• Forza Vita Quintessence Peppermint, 10 Ml
-17%

Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml

SKU-koodiFO8023966600284

Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml on Forza Vitale -valmisteen minttuun perustuva tiiviste. Se on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai sitä suosittelevan ammattilaisen antamien erityisohjeiden mukaisesti.

Normaalihinta €28,10 281,0 € / 100ml
Alennushinta €28,10 Normaalihinta €33,84
Säästät: -€5,74
281,0 € / 100ml
Forza Vita Quintessence Peppermint, 10 Ml
Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml
Normaalihinta €28,10 281,0 € / 100ml
Alennushinta €28,10 Normaalihinta €33,84
Säästät: -€5,74
281,0 € / 100ml

 

 

Mikä on Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml?

Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml on Forza Vitale -yrityksen valmistama minttapohjainen tiiviste. Se on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai sitä suosittelevan ammattilaisen antamien ohjeiden mukaisesti.

Mihin Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml:ta käytetään?

Se on tarkoitettu käytettäväksi pieninä määrinä valmistajan tai sitä suosittelevan ammattilaisen antamien erityisohjeiden mukaisesti.

Ominaisuudet ja edut

  • Tiivistetty minttuvalmiste
  • 10 ml:n pullo, jossa on tiputusannostelija
  • Kompakti pakkaus yksilöllisiin käyttöohjeisiin

Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml:n, käyttöohjeet

Käytä vain pakkauksessa tai pätevän ammattilaisen ohjeistaman määrän tippoja.

Kenelle tuote on tarkoitettu?

Aikuisille, jotka noudattavat kvintessensseillä täydennettävää hoito-ohjelmaa.

Käyttöön liittyvät varotoimet

Älä ylitä suositeltua annosta. Tarkista tuotteen koko koostumus ja kysy neuvoa, jos olet raskaana, imetät, kyseessä on lapsi tai käytät lääkkeitä.

Osta Forza Vita Quintaesencia Menta, 10 ml Farmaciasdirectista

Tarkista saatavuus, ajantasainen hinta ja toimitusehdot ennen tilauksen tekemistä.