Kokoelma:

Digestive disorders

  • Vitaceutics Symbiotics, 14 annospussia
    -10%

    Vitaceutics Symbiotics, 14 annospussia

    Normaalihinta €10,30
    Alennushinta €10,30 Normaalihinta €11,44
    Säästät: -€1,14
  • Alflorex Children Probiotic , 30 sachets
    -22%

    Alflorex Children -probiootti, 30 annospussia

    Normaalihinta €29,80 0,99 € / 1ud
    Alennushinta €29,80 Normaalihinta €38,13
    Säästät: -€8,33
    0,99 € / 1ud
  • Alflorex Children Probiotic, Pack 3x30 Envelopes
    -25%

    Alflorex Children -probiootti, 3 x 30 annospussia

    Normaalihinta €85,40 0,95 € / 1ud
    Alennushinta €85,40 Normaalihinta €114,39
    Säästät: -€28,99
    0,95 € / 1ud
  • Alflorex Children Probiotic, Pack 2x30 Sachets
    -24%

    Alflorex Children -probiootti, 2 x 30 annospussia

    Normaalihinta €58,30 0,97 € / 1ud
    Alennushinta €58,30 Normaalihinta €76,26
    Säästät: -€17,96
    0,97 € / 1ud
  • Pinisan Albosán Digestivo, 250 ml
    -28%

    Pinisan Albosán Digestivo, 250 ml

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €12,49
    Säästät: -€3,49
  • Eno Active sitruunanmakuinen, 2 x 200 g:n pakkaus
    -9%

    Eno Active sitruunanmakuinen, 2 x 200 g:n pakkaus

    Normaalihinta €19,10 4,78 € / 100gr
    Alennushinta €19,10 Normaalihinta €21,00
    Säästät: -€1,90
    4,78 € / 100gr
  • Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml:n pakkaus
    -24%

    Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml:n pakkaus

    Normaalihinta €11,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€3,60
    0,25 € / 1ud
  • Solgar Milk Thistle, 60 capsules
    -28%

    Solgar Maarianohdake, 60 kapselia

    Normaalihinta €28,30 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €28,30 Normaalihinta €39,17
    Säästät: -€10,87
    0,47 € / 1ud
  • Solgar Licorice Deglycyrrhizinated, 60 capsules
    -26%

    Solgar: Glysyrritsiinista puhdistettu lakritsi, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,40 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €18,40 Normaalihinta €25,01
    Säästät: -€6,61
    0,31 € / 1ud
  • Solgar Milk Thistle, 100 Capsules
    -32%

    Solgar Mariantähkä, 100 kapselia

    Loppuunmyyty
    Kerro minulle
  • Solgar Aktiivihiili 300 mg, 100 kapselia
    -28%

    Solgar Aktiivihiili 300 mg, 100 kapselia

    Normaalihinta €17,10 0,17 € / 1ud
    Alennushinta €17,10 Normaalihinta €23,86
    Säästät: -€6,76
    0,17 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml
    -24%

    Lainco Puntualsenna, 3 x 15 ml

    Normaalihinta €11,40 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €11,40 Normaalihinta €15,00
    Säästät: -€3,60
    0,25 € / 1ud
  • Estel-Farma Metyyliselluloosa 500 mg 3 x 100 kapselia
    -48%

    Estel-Farma Metyyliselluloosa 500 mg 3 x 100 kapselia

    Normaalihinta €46,90 0,16 € / 1ud
    Alennushinta €46,90 Normaalihinta €89,49
    Säästät: -€42,59
    0,16 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 5 x 15 ml
    -25%

    Lainco Puntualsenna, 5 x 15 ml

    Normaalihinta €18,80 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €18,80 Normaalihinta €25,00
    Säästät: -€6,20
    0,25 € / 1ud
  • Lainco Puntualsenna, 6 x 15 ml
    -26%

    Lainco Puntualsenna, 6 x 15 ml

    Normaalihinta €22,30 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,30 Normaalihinta €30,00
    Säästät: -€7,70
    0,25 € / 1ud
  • Ivb Wellness Lab FiberTotal, suklaamaku, 120 g

    Normaalihinta €29,90 24,92 € / 100gr
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€0,00
    24,92 € / 100gr
  • Ivb Wellness Lab FiberTotal, neutraali maku, 120 g

    Normaalihinta €29,90 24,92 € / 100gr
    Alennushinta €29,90 Normaalihinta €29,90
    Säästät: -€0,00
    24,92 € / 100gr
  • Eubiotics Citramag, 90 kapselia
    -10%

    Eubiotics Citramag, 90 kapselia

    Normaalihinta €17,30
    Alennushinta €17,30 Normaalihinta €19,22
    Säästät: -€1,92
  • Eubiotics HMO Plus, 30 annospussia
    -12%

    Eubiotics HMO Plus, 30 annospussia

    Normaalihinta €34,70
    Alennushinta €34,70 Normaalihinta €39,50
    Säästät: -€4,80