of Aloe Vera 120 tablets
    -35%

    Botánicapharma-pakkaus, 2 kpl, Aloe Vera, 120 tablettia

    Normaalihinta €18,70 0,08 € / 1ud
    Alennushinta €18,70 Normaalihinta €28,70
    Säästät: -€10,00
    0,08 € / 1ud
  • Ortis Fruit & Fibre Forte, 24 Cubes
    -17%

    Ortis Frutas & Fibras Forte, 24 kuutiota

    Normaalihinta €16,20 16,2 € / 1ud
    Alennushinta €16,20 Normaalihinta €19,58
    Säästät: -€3,38
    16,2 € / 1ud
  • Ortis Fruits & Fibres Classic, 30 Tablets
    -16%

    Ortis Frutas & Fibras Clasico, 30 tablettia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €17,83
    Säästät: -€2,93
    0,5 € / 1ud
  • Nutergia Ergyprotect Plus , 30 sachets
    -12%

    Nutergia Ergyprotect Plus, 30 annospussia

    Normaalihinta €18,90 0,63 € / 1ud
    Alennushinta €18,90 Normaalihinta €21,52
    Säästät: -€2,62
    0,63 € / 1ud
  • NS Florabiotic Laxatives 12 Envelopes
    -10%

    NS Florabiotic -laksatiivit, 12 annospussia

    Normaalihinta €12,70 1,06 € / 1ud
    Alennushinta €12,70 Normaalihinta €14,11
    Säästät: -€1,41
    1,06 € / 1ud
  • Novadiet Senina, 18 Sticks
    -23%

    Novadiet Senina, 18 annospussia

    Normaalihinta €9,30 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €9,30 Normaalihinta €12,05
    Säästät: -€2,75
    0,52 € / 1ud
  • Novadiet Novacilus, 30 Capsules
    -16%

    Novadiet Novacilus, 30 kapselia

    Normaalihinta €15,90 0,53 € / 1ud
    Alennushinta €15,90 Normaalihinta €18,93
    Säästät: -€3,03
    0,53 € / 1ud
  • Novadiet Nodagas, 48 Capsules
    -18%

    Novadiet Nodagas, 48 kapselia

    Normaalihinta €11,40 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €13,94
    Säästät: -€2,54
    0,24 € / 1ud
  • Naturmil Cascara Sagrada 500 Mg , 90 tablets
    -17%

    Naturmil Cascara Sagrada 500 mg, 90 tablettia

    Normaalihinta €7,90 0,09 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €9,57
    Säästät: -€1,67
    0,09 € / 1ud
  • Nature Essential Aloe Vera , 60 tablets
    -19%

    Nature Essential Aloe Vera, 60 tablettia

    Normaalihinta €6,20 0,1 € / 1ud
    Alennushinta €6,20 Normaalihinta €7,67
    Säästät: -€1,47
    0,1 € / 1ud
  • Natura Premium Hemp Seed Unpeeled Comestib Bio , 550 g
    -32%

    Natura Premium Kuorimaton ruokakäyttöön tarkoitettu luomuhampunsiemen, 550 g

    Normaalihinta €8,70 1,58 € / 100gr
    Alennushinta €8,70 Normaalihinta €12,75
    Säästät: -€4,05
    1,58 € / 100gr
  • Natura Premium Hemp Seed Unpeeled Comesti Bio , 125 gr
    -48%

    Natura Premium -hampunsiemenet, kuorimattomat, Comesti Bio, 125 g

    Normaalihinta €2,60 2,08 € / 100gr
    Alennushinta €2,60 Normaalihinta €4,98
    Säästät: -€2,38
    2,08 € / 100gr
  • Natura Premium Organic Edible Peeled Hemp Seed, 600 g
    -27%

    Natura Premium Kuorittu, syötävä luomuhamppu, 600 g

    Normaalihinta €20,40 3,4 € / 100gr
    Alennushinta €20,40 Normaalihinta €27,85
    Säästät: -€7,45
    3,4 € / 100gr
  • Natura Premium Organic Edible Peeled Hemp Seed, 125 g
    -25%

    Natura Premium -kuorittu, syötävä luomuhampunsiemen, 125 g

    Normaalihinta €5,90 4,72 € / 100gr
    Alennushinta €5,90 Normaalihinta €7,88
    Säästät: -€1,98
    4,72 € / 100gr

Improve your intestinal wellbeing with our constipation supplements. Formulated to relieve digestive discomfort, balance flora and support intestinal transit.

What do constipation supplements provide?

They include probiotics, fibre, digestive enzymes or natural plants, indicated for conditions such as bloating, gas or constipation.

Key benefits

  • Supports light digestion.
  • Restore intestinal flora.
  • Relieve feelings of heaviness and flatulence.
  • Gentle and natural.
  • Easy to integrate into your daily routine.

Buy Constipation Supplements online

Restore your digestive comfort with our specialised pharmacy products.

Restore digestive balance

Discover effective options for every digestive need.