Kokoelma:

Digestion supplements

  • Nutralie Hepatic Complex Milk Thistle + Artichoke + Dandelion , 60 capsules
    -17%

    Nutralie Hepatic Complex: maarianohdake + artisokka + karhunputki, 60 kapselia

    Normaalihinta €18,10 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €18,10 Normaalihinta €21,90
    Säästät: -€3,80
    0,3 € / 1ud
  • Aero-Net Oral Drops, 20 ml
    -5%

    Aero-Net suun kautta otettavat tipat, 20 ml

    Normaalihinta €7,10 35,5 € / 100ml
    Alennushinta €7,10 Normaalihinta €7,47
    Säästät: -€0,37
    35,5 € / 100ml
  • Aero-Net, 12 sticks
    -25%

    Aero-Net, 12 sauvaa

    Normaalihinta €7,90 0,66 € / 1ud
    Alennushinta €7,90 Normaalihinta €10,51
    Säästät: -€2,61
    0,66 € / 1ud
  • Herbalgem Fig Tree, 30ml
    -35%

    Herbalgem Higuera, 30 ml

    Normaalihinta €17,00 56,67 € / 100ml
    Alennushinta €17,00 Normaalihinta €26,05
    Säästät: -€9,05
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Fig Tree Spray Bio, 15ml
    -5%

    Herbalgem Higuera Bio-suihke, 15 ml

    Normaalihinta €14,10 94,0 € / 100ml
    Alennushinta €14,10 Normaalihinta €14,84
    Säästät: -€0,74
    94,0 € / 100ml
  • Pure Encapsulations Bromelain, 60 capsules
    -26%

    Pure Encapsulations Bromelaiini, 60 kapselia

    Normaalihinta €17,95 0,3 € / 1ud
    Alennushinta €17,95 Normaalihinta €24,12
    Säästät: -€6,17
    0,3 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Betaine Hcl Pepsin, 90 capsules
    -28%

    Pure Encapsulations Betaiini-HCl-pepsini, 90 kapselia

    Normaalihinta €27,80 0,31 € / 1ud
    Alennushinta €27,80 Normaalihinta €38,35
    Säästät: -€10,55
    0,31 € / 1ud
  • Pure Encapsulations Digestive Enzymes Plus , 90 capsules
    -27%

    Pure Encapsulations Ruoansulatusentsyymit Plus, 90 kapselia

    Normaalihinta €22,50 0,25 € / 1ud
    Alennushinta €22,50 Normaalihinta €30,80
    Säästät: -€8,30
    0,25 € / 1ud
  • Solgar Betaine Hydrochloride, 100 Tablets
    -31%

    Solgar Betaiinihydrokloridi, 100 tablettia

    Normaalihinta €12,80 0,13 € / 1ud
    Alennushinta €12,80 Normaalihinta €18,51
    Säästät: -€5,71
    0,13 € / 1ud
  • Solgar Bromelain 300mg, 60 Capsules
    -5%

    Solgar Bromelaiini 300 mg, 60 kapselia

    Normaalihinta €22,80 0,38 € / 1ud
    Alennushinta €22,80 Normaalihinta €24,00
    Säästät: -€1,20
    0,38 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 50 Tablets
    -24%

    Solgar Vegan Ruoansulatusentsyymit, 50 tablettia

    Normaalihinta €17,20 0,34 € / 1ud
    Alennushinta €17,20 Normaalihinta €22,57
    Säästät: -€5,37
    0,34 € / 1ud
  • Solgar Vegan Digestive Enzymes, 250 tablets
    -26%

    Solgar: Vegaaniset ruoansulatusentsyymit, 250 tablettia

    Normaalihinta €60,30 0,24 € / 1ud
    Alennushinta €60,30 Normaalihinta €81,99
    Säästät: -€21,69
    0,24 € / 1ud
  • OlioVita Gastro 30 kapselia – Ruoansulatuksen hoito meripihkalla
    -22%

    OlioVita Gastro 30 kapselia – Ruoansulatuksen hoito meripihkalla

    Normaalihinta €20,00 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €20,00 Normaalihinta €25,55
    Säästät: -€5,55
    0,67 € / 1ud
  • OlioVita Gastro 60 kapselia – Ruoansulatuksen hoitoa merinakkeleilla
    -20%

    OlioVita Gastro 60 kapselia – Ruoansulatuksen hoitoa merinakkeleilla

    Normaalihinta €35,00 0,58 € / 1ud
    Alennushinta €35,00 Normaalihinta €44,00
    Säästät: -€9,00
    0,58 € / 1ud
  • Arkopharma Arkolevura Saccharomyces Boulardii, 50 capsules
    -21%

    Arkopharma Arkolevura Saccharomyces boulardii, 50 kapselia

    Normaalihinta €9,00
    Alennushinta €9,00 Normaalihinta €11,33
    Säästät: -€2,33
  • Neo Reishi Digest, 30 capsules
    -24%

    Neo Reishi Digest, 30 kapselia

    Normaalihinta €14,90 0,5 € / 1ud
    Alennushinta €14,90 Normaalihinta €19,50
    Säästät: -€4,60
    0,5 € / 1ud
  • Dr Healthcare Daofood Plus 60 capsules
    -31%

    Dr Healthcare Daofood Plus 60 kapselia

    Normaalihinta €31,20 0,52 € / 1ud
    Alennushinta €31,20 Normaalihinta €44,99
    Säästät: -€13,79
    0,52 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 4 Gc , 250 ml
    -19%

    BioSérum Herbetom 4 Gc, 250 ml

    Normaalihinta €14,30 5,72 € / 100ml
    Alennushinta €14,30 Normaalihinta €17,66
    Säästät: -€3,36
    5,72 € / 100ml
  • Bioserum Boondax Min Digestive 180Cap
    -39%

    BioSérum Boondax Min Digestivo 180 kapselia

    Normaalihinta €33,10 0,18 € / 1ud
    Alennushinta €33,10 Normaalihinta €53,90
    Säästät: -€20,80
    0,18 € / 1ud
  • Bluecube Healthcare Lactofree , 60 capsules
    -40%

    Bluecube Healthcare Lactofree, 60 kapselia

    Normaalihinta €11,70 0,2 € / 1ud
    Alennushinta €11,70 Normaalihinta €19,39
    Säästät: -€7,69
    0,2 € / 1ud
  • Bromatech Citogenex , 30 capsules
    -21%

    Bromatech Citogenex, 30 kapselia

    Normaalihinta €34,30 1,14 € / 1ud
    Alennushinta €34,30 Normaalihinta €43,49
    Säästät: -€9,19
    1,14 € / 1ud
  • Bromatech Pirolex , 24 tablets
    -21%

    Bromatech Pirolex, 24 tablettia

    Normaalihinta €20,80 20,8 € / 1ud
    Alennushinta €20,80 Normaalihinta €26,36
    Säästät: -€5,56
    20,8 € / 1ud
  • Cfn Axis Digest Fs , 60 capsules
    -27%

    Cfn Eje Digest Fs, 60 kapselia

    Normaalihinta €40,30 0,67 € / 1ud
    Alennushinta €40,30 Normaalihinta €55,15
    Säästät: -€14,85
    0,67 € / 1ud
  • Cfn Vegaenzym, 60 Capsules
    -11%

    Cfn Vegaenzym, 60 kapselia

    Normaalihinta €20,01 0,33 € / 1ud
    Alennushinta €20,01 Normaalihinta €22,61
    Säästät: -€2,60
    0,33 € / 1ud
  • Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia
    -12%

    Eubiotics Hepar Plus, 60 kapselia

    Normaalihinta €27,90 0,47 € / 1ud
    Alennushinta €27,90 Normaalihinta €31,81
    Säästät: -€3,91
    0,47 € / 1ud
  • Abad Abadigest Pot Formerly Vadessa Pot , 180 g
    -20%

    Abad Abadigest -purkki Antes Vadessa -purkki, 180 g

    Normaalihinta €8,10 4,5 € / 100gr
    Alennushinta €8,10 Normaalihinta €10,18
    Säästät: -€2,08
    4,5 € / 100gr
  • Activozone Activozone G120 Pro , 250 ml
    -28%

    Activozone Activozone G120 Pro, 250 ml

    Normaalihinta €25,50 10,2 € / 100ml
    Alennushinta €25,50 Normaalihinta €35,62
    Säästät: -€10,12
    10,2 € / 100ml
  • Airbiotic Ascorbate S Ab Powder, 250 g
    -13%

    Airbiotic Ascorbato S Ab -jauhe, 250 g

    Normaalihinta €35,10 14,04 € / 100gr
    Alennushinta €35,10 Normaalihinta €40,52
    Säästät: -€5,42
    14,04 € / 100gr
  • Artesania Lindaren Diet Depurativo Eco 250Ml.
    -19%

    Artesania Lindaren Eco-puhdistava ruokavaliojuoma 250 ml.

    Normaalihinta €14,60 5,84 € / 100ml
    Alennushinta €14,60 Normaalihinta €18,01
    Säästät: -€3,41
    5,84 € / 100ml
  • Atika Pharma Esophacare , 10 ml x 20 sticks
    -16%

    Atika Pharma Esophacare, 10 ml x 20 annospussia

    Normaalihinta €23,20 232,0 € / 100ml
    Alennushinta €23,20 Normaalihinta €27,51
    Säästät: -€4,31
    232,0 € / 100ml

Improve your intestinal wellbeing with our supplements for digestive disorders. Formulated to relieve digestive discomfort, balance flora and support intestinal transit.

What are the benefits of supplements for digestive disorders?

They include probiotics, fibre, digestive enzymes or natural plants, indicated for conditions such as bloating, gas or constipation.

Key benefits

  • Supports light digestion.
  • Restore intestinal flora.
  • Relieve feelings of heaviness and flatulence.
  • Gentle and natural.
  • Easy to integrate into your daily routine.

Buy supplements for digestive disorders online

Restore your digestive comfort with our specialised pharmacy products.

Restore digestive balance

Discover effective options for every digestive need.